Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Kategoria wiekowa Kraj produkcji: Polska Czas trwania 00:30

Weterani. Wyrwani śmierci - artykuły

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV: Weterani. Wyrwani śmierci

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV: Weterani. Wyrwani śmierci

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV: Weterani. Wyrwani śmierci to wstrząsająca historia polskich żołnierzy, którzy podczas misji w Afganistanie, otarli się o śmierć oraz polskich medyków, którzy pracowali w tamtejszych szpitalach polowych. Premierowa emisja 25 maja o 22:00 w telewizji FOKUS TV. Kolejne odcinki w każdy czwartek o godzinie 22:00.

Ppłk rez. prof. Waldemar Machała z serialu Weterani. Wyrwani śmierci

Ppłk rez. prof. Waldemar Machała z serialu Weterani. Wyrwani śmierci

Ppłk rez. prof. Waldemar Machała z serialu Weterani. Wyrwani śmierci to specjalista anestezjologii i intensywnej terapii oraz medycyny ratunkowej. Podczas misji w Afganistanie pełnił funkcję anestezjologa w zespole chirurgicznym, ratował polskich żołnierzy oraz pomagał afgańskim kolegom w szpitalu w Ghazni, lecząc ludność cywilną.

Weterani. Wyrwani śmierci

Oryginalna produkcja Telewizji Fokus TV: Weterani. Wyrwani śmierci to historie polskich żołnierzy, którym cudem udało się przeżyć podczas wojny w Afganistanie oraz polskich medyków, którzy pracowali w tamtejszych szpitalach polowych. Strach, śmierć, całkowity brak zasad po stronie wroga, bieda i ogromna niesprawiedliwość - to była dla nich codzienność. Bohaterowie serialu wrócili z piekła, a ratujący ich lekarze mówią, że cudem wyrwali ich z objęć śmierci. W każdym z 8 odcinków przedstawiamy historię jednego z nich, który, gdyby nie niebywałe szczęście i poświęcenie kolegów oraz lekarzy, powinien już nie żyć.

Wszystkie seriale FOKUS TV

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!