Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Kategoria wiekowa Kraj produkcji: Polska Czas trwania 00:02:54

Facebook: wtyczki i aplikacje. Jak sprawdzić, kto odwiedza mój profil, wyłączyć news feed, zmienić kolory i czcionki?

Facebook ułatwia kontakt z dużą siecią przyjaciół i znajomych, potrafi jednak rozpraszać – zwłaszcza przy pracy i nauce. Istnieje jednak sposób na to, by nie prowokował nas do ciągłego odświeżania i scrollowania. Wystarczy włączyć w przeglądarce wtyczkę Kill News Feed, a na stronie głównej Fb ukryte zostaną wszelkie informacje. Oczywiście działanie wtyczki można w każdej chwili wyłączyć. Wtyczka Facebook Flat pozwala z kolei sprawdzić, kto w ostatnim czasie odwiedzał nasz profil. Better Facebook umożliwia zmiany w wyglądzie Fb, m.in. podmianę kolorów i fontów. Aplikacja Facebook Invite All przyspiesza zapraszanie na swoje wydarzenia wszystkich znajomych – nie trzeba klikać ich pojedynczo. Photo Zoom to lupa, która powiększy wybrany element, np. pokaże szczegóły fotografii bez konieczności klikania w dane zdjęcie i otwierania go w pełnym rozmiarze. W naszym wideo także przydatne informacje nt. dziennika aktywności, opcji bezpieczeństwa, śledzenia postów i innych!

Co ciekawe - artykuły

Drukarki 3D. Jak się drukuje przedmioty trójwymiarowe? I kiedy powstaną drukarki 4D? WIDEO

Drukarki 3D. Jak się drukuje przedmioty trójwymiarowe? I kiedy powstaną drukarki 4D? WIDEO

Drukowanie 3D stosowane jest przez coraz więcej firm. Dostępne bywa też dla prywatnych użytkowników w komercyjnych punktach poligraficznych. Na czym polega? I kiedy powstaną drukarki 4D?

Marihuana medyczna. W jakich przypadkach można jej użyć? WIDEO

Marihuana medyczna. W jakich przypadkach można jej użyć? WIDEO

Medyczna marihuana zostały włączone do terapii polskich pacjentów. Nie każdy może jednak używać tego środka. Zasady dostępu reguluje Ministerstwo Zdrowia. Co znalazło się w komunikacie ministerstwa?

Co ciekawe

Program „Co ciekawe” prezentuje najważniejsze informacje na tematy naukowe i techniczne, którymi żyje opinia publiczna. Od marihuany medycznej po drony, od ciekawostek na temat Facebooka i Youtube po tajemnice iPhonów, od olimpiady w Berlinie po geofiltry Snapchata – co ciekawe, we wszystkich odcinkach znajdziecie naprawdę zaskakujące wiadomości!

Wszystkie programy FOKUS TV

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!