Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Kategoria wiekowa Kraj produkcji: Polska Czas trwania 00:04:40

Top 5 gier na iOS i Androida

Piano Tiles 2 to zręcznościowa gra muzyczna, w której możesz rywalizować ze znajomymi, a nawet z samym sobą. Clash Royale to połączenie karcianki z grą typu defence. Czy zdołasz pokonać przeciwnika? W grze King of Thieves musisz ukraść złoto i klejnoty innych graczy. Nie będzie to jednak takie proste! Hellrider to zręcznościowa gra, w której co chwile zmienia się orientacja ekranu. Brzmi ciekawie? Musisz w nią zagrać! Asphalt 8 Airborne, to gra, w której możesz przejechać się aż 95 modelami samochodów! Niektórymi nawet polatasz! Czy wśród tych tytułów znalazłeś już coś dla siebie?

Co ciekawe - artykuły

Drukarki 3D. Jak się drukuje przedmioty trójwymiarowe? I kiedy powstaną drukarki 4D? WIDEO

Drukarki 3D. Jak się drukuje przedmioty trójwymiarowe? I kiedy powstaną drukarki 4D? WIDEO

Drukowanie 3D stosowane jest przez coraz więcej firm. Dostępne bywa też dla prywatnych użytkowników w komercyjnych punktach poligraficznych. Na czym polega? I kiedy powstaną drukarki 4D?

Marihuana medyczna. W jakich przypadkach można jej użyć? WIDEO

Marihuana medyczna. W jakich przypadkach można jej użyć? WIDEO

Medyczna marihuana zostały włączone do terapii polskich pacjentów. Nie każdy może jednak używać tego środka. Zasady dostępu reguluje Ministerstwo Zdrowia. Co znalazło się w komunikacie ministerstwa?

Co ciekawe

Program „Co ciekawe” prezentuje najważniejsze informacje na tematy naukowe i techniczne, którymi żyje opinia publiczna. Od marihuany medycznej po drony, od ciekawostek na temat Facebooka i Youtube po tajemnice iPhonów, od olimpiady w Berlinie po geofiltry Snapchata – co ciekawe, we wszystkich odcinkach znajdziecie naprawdę zaskakujące wiadomości!

Wszystkie programy FOKUS TV

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!