Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Kategoria wiekowa Kraj produkcji: Czas trwania 00:00

Edukacja seksualna, seria 2

Edukacja seksualna - artykuły

Na czym polega seks tantryczny? WIDEO

Na czym polega seks tantryczny? WIDEO

Seks tantryczny albo seks taoistyczny oznacza taki rodzaj współżycia, który dalekowschodni mistrzowie ars amandi uważali za szczególny. Również w naszej kulturze uznawany jest on za niezwykle podniecający i kojarzony z "wyższą szkołą jazdy". Ale to nie do końca prawda.

Jak uprawiać seks tantryczny? Zasady, techniki, wskazania i przeciwwskazania. WIDEO

Jak uprawiać seks tantryczny? Zasady, techniki, wskazania i przeciwwskazania. WIDEO

Seks tantryczny u niektórych kochanków budzi nie najlepsze skojarzenia, a nawet uśmiechy politowania. Niesłusznie, bo może być bardzo ekscytujący, a na pewno inny od tego, jaki uprawiacie na co dzień. Z pewnością warto go spróbować. Jak uprawiać seks tantryczny?

Edukacja seksualna

W programie „Edukacja seksualna” Anna Richardson w odważny, zabawny i przełamujący wszelkie tabu sposób rozmawia o seksie. Obala mity na temat niektórych technik miłosnych, stosowania prezerwatyw czy zabawek erotycznych. W kolejnych odcinkach serii nie brakuje również tematów dotyczących utraty dziewictwa, chorób przenoszonych drogą płciową i fizjologicznych konsekwencji porodu. Anna Richardson udowadnia także, że każda para może cieszyć się satysfakcjonującym pożyciem intymnym, jeżeli tylko chce.

Wszystkie seriale FOKUS TV

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!