Wyniki wyszukiwania

Szukana fraza

1000 miejsc w polsce

zostala znaleziona 6 razy.
Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Dlaczego warto je odwiedzić? WIDEO

Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Dlaczego warto je odwiedzić? WIDEO

Zaledwie piętnaście kilometrów od Radomia znajduje się ciekawe, chociaż mało znane miejsce – Centrum Rzeźby Polskiej w miejscowości Orońsko. Co można tam zobaczyć? Dlaczego warto się tam wybrać?

Dolina Krutyni. Czym kusi turystów? TRASY, ZDJĘCIA, WIDEO

Dolina Krutyni. Czym kusi turystów? TRASY, ZDJĘCIA, WIDEO

Krutynia to jeden z najpiękniejszych wodnych szlaków nizinnych w Europie. Zachwycają się nią ci co płynęli po niej kajakiem lub przemierzali jej dolinę pieszo, konno bądź rowerem

Żywkowo - bociania wieś. Czym kusi turystów?

Jest w Polsce takie miejsce, gdzie powstały dziesiątki bocianich gniazd, w których mieszkają setki bocianów. Żywkowo w województwie warmińsko-mazurskim nie bez powodu nazywane jest Bocianią Wsią lub Stolicą Bocianów.

Szlak Doliny Liwca. Czym kusi turystów?

Szlak doliny Liwca skrywa gród pochodzący z XI wieku i tajemnicze lustro Twardowskiego, które przepowiada przyszłość. Można tu także zobaczyć cmentarz protestanckich Szkotów i zatopione armaty. Atrakcją jest również spływ kajakiem po rzece i piękne widoki przyrody.

Sztutowo - kiedyś obóz zagłady, dziś miejsce wypoczynku. Czym kusi turystów?

Dużo zieleni, świeże powietrze, piaszczyste plaże, czysta morska woda i możliwość żeglowania po Zalewie Wiślanym to atuty Sztutowa

Jak dojechać samochodem na Hel? Trzy trasy Warszawa-Hel

Jak dojechać samochodem na Hel? Trzy trasy Warszawa-Hel

Z Warszawy na Hel jest 450 km, na dojazd samochodem trzeba zaplanować sobie ok. 7 godzin. Mówimy, jak dojechać na Hel i którą trasę najlepiej wybrać, gdy jedziemy samochodem. Ile czasu zajmie podróż samochodem z Warszawy na Hel?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!