Zielony raj – surfing w Australii, cudowne plaże, jaskinie i wino

Margaret River – półwysep na zachodnim wybrzeżu kontynentu australijskiego to jeden z niedawno odkrytych turystycznych ziemskich rajów. Spragnieni wypoczynku przybysze znajdą tu moc niesamowitych atrakcji – cudowne plaże, niesamowitą przyrodę, wspaniałe jedzenie oraz wino. A jeśli planujecie wybrać się na surfing w Australii, to właśnie tu znajdziecie najlepsze warunki do uprawiania tego sportu!Na półwyspie Margaret River znaleźć można niemal wszystko, czego spragnieni są turyści udający się do ciepłych krajów. Wody u tutejszych wybrzeży są jednym z najpopularniejszych miejsc do surfowania na świecie. Na lądzie rozciąga się park narodowy Leeuwin-Naturaliste, w obrębie którego znajduje się jedna z najciekawszych atrakcji tego miejsca - setki jaskiń, wabiących tu przybyszy ze wszystkich kontynentów. Najbardziej popularną z tutejszych grot jest Mammoth Cave, otwarta dla zwiedzających, w której odnaleziono skamieniałe szczątki zwierząt sprzed około 35 tysięcy lat.

Na Margaret River panuje klimat śródziemnomorski. W oblewających półwysep wodach Oceanu Indyjskiego pływają delfiny. A jedną z najważniejszych miejscowych atrakcji są plantacje winorośli i produkowane tu wino. FOKUS TV, bezpłatna telewizja poświęcona odkrywaniu świata, pasjom i stylom życia zaprasza na kolejny odcinek programu Zielony raj", który poświęcony będzie zachodnim wybrzeżom Australii.

Redakcja 28/02/2015

Zobacz też

Jakie punkty na ciele masować, żeby zwiekszyć potencję Pana i zachęcić Panią do seksu? Jakie punkty na ciele masować, żeby zwiekszyć potencję Pana i zachęcić Panią do seksu? Masaż stref erogennych to niezwykle przyjemny element miłosnej gry. Zwiększa doznania, relaksuje lub pobudza, w zalezności od techniki. Warto jednak wiedzieć, że masaż pewnych punktów na ciele może nie tylko uatrakcyjnić seks, ale zwiększyć potencję, oddalić ryzyko impotencji, poprawić erekcję. Dowiedz się, jakie to punkty. Czarna lista dłużników. Co robić gdy trafisz na czarną listę BIGu? Czarna lista dłużników. Co robić gdy trafisz na czarną listę BIGu? Nie zapłaciłeś faktury za prąd, gaz lub telefon? Zalegasz ze spłatą raty kredytu? Nie płacisz czynszu? Możesz znaleźć się w rejestrze niesolidnych dłużników. Czarna lista dłużników. Co zrobić, gdy się tam znajdziesz się na liście złych dłużników? Co Ci grozi? BIG i BIK są często mylone ze sobą ze względu na podobieństwo, czym się różnią Biuro Informacji Kredytowej i Biuro Informacji Gospodarczej? Jak „kenijska mafia” zdominowała biegi maratońskie? Jak „kenijska mafia” zdominowała biegi maratońskie? Sportowy świat co roku śledzi przebieg maratonu w Nowym Jorku i co roku mówi o "kenijskiej mafii". Trasa prowadząca z Brooklynu do mety w Central Parku nie należy do łatwych, ale Geoffrey Mutai pokonał ją w 2 godziny, 5 minut i 5 sekund. Padł kolejny rekord, biegacze z Kenii „produkują” je masowo. Czy wczesna strata dziewictwa w przyszłości grozi rozwodem? Czy wczesna strata dziewictwa w przyszłości grozi rozwodem? Warto pielęgnować cnotę! Dlaczego? Kobiety, które rozpoczęły współżycie seksualne przed 16. rokiem życia w przyszłości częściej się rozwodzą - twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Stanu Iowa (USA). Ryzyko rozpadu małżeństwa jest też wyższe wśród pań, których „pierwszy raz” był niechciany.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!