Zwierzęca inwazja, odc. 5 – oposy, pluskwy i szczury nawiedziły ich domostwa. Walka będzie długa i trudna!

Terroryzują mieszkańców bez względu na porę dnia i nocy, w dni powszednie i święta. Poznajmy trzy amerykańskie rodziny i dowiedzmy się, jak to się stało, że ich spokojne życie zamieniło się w koszmar.Przed nami kolejny odcinek „Zwierzęcej inwazji" i kolejne ofiary, których domy opanowane zostały przez zwierzęta. Jak się przekonacie, agresorami mogą być nie tylko ci przedstawiciele świata zwierzęcego, o których wiadomo, że są szkodnikami, ale również i te, których nigdy nie podejrzewalibyście o nieprzyjazne zamiary.

Mieszkańców luksusowego apartamentu w jednym z eleganckich zamkniętych osiedli w Kalifornii co noc budzą odgłosy skrobania. Pewnego dnia odkrywają oni przerażającą prawdę. Ich apartament opanowały szczury! W jednym z domów w Pensylwanii samotna matka zastanawia się, dlaczego jej dziecko nieustannie się drapie. Pewnego dnia odkrywa, że jej spokojny dom nawiedziła plaga pluskiew.

Pewien chłopak mieszkający w Teksasie nie może w spokoju przespać ani jednej nocy. Wciąż budzą go dziwne odgłosy drapania dochodzące z szafy. Jego matka wkrótce odkrywa ich przyczynę. W szparach ścian w ich mieszkaniu zagnieździły się oposy i jest tylko kwestią czasu, kiedy się rozmnożą i opanują wszystkie pomieszczenia!

Jak wytępić niepożądanych lokatorów? Nie będzie to łatwe zadanie. Mieszkańcy nawiedzonych domów muszą szykować się na długą i ciężką wojnę.

Redakcja 07/08/2014

Zobacz też

Paweł Wałęsa z Top Chef, krewny Lecha Wałęsy. Kim jest? Paweł Wałęsa z Top Chef, krewny Lecha Wałęsy. Kim jest? Paweł Wałęsa podbija serca miłośników gotowania w 3 edycji programu kulinarnego Top Chef. Mało kto wie, że zdolny kucharz pochodzący z Piły jest spokrewniony z byłym prezydentem Polski, Lechem Wałęsą. Mówimy, kim jest Paweł Wałęsa. Ludzkie oblicze planety, odc. 6: trawiaste równiny – łowcy i pasterze. Ludzkie oblicze planety, odc. 6: trawiaste równiny – łowcy i pasterze. Tereny zielone karmią świat. U zarania dziejów cywilizacji człowiek nauczył się siać i hodować rośliny, a także oswajać zwierzęta żyjące na obszarach porośniętych różnego rodzaju roślinami. Dzięki tym umiejętnościom populacja ludzka mogła się rozwinąć i zaludnić całą planetę. Stepy Mongolii, sawanna w Kenii, amerykańska preria – jak ludziom żyje się na tych terenach? Z jakimi borykają się problemami? Jakie nabyli umiejętności? Jacek Kawalec – kim jest? [KARIERA, RODZINA] Jacek Kawalec – kim jest? [KARIERA, RODZINA] Jacek Kawalec to jeden z najsłynniejszych polskich konferansjerów. W latach 90. prowadził słynną „Randkę w ciemno” i dał się poznać jako doskonały swat. Po odejściu z programu grał w teatrze i podkładał dubbing w najpopularniejszych filmach dla dzieci. Mówimy, z czego znany jest Jacek Kawalec. Jak karmić psa, żeby go nie przekarmiać? Jak dobrać odpowiednią karmę? Jak karmić psa, żeby go nie przekarmiać? Jak dobrać odpowiednią karmę? Skamlący o jedzenie pies to częsty i jakże wzruszający widok. Patrząc na ujadającego z głodu psiaka często ulegamy jego zachciankom, co może kończyć się przekarmieniem. Właściwe karmienie psa to świadome dbanie o jego zdrowie. Jak karmić psa, by go nie przekarmić?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!