Zwierzęca inwazja, odc. 5 – oposy, pluskwy i szczury nawiedziły ich domostwa. Walka będzie długa i trudna!

Terroryzują mieszkańców bez względu na porę dnia i nocy, w dni powszednie i święta. Poznajmy trzy amerykańskie rodziny i dowiedzmy się, jak to się stało, że ich spokojne życie zamieniło się w koszmar.Przed nami kolejny odcinek „Zwierzęcej inwazji" i kolejne ofiary, których domy opanowane zostały przez zwierzęta. Jak się przekonacie, agresorami mogą być nie tylko ci przedstawiciele świata zwierzęcego, o których wiadomo, że są szkodnikami, ale również i te, których nigdy nie podejrzewalibyście o nieprzyjazne zamiary.

Mieszkańców luksusowego apartamentu w jednym z eleganckich zamkniętych osiedli w Kalifornii co noc budzą odgłosy skrobania. Pewnego dnia odkrywają oni przerażającą prawdę. Ich apartament opanowały szczury! W jednym z domów w Pensylwanii samotna matka zastanawia się, dlaczego jej dziecko nieustannie się drapie. Pewnego dnia odkrywa, że jej spokojny dom nawiedziła plaga pluskiew.

Pewien chłopak mieszkający w Teksasie nie może w spokoju przespać ani jednej nocy. Wciąż budzą go dziwne odgłosy drapania dochodzące z szafy. Jego matka wkrótce odkrywa ich przyczynę. W szparach ścian w ich mieszkaniu zagnieździły się oposy i jest tylko kwestią czasu, kiedy się rozmnożą i opanują wszystkie pomieszczenia!

Jak wytępić niepożądanych lokatorów? Nie będzie to łatwe zadanie. Mieszkańcy nawiedzonych domów muszą szykować się na długą i ciężką wojnę.

Redakcja 07/08/2014

Zobacz też

Demon terroru. Osama bin Laden prywatnie Demon terroru. Osama bin Laden prywatnie 2 maja 2011 roku amerykańscy żołnierze zabili lidera Al-Kaidy i przejęli jego dokumenty i twarde dyski. Te materiały zostały udostępnione i wyłania się z nich pełniejszy obraz Osamy bin Ladena. Najsmaczniejsze miasta świata. Ishai Golan prezentuje najlepsze restauracje z całego globu. ZDJĘCIA Najsmaczniejsze miasta świata. Ishai Golan prezentuje najlepsze restauracje z całego globu. ZDJĘCIA Ishai Golan przedstawia przewodnik po najciekawszych restauracjach świata. W każdym mieście, które odwiedza, wybiera cztery lokale, które najlepiej oddają ducha miasta i tworzą najnowsze kulinarne trendy. Widzowie poznają od kuchni między innymi Barcelonę, Pragę, Rzym, Manilę, Stambuł, Amsterdam, Tel Awiw, Berlin i Madryt. Tabu USA. Naprawdę dziwne zachowania, zwyczaje i pasje Amerykanów. ZDJĘCIA, OPISY ODCINKÓW Tabu USA. Naprawdę dziwne zachowania, zwyczaje i pasje Amerykanów. ZDJĘCIA, OPISY ODCINKÓW Autorzy programu przyglądają się dziwnym zachowaniom, zwyczajom lub pasjom mieszkańców Stanów Zjednoczonych, które mogą wywoływać szok lub oburzenie. Odwiedzają m.in. osoby trudniące się niepopularnymi zawodami, a także ludzi, których wyróżnia nietypowy wygląd. Rozmawiają z nimi na trudne tematy dotyczące m.in. reakcji społeczeństwa na dziwne zwyczaje. Waga ciężka, odcinek 1. Poznajemy Emila, Elę i Karolinę. WIDEO Waga ciężka, odcinek 1. Poznajemy Emila, Elę i Karolinę. WIDEO W pierwszym odcinku serialu „Sala operacyjna: Waga ciężka” poznajemy troje bohaterów: Emila, Elę i Karolinę. Co ich łączy? Otyłość, którą chcą pokonać za sprawą chirurgicznego zmniejszenia żołądka. Czy uda im się spełnić marzenie o powrocie do zdrowej wagi? I jak będzie wyglądała ich droga do tego celu?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!