Życzenia na Dzień Mężczyzn – gotowe SMS-y i zabawne wierszyki

10 marca to Dzień Mężczyzn. W tym dniu do każdego bliskiego sercu pana – chłopaka, męża, ojca czy brata – warto wysłać zabawny wierszyk albo miłego SMS-a. Jeśli obchodzicie to święto, skorzystajcie z naszych podpowiedzi: zabawnych wierszyków i SMS-ów.
Zdjęcie z artykułu: Życzenia na Dzień Mężczyzn – gotowe SMS-y i zabawne wierszyki
Życzenia na Dzień Mężczyzn – gotowe SMS-y i zabawne wierszykiźródło:Thinkstockphotos.com

Śmieszny wierszyk z okazji Dnia Mężczyzn od rana wprawi twojego ukochanego w dobry nastrój. Może święto mężczyzn nie jest tak popularne jak te dedykowane płci pięknej, ale nie można o nich zapominać.

Gotowe życzenia na Dzień Mężczyzn

W Dniu Mężczyzn przyjmij ode mnie najserdeczniejsze życzenia: byś nigdy nie wątpił w piękno życia i zawsze wierzył we własne możliwości.

Kochanie, z okazji Dnia Mężczyzn życzę Ci, abyś był dla mnie facetem, którego nie zastąpi żaden inny, a ja dla ciebie tą, która zastąpi wszystkie inne.

W Dniu Mężczyzny życzę Ci, abyś zawsze służył mi:
Siłą, gdy popsuje mi się odkurzacz,
Śmiechem, gdy mnie życie zacznie wkurzać,
Radą, gdy popadnę w wątpliwości,
Ciałem, gdy zapragnę też miłości!

Śmieszne życzenia na Dzień Mężczyzn

W Dniu Mężczyzny życzę ci:

Golonek bez cholesterolu, lekkiej głowy po alkoholu i piwa którego nigdy nie ubywa!

Szerokiej drogi bez radarów, piwa bez nadmiaru, perfekcyjnej żony, dzieci ułożonych i gwiazdki z nieba - jeśli potrzeba.

Z okazji Dnia Mężczyzn życzę Ci zdrowia, niesłabnącego uśmiechu i pieniędzy. Po 40-tce to lepszy gwarant związku niż uroda ;)

.. Wszystko o Dniu Mężczyzn

Fajerwerków w sypialni, smakowitości w jadalni, w garażu 1000 koni i niech cię stres nie dogoni!

Poranka długiego, korka krótkiego, szefa wyrozumiałego, spokoju świętego. A po pracy - kołaczy.

Szefa dobrego, przyjaciela wiernego, czułej żony i bądź zawsze podchmielony - ze szczęścia!

Dużego domu - w łóżku niczego nie rób po kryjomu, jednak szalej z umiarem, niech cię narzeczona zatrzyma z radarem!

Wspaniała osobowość, cudowne ciało, ogromne poczucie humoru, wysoki poziom IQ... to tyle o mnie... a Tobie składam po prostu najlepsze życzenia z okazji Dnia Mężczyzny.

Gotowe SMS-y na Dzień Mężczyzn

Kochanie, jesteś dla mnie jak mocna kawa - silny, gorący, słodki i nie pozwalasz mi zasnąć.

8 marca dałeś mi kwiatki i czekoladki, dziś ja ci daję talon na buziaczki. Możesz je odebrać (w liczbie 50) dziś do północy, będzie w nich cały romantyzm tej nocy :*:*:*:*:*:*

Podobno mężczyzn od chłopców można rozróżnić po cenie ich zabawek, więc dziś po pracy skoczmy do sklepu i kupmy ci coś, co podniesie poziom Twojego testosteronu ;)

Idealny facet o jakim marzą kobiety, to tak naprawdę mężczyzna, przy którym ideały przestają się liczyć. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny mój Ideale!

