Za darmo, online! 3. sezon serialu Prawdziwa historia rodu Borgiów jest już dostępny w serwisie fokus.tv!

Za darmo, online, w całości i całkowicie legalnie! Zapraszamy do oglądania trzeciego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" w serwisie fokus.tv! Kolejne spiski, coraz bardziej wyrafinowane intrygi, seks, władza i demoniczna rodzina Borgiów! Oni po prostu mają to we krwi!


Trzeci sezon serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" jest już dostępny w internecie - za darmo, w całości i całkowicie legalnie! Po raz kolejny zapraszamy Was do renesansowej Italii, gdzie rządzi rodzina Borgiów. Naszych bohaterów już znacie. To Rodrigo Borgia, zasiadający na tronie Piotrowym jako papież Aleksander VI, Lukrecja Borgia - córka papieża, doskonaląca się w sztuce manipulowania otoczeniem i Cezare Borgia - pierwowzór głównego bohatera „Księcia" Nicolo Machiavellego - młodzieniec, który w życiu kieruje się tylko jedną zasadą - exitus acta probat, czyli cel uświęca środki. A obok nich - duchowni zepsuci do szpiku kości, ich pozbawione skrupułów kochanki, władcy i kondotierzy żądni walki i władzy oraz prostytutki, które nie cofają się przed niczym.

OBEJRZYJ TRZECI SEZON SERIALU „PRAWDZIWA HISTORIA RODU BORGIÓW" NA FOKUS.TV!


 

Redakcja 15/07/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Kim jest KATARZYNA SOKOŁOWSKA, nowa jurorka TOP MODEL? Kim jest KATARZYNA SOKOŁOWSKA, nowa jurorka TOP MODEL? To może być równie trafiona decyzja, jak zatrudnienie Tatiany Okupnik w „X Factor”. Katarzyna Sokołowska, nowa jurorka programu „Top model”, w odróżnieniu od swojej poprzedniczki, Karoliny Korwin Piotrowskiej, doskonale zna się na świecie mody. KEMPINGI W POLSCE. Gdzie pojechać pod namiot? Podajemy listę sprawdzonych kempingów KEMPINGI W POLSCE. Gdzie pojechać pod namiot? Podajemy listę sprawdzonych kempingów Kempingi źle ci się kojarzą? Brudne toalety, spartańskie warunki, kuchnie z betonową podłogą? Zapomnij! Obecnie większość kempingów jest na dobrym poziomie: własne ośrodki spa albo przynajmniej siłownie, kafejki internetowe, dostęp do prądu w obozowiskach, pralnie  - tak wygląda rzeczywistość w dobrych kempingach - a tylko takie znalazły się na naszej liście. Mało tego - nie musisz nawet mieć własnego namiotu, zestawu sztućców czy butli z gazem - wszystko możesz wypożyczyć na miejscu! Co robić, gdy użądli pszczoła lub osa? Co robić, gdy użądli pszczoła lub osa? Użądlenie jest nie tylko bolesne, ale w przypadku uczulenia na jad może być niebezpieczne. O ile pszczoły nie wykazują poza ulem agresji, o tyle osy i szerszenie mogą być agresywne i żądlić, choć wcale nie zostały sprowokowane. W dodatku mogą żądlić wielokrotnie, a pszczoła po ukąszeniu ginie. BOŻE CIAŁO. Jakie znaczenie ma to święto? Od kiedy Kościół je obchodzi? BOŻE CIAŁO. Jakie znaczenie ma to święto? Od kiedy Kościół je obchodzi? Katolickie święto Bożego Ciała kojarzy się z uroczystą procesją po ulicach czy drogach. Odbywa się w czwartek po niedzieli Trójcy Świętej. W roku 2014 przypada 19 czerwca.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!