Co ciekawe

Co ciekawe

Program „Co ciekawe” prezentuje najważniejsze informacje na tematy naukowe i techniczne, którymi żyje opinia publiczna. Od marihuany medycznej po drony, od ciekawostek na temat Facebooka i Youtube po tajemnice iPhonów, od olimpiady w Berlinie po geofiltry Snapchata – co ciekawe, we wszystkich odcinkach znajdziecie naprawdę zaskakujące wiadomości!

Co ciekawe - odcinki

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Co ciekawe - artykuły

Marihuana medyczna. W jakich przypadkach można jej użyć? WIDEO

Marihuana medyczna. W jakich przypadkach można jej użyć? WIDEO

Medyczna marihuana zostały włączone do terapii polskich pacjentów. Nie każdy może jednak używać tego środka. Zasady dostępu reguluje Ministerstwo Zdrowia. Co znalazło się w komunikacie ministerstwa?

PREZENT POD CHOINKĘ. Top 7 gadżetów dla informatyka

Dni do świąt Bożego Narodzenia mijają nieubłaganie. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla swojego mężczyzny, podpowiadamy - co, gdzie i za ile możesz kupić chłopakowi, mężowi lub narzeczonemu długie godziny przesiadującemu przed komputerem.

Czy marihuana nie szkodzi płucom tak jak tytoń?

Marihuana mniej szkodliwa od papierosów? Tak niekonwencjonalne wnioski wysuneli uczeni zza wielkiej wody. Nie wierzysz? Zobacz, dlaczego zdaniem Amerykanów marihuana w odróżnieniu od tytoniu nie niszczy tak bardzo płuc.

Co ciekawe - artykuły

Jak wygląda gram marihuany?

Wielu osobom może się wydawać, że gram marihuany to jakaś znikoma ilość. Owszem, nie jest to bardzo dużo, ale wystarczy, aby się odurzyć. Jak wygląda gram marihuany?

Olej z marihuany. Co to jest? Czy można go zalegalizować?

Olej z marihuany budzi wiele kontrowersji. Jakie jest jego zastosowanie? Czy zalegalizowanie go w Polsce będzie możliwe?

Jak MARIHUANA WPŁYWA na kierowcę? CZY JEST bezpieczna dla kierowców?

Wypalenie choćby jednego skręta marihuany sprawia, że kierowca traci swoją dotychczasową sprawność nawet na trzy godziny! Taki „upalony” kierujący dwa razy częście doprowadza do groźnych wypadków, niż osoby niebędące pod wpływem alkoholu ani narkotyków - informuje „British Medical Journal”. Jak palenie marihuany wpływa na jazdę samochodem?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!