Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Kategoria wiekowa Kraj produkcji: Czas trwania 00:20:48

Wojny magazynowe 5, odcinek 18

Kupujący jadą do Stanton. Darrell nieoczekiwanie wycofuje się z jednej z aukcji. Ivy Calvin sprawia, że tempo rozgrywek ulega “zamrożeniu”. Barry przystępuje do gry w przebraniu. Czy uda mu się w ten sposób osiągnąć zamierzony cel?

Sezon 5

Sezon 4

Sezon 3

Wojny magazynowe - artykuły

Wojny magazynowe. Jak zbić fortunę na zawartości zapomnianego składzika? TRAILER

Wojny magazynowe. Jak zbić fortunę na zawartości zapomnianego składzika? TRAILER

Sterty śmieci czy intratny interes życia? Amerykanie uwielbiają licytacje wystawionych na sprzedaż schowków magazynowych. Nigdy nie wiadomo, co skrywają. Dla niektórych licytacja to dobra zabawa, dla innych zastrzyk adrenaliny, dla kolejnych – szansa za szybkie wzbogacenie czy sposób zarabiania na życie.

Wojny magazynowe

Wysypiska śmieci czy interes życia? Amerykanie uwielbiają licytacje wystawionych na sprzedaż schowków magazynowych. Nigdy nie wiadomo, co skrywają. Dla niektórych licytacja to dobra zabawa, dla innych natomiast zastrzyk adrenaliny... Przed aukcją schowek jest udostępniony potencjalnym nabywcom tylko na 5 minut. Zawartość można obejrzeć z daleka, nie można wchodzić ani niczego dotykać. To idealny sposób zarabiania na życie. Każda aukcja przynosi niespodzianki, a zapomniany schowek może kryć prawdziwe skarby. Najlepsi licytatorzy Ameryki prowadzą aukcje w emocjonujący sposób. Uczestnicy ostro rywalizują między sobą. Wszystkie chwyty są dozwolone. Muszą też przygotować się na wielkie rozczarowania, bo nigdy nie wiadomo, co kryje się za drzwiami magazynu.

Wszystkie seriale FOKUS TV

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!