Zwierzęca inwazja, odc. 5 – oposy, pluskwy i szczury nawiedziły ich domostwa. Walka będzie długa i trudna!

Terroryzują mieszkańców bez względu na porę dnia i nocy, w dni powszednie i święta. Poznajmy trzy amerykańskie rodziny i dowiedzmy się, jak to się stało, że ich spokojne życie zamieniło się w koszmar.Przed nami kolejny odcinek „Zwierzęcej inwazji" i kolejne ofiary, których domy opanowane zostały przez zwierzęta. Jak się przekonacie, agresorami mogą być nie tylko ci przedstawiciele świata zwierzęcego, o których wiadomo, że są szkodnikami, ale również i te, których nigdy nie podejrzewalibyście o nieprzyjazne zamiary.

Mieszkańców luksusowego apartamentu w jednym z eleganckich zamkniętych osiedli w Kalifornii co noc budzą odgłosy skrobania. Pewnego dnia odkrywają oni przerażającą prawdę. Ich apartament opanowały szczury! W jednym z domów w Pensylwanii samotna matka zastanawia się, dlaczego jej dziecko nieustannie się drapie. Pewnego dnia odkrywa, że jej spokojny dom nawiedziła plaga pluskiew.

Pewien chłopak mieszkający w Teksasie nie może w spokoju przespać ani jednej nocy. Wciąż budzą go dziwne odgłosy drapania dochodzące z szafy. Jego matka wkrótce odkrywa ich przyczynę. W szparach ścian w ich mieszkaniu zagnieździły się oposy i jest tylko kwestią czasu, kiedy się rozmnożą i opanują wszystkie pomieszczenia!

Jak wytępić niepożądanych lokatorów? Nie będzie to łatwe zadanie. Mieszkańcy nawiedzonych domów muszą szykować się na długą i ciężką wojnę.

Redakcja 07/08/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!