Mój Mężu! Świecąc przykładem dobrego i wiernego małżonka, poprawiasz bilans energetyczny kraju. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny i nie zapomnij opłacić rachunku za prąd!

Z okazji Dnia Mężczyzny chciałabym zasilić ci konto kwotą 50 zł. Kod ujawni się na mojej szyi pod wpływem gorąca. Na przykład gorących buziaków.

Skarbie, wiem, że mógłbyś być teraz wszędzie, gdzie tylko zapragniesz. Dlatego cieszę się, że wybrałeś bycie przy mnie :).

Kochanie, mówisz, że jestem jedna na milion, podrywaj mnie więc do końca naszego wspólnego życia na milion sposobów.

Wierszyki na Dzień Mężczyzn

W dniu Twojego święta chcę Ci powiedzieć,
że Ty jesteś dla mnie najdroższy pod niebem!

Dzień faceta dziś się święci,
Więc życzę Ci tego, co Cię kręci:
Full zabawy, dobrych chęci,
Niech Cię licho złe nie nęci,
„Złe” przygody niech Cię miną,
Wszystkie troski w dal odpłyną!

Mężczyzno mój kochany, w dniu Twego święta
Twoja kobieta o Tobie pamięta
Życzenia serdeczne więc składam
I moc całusów do nich dokładam!
Życzę Ci dużo zdrówka
I by w Twym portfelu była gruba gotówka
Sukcesy w pracy niech wreszcie znać dają
I ten stres w końcu zażegnają.
Wszystkie przeciwności razem pokonamy,
Bo się naprawdę bardzo kochamy!

Redakcja 09/03/2016

Zobacz też

Czy małżeństwo sakramentalne musi być zawarte w kościele? Czy małżeństwo sakramentalne musi być zawarte w kościele? Jeśli bardzo chcecie wziąć ślub kościelny w innym miejscu niż kościół, to jest to możliwe. Jakich formalności trzeba dopełnić w tym celu? Należy poprosić o zgodę biskupa swojej diecezji i wytłumaczyć powody prośby. Jeśli otrzymacie dyspensę biskupią, wówczas wasz ślub może się odbyć w dowolnym miejscu na ziemi! Czy wiesz, że joga to ćwiczenia dla relaksu, zdrowia i sylwetki? Czy wiesz, że joga to ćwiczenia dla relaksu, zdrowia i sylwetki? Joga stała się bardzo popularną metodą gimnastyki i relaksu, dbania o sylwetkę i zdrowie. Coraz częściej widzimy kobiety i mężczyzn zdążających z matami na zajęcia jogi. I nic dziwnego, ponieważ ma ona tyle zalet, że trudno zastąpić ją inną formą ruchu. Czy wiesz jakie to zalety? Dlaczego warto uprawiać jogę? Czym się różni konto oszczędnościowe od tradycyjnego rachunku bankowego? Czym się różni konto oszczędnościowe od tradycyjnego rachunku bankowego? Konto oszczędnościowe to połączenie lokaty i konta osobistego. Pozwala zarabiać jak na lokacie, a jednocześnie swobodnie dysponować pieniędzmi – jak na koncie. Opłacalne jest zwłaszcza konto oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją odsetek. Zobacz, na czym polega dzienna kapitalizacja i jakie pułapki czyhają na użytkowników kont oszczędnościowych. Czy błąd co do osoby powoduje nieważność małżeństwa? Źródła nieważności małżeństwa kościelnego Czy błąd co do osoby powoduje nieważność małżeństwa? Źródła nieważności małżeństwa kościelnego Błąd co do osoby polega na tym, że zamiast być sobą, takim jakim jestem, to przed swoim partnerem udaję kogoś innego. Gram kogoś, kim w rzeczywistości nie jestem. Taka sytuacja stanowi powód do orzeczenia nieważności małżeństwa w kościele katolickim - ROZWODU. Wady zgody małżeńskiej:

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!