Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Kategoria wiekowa Kraj produkcji: Czas trwania 00:00

Edukacja seksualna, seria 2

Edukacja seksualna - artykuły

Prezerwatywy: czy zmniejszają satysfakcję z seksu? WIDEO

Prezerwatywy: czy zmniejszają satysfakcję z seksu? WIDEO

To najbardziej dostępny i najprostszy w użyciu środek antykoncepcyjny. Ma dodatkową zaletę, bo chroni przed chorobami. Ale ma też w oczach wielu par wadę. Czy rzeczywiście zmniejsza satysfakcję z seksu? Poznaj argumenty za i przeciw.

5 typów damskich pośladków. Co oznaczają kształty kobiecych pup?

5 typów damskich pośladków. Co oznaczają kształty kobiecych pup?

Kobiece pośladki podniecają i pobudzają mężczyzn do najśmielszych fantazji seksualnych. Mają niezwykłą moc erotyczną, ale to nie wszystko... Jak twierdzą seksuolodzy, ich kształt może wiele powiedzieć o charakterze i temperamencie ich właścicielki. Co mówi o kobiecie jej pupa? Poznaj 5 typów pośladków i charakterów, o jakich mówią!

Edukacja seksualna

W programie „Edukacja seksualna” Anna Richardson w odważny, zabawny i przełamujący wszelkie tabu sposób rozmawia o seksie. Obala mity na temat niektórych technik miłosnych, stosowania prezerwatyw czy zabawek erotycznych. W kolejnych odcinkach serii nie brakuje również tematów dotyczących utraty dziewictwa, chorób przenoszonych drogą płciową i fizjologicznych konsekwencji porodu. Anna Richardson udowadnia także, że każda para może cieszyć się satysfakcjonującym pożyciem intymnym, jeżeli tylko chce.

Wszystkie seriale FOKUS TV

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!