Zwierzęca inwazja, odc. 5 – oposy, pluskwy i szczury nawiedziły ich domostwa. Walka będzie długa i trudna!

Terroryzują mieszkańców bez względu na porę dnia i nocy, w dni powszednie i święta. Poznajmy trzy amerykańskie rodziny i dowiedzmy się, jak to się stało, że ich spokojne życie zamieniło się w koszmar.Przed nami kolejny odcinek „Zwierzęcej inwazji" i kolejne ofiary, których domy opanowane zostały przez zwierzęta. Jak się przekonacie, agresorami mogą być nie tylko ci przedstawiciele świata zwierzęcego, o których wiadomo, że są szkodnikami, ale również i te, których nigdy nie podejrzewalibyście o nieprzyjazne zamiary.

Mieszkańców luksusowego apartamentu w jednym z eleganckich zamkniętych osiedli w Kalifornii co noc budzą odgłosy skrobania. Pewnego dnia odkrywają oni przerażającą prawdę. Ich apartament opanowały szczury! W jednym z domów w Pensylwanii samotna matka zastanawia się, dlaczego jej dziecko nieustannie się drapie. Pewnego dnia odkrywa, że jej spokojny dom nawiedziła plaga pluskiew.

Pewien chłopak mieszkający w Teksasie nie może w spokoju przespać ani jednej nocy. Wciąż budzą go dziwne odgłosy drapania dochodzące z szafy. Jego matka wkrótce odkrywa ich przyczynę. W szparach ścian w ich mieszkaniu zagnieździły się oposy i jest tylko kwestią czasu, kiedy się rozmnożą i opanują wszystkie pomieszczenia!

Jak wytępić niepożądanych lokatorów? Nie będzie to łatwe zadanie. Mieszkańcy nawiedzonych domów muszą szykować się na długą i ciężką wojnę.

Redakcja 07/08/2014

Zobacz też

Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na D? Co znaczą imiona Daniel, Dawid, Dionizy, Dominik, Donald? Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na D? Co znaczą imiona Daniel, Dawid, Dionizy, Dominik, Donald? Chłopaki, których imiona zaczynają się na literę D, mają magnetyczny wpływ na kobiety – przyciągają je nawet wtedy, gdy o to nie zabiegają. A to powoduje, że nieustannie popadają w tarapaty, uważać muszą zwłaszcza na wiecznie zazdrosne partnerki! Jacy są mężczyźni o imionach na D? Wypadek balonu w Egipcie. Na co uważać podróżując po Egipcie? Wypadek balonu w Egipcie. Na co uważać podróżując po Egipcie? Wypadek balonu w Egipcie przypomniał, że ten kraj to nie tylko słońce i plaża. Warto wiedzieć na co zwrócić uwagę wybierając się do Egiptu. Jak dobierać wycieczki i atrakcje, by być bezpiecznym? ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę C? ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę C? Czy znaczenie imion ma wpływ na to, kim jesteśmy? Panowie noszący imiona na literę „C” robią ogromne wrażenie na kobietach, ze szczególnym uwzględnieniem starszych pań. Dobrze ułożeni, jak się dawniej mówiło, potrafią zachować się w każdej sytuacji. Wytrwale dążą do celu, ale nie po trupach – uśmiechnięci, otoczeni przez wypróbowanych przyjaciół. Jacy są mężczyźni na C? ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę B? ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę B? Czy znaczenie imion ma wpływ na to, kim jesteśmy? Energiczni, czasem skryci, żeby dobrze ich poznać, trzeba się nieźle nagimnastykować – tacy są panowie, których imiona zaczynają się na literę B. Bywają też kapryśni, ale przy wszystkich wadach, mają złote serca, zawsze chętni do pomocy. Co prawda lubią przy tym dyktować swoje warunki. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę B?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!