Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Kategoria wiekowa Kraj produkcji: Wielka Brytania Czas trwania 00:47:37

Edukacja seksualna, odcinek 4: Seksowny zapach, wszystko o płodności i...

Anna Richardson rozwiewa wszystkie wątpliwości w kwestii seksu. Dlaczego jest on wciąż tematem tabu? Dlaczego nie chcemy o nim rozmawiać? W czwartym odcinku serii „Edukacja seksualna” powiemy między innymi o tym, w jakim wieku gwiazdy straciły dziewictwo i sprawdzimy jak zapachy wpływają na seksapil. Zapytamy lekarza, co mogą zrobić kobiety, które chcą odłożyć macierzyństwo. Na koniec porozmawiamy o płodności. Odkryjemy prawdę dotyczącą tego, ile procent na zajście w ciążę ma statystyczna kobieta w przeciągu jednego miesiąca i jak ten procent zmienia się wraz z wiekiem?

Edukacja seksualna - artykuły

Najczęstsze zaburzenia seksualne kobiet: dyspaurenia, brak orgazmu, pochwica. WIDEO

Najczęstsze zaburzenia seksualne kobiet: dyspaurenia, brak orgazmu, pochwica. WIDEO

Gdy pani nie ma ochoty na seks - przyczyny mogą być bardzo różne. Ciągły stres, nieporozumienia między partnerami, obawa przed ciążą czy niska samoocena sprawiają, że możemy nie mieć ochoty na seks. Ale czasem przyczyna tkwi gdzieś indziej. Warto przełamać wstyd i zasięgnąć porady specjalisty, bo wiele problemów da się rozwiązać.

Cena seksu. Wstrząsający dokument o kobietach zmuszonych do prostytucji. ZDJĘCIA

Cena seksu. Wstrząsający dokument o kobietach zmuszonych do prostytucji. ZDJĘCIA

Dziennikarka bułgarskiego pochodzenia Mimi Chakarova podejmuje filmowe śledztwo w sprawie kobiet, które wyjechały z krajów postkomunistycznych po 1989 roku i będąc już za granicą zostały zmuszone do pracy w charakterze prostytutek. Handel żywym towarem, praca niewolnicza, zmuszanie do prostytucji to jedne z najbardziej palących problemów społecznych, jakie pojawiły się w krajach byłego Bloku Wschodniego po upadku komunizmu.

Edukacja seksualna

W programie „Edukacja seksualna” Anna Richardson w odważny, zabawny i przełamujący wszelkie tabu sposób rozmawia o seksie. Obala mity na temat niektórych technik miłosnych, stosowania prezerwatyw czy zabawek erotycznych. W kolejnych odcinkach serii nie brakuje również tematów dotyczących utraty dziewictwa, chorób przenoszonych drogą płciową i fizjologicznych konsekwencji porodu. Anna Richardson udowadnia także, że każda para może cieszyć się satysfakcjonującym pożyciem intymnym, jeżeli tylko chce.

Wszystkie programy FOKUS TV

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!