Zwierzęca inwazja, odc. 2. Myśleli, że są sami we własnym domu. Mylili się...

W drugim odcinku programu „Zwierzęca inwazja" kolejne trzy rodziny zmierzą się z bezwzględnym wrogiem i przekonają, jak bezsilny bywa człowiek w konfrontacji z naturą. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia?
Tammy i Kevin marzyli o życiu blisko natury. Znaleźli cudowny dom w Oregonie, malowniczo położony z dala od cywilizacji. Gdy w nim zamieszkali, życie wydawało im się bajką. Po pewnym czasie zauważyli jednak, że w swoim domu nie są sami. Ich posesja opanowana była przez pająki. Jak się później miało okazać, ich ośmionożni współlokatorzy należeli do wyjątkowo agresywnego rodzaju tych zwierząt, charakteryzującego się ogromną zwinnością i dużą odpornością na środki owadobójcze, których ukąszenia mogą być niebezpieczne dla ludzi.

Ben i jego żona Amber znaleźli spokojną przystań wśród jezior i lasów. Jak się jednak wkrótce miało okazać, okolica w której zamieszkali, była jednym z największych siedlisk węży na tych terenach. Z kolei Tom i Janet musieli zmierzyć się z inwazją mrówek. Te niepozorne i z pozoru nieszkodliwe zwierzęta w grupie potrafią skutecznie uprzykrzyć życie swoim gospodarzom.

Czy XXI wiek rozpocznie erę szkodników? Miasta rozbudowują się w zastraszającym tempie, ludzie podróżują w coraz odleglejsze zakątki świata, a środki owadobójcze tracą swą moc. Ma to duży wpływ na rozmnażanie i migrację zwierząt najróżniejszych gatunków - szczurów, karaluchów, a nawet skorpionów. Czy nowoczesny styl życia i rozwój cywilizacji już na zawsze skazuje nas na dzielenie czterech ścian z ciągle mnożącymi się małymi bestiami?

 

Redakcja 24/06/2014

Zobacz też

Moskwa okiem turysty. Miniprzewodnik po Moskwie Moskwa okiem turysty. Miniprzewodnik po Moskwie Przeczytaj nasz miniprzewodnik po Moskwie, jednym z najdroższych miast na świecie, ogromnym, mieszczącym w sobie masę zabytków oraz miejsc godnych uwagi. Jest to miejsce egzotyczne dla przybyszy z Europy Środkowej. Podróże kształcą - do każdej należy się jednak nieco przygotować. Dlaczego warto zrobić wesele w hotelu? Jakie zalety ma wesele w hotelu, dlaczego warto brać przykład z Oli Kwaśniewskiej? Dlaczego warto zrobić wesele w hotelu? Jakie zalety ma wesele w hotelu, dlaczego warto brać przykład z Oli Kwaśniewskiej? Wesela robi się teraz poza domem, chyba że ktoś ma duży dom. Jednak nawet wtedy warto rozważyć naśladowanie celebrytów, takich jak Ola Kwaśniewska i urządzenie wesela w hotelu. Choć koszty na pewno nie są małe - to jednak ma to swoje zalety. Dlaczego warto pójść śładem celebrytki Oli Kwaśniewkiej i zorganizować wesele w hotelu? Kim był CORRIE SANDERS, tragicznie zmarły bokser? Kim był CORRIE SANDERS, tragicznie zmarły bokser? Corrie Sanders to były bokserski mistrz świata federacji WBO w wadze ciężkiej. Tytuł ten zdobył w pojedynku z Ukraińcem Władimirem Kliczką w 2003 roku, zwyciężając przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. 22 września 2012 Sanders został śmiertelnie postrzelony w czasie napadu rabunkowego w restauracji. Miał 46 lat. Kim jest KUBA BADACH, mąż Oli Kwaśniewskiej? Kim jest KUBA BADACH, mąż Oli Kwaśniewskiej? Ola Kwaśniewska - córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego - wyszła za mąż za Jakuba Badacha, muzyka, wokalistę i lidera zespołu Poluzjanci. Kim jest mąż Oli Kwaśniewskiej i gdzie odbył się najpilniej obserwowany przez media ślub roku? Kuba Badach, narzeczony Oli Kwaśniewskiej kim jest, co osiągnął?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!