Za darmo, online! 3. sezon serialu Prawdziwa historia rodu Borgiów jest już dostępny w serwisie fokus.tv!

Za darmo, online, w całości i całkowicie legalnie! Zapraszamy do oglądania trzeciego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" w serwisie fokus.tv! Kolejne spiski, coraz bardziej wyrafinowane intrygi, seks, władza i demoniczna rodzina Borgiów! Oni po prostu mają to we krwi!


Trzeci sezon serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" jest już dostępny w internecie - za darmo, w całości i całkowicie legalnie! Po raz kolejny zapraszamy Was do renesansowej Italii, gdzie rządzi rodzina Borgiów. Naszych bohaterów już znacie. To Rodrigo Borgia, zasiadający na tronie Piotrowym jako papież Aleksander VI, Lukrecja Borgia - córka papieża, doskonaląca się w sztuce manipulowania otoczeniem i Cezare Borgia - pierwowzór głównego bohatera „Księcia" Nicolo Machiavellego - młodzieniec, który w życiu kieruje się tylko jedną zasadą - exitus acta probat, czyli cel uświęca środki. A obok nich - duchowni zepsuci do szpiku kości, ich pozbawione skrupułów kochanki, władcy i kondotierzy żądni walki i władzy oraz prostytutki, które nie cofają się przed niczym.

OBEJRZYJ TRZECI SEZON SERIALU „PRAWDZIWA HISTORIA RODU BORGIÓW" NA FOKUS.TV!


 

Redakcja 15/07/2016

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Jak zostać detektywem? Jak RUTKOWSKI został detektywem? Jak zostać detektywem? Jak RUTKOWSKI został detektywem? Usługi detektywistyczne stają się u nas w kraju coraz bardziej popularne. Szczególnie dzięki TVN-owskiemu serialowi pod tytułem "Detektywi" i działaniom najpopularniejszego polskiego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, który włączył się w poszukiwania rzekomo porwanej półrocznej Madzi z Sosnowca oraz rozszyfrował kłamstwo matki dziecka. Jak zostać detektywem? Jakie trzeba spełnić kryteria? Pożar w domu. Jakie sa przyczyny i jak się zabezpieczyć? Pożar w domu. Jakie sa przyczyny i jak się zabezpieczyć? Ryzyko pożaru jest większe w zimie kiedy często dogrzewamy się piecykami elektrycznymi, ale to nie jedyna częsta przyczyna pożaru. Aby uniknąć tragedii warto stosować kilka uniwersalnych zasad bezpieczeństwa. Mówimy, jakie sa przyczyny i jak się zabezpieczyć przed pożarem. Co jest uznawane za nieumyślne spowodowanie śmierci? Jaka kara za to grozi? Co jest uznawane za nieumyślne spowodowanie śmierci? Jaka kara za to grozi? Matka poszukiwanej przez policję 6-miesięcznej Madzi z Sosnowca przyznała się, że niemowlę wypadło jej z rąk, co spowodowało śmierć dziecka. Przerażona kobieta upozorowała porwanie Madzi. Jakie zdarzenia można uznać za nieumyślne spowodowanie śmierci i jaka kara za nie grozi? Kto może odpowiadać i w jakich okolicznościach za nieumyślne spowodowanie śmierci? Skąd pochodzą europejscy meżczyźni? Skąd pochodzą europejscy meżczyźni? Nowe badania naukowców z Uniwersytetu Leicaster wykazują, że nawet do 80 procent współczesnych Europejczyków pochodzi od pierwszych rolników, którzy ok. 10 tys. lat temu wyruszyli z "Żyznego Półksiężyca" nad Morzem Śródziemnym. Z kolei nasze pramatki pochodzą z plemienia myśliwych-zbieraczy.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!