Wehikuł czasu

Wehikuł czasu

Kalendarium Wehikuł czasu to program prezentujący najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata. Tematyka programu obejmuje wydarzenia historyczne XX wieku, rocznice historyczne, wielkie odkrycia naukowe i wynalazki minionych epok. Prezentowane fakty historyczne opatrzone są zabawnym komentarzem prowadzącego – Michała Sobkowskiego. Oglądaj koniecznie!

Wehikuł czasu - odcinki

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

zobacz wszystkie odcinki

Wehikuł czasu - artykuły

Kalendarz imienin: CZERWIEC. Kto obchodzi imieniny w czerwcu?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przyjemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz czerwcowych solenizantów.

Kalendarz imienin: MARZEC. Kto obchodzi imieniny w marcu?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przyjemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz marcowych solenizantów.

Kalendarz imienin: KWIECIEŃ. Kto obchodzi imieniny w kwietniu?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przyjemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz kwietniowych solenizantów.

Wehikuł czasu - artykuły

Kalendarz imienin: MAJ. Kto obchodzi imieniny w maju?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przyjemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz majowych solenizantów.

Kalendarz imienin: LIPIEC. Kto obchodzi imieniny w lipcu?

Antoni, Amelia, Julia, Karolina, Sylwia, Kinga, Marta... Kto jeszcze obchodzi imieniny w najcieplejszym miesiącu w roku? Oto kalendarz imion, których właściciele świętować będą imieniny w lipcu.

Kalendarz imienin: SIERPIEŃ. Kto obchodzi imieniny w sierpniu?

Kto obchodzi imieniny w sierpniu? Czy są w sierpniu popularne imieniny? Oto imiona, których właściciele obchodzą imieniny w sierpniu:

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!