Z życia na sawannie – fascynujący film przyrodniczy o narodzinach i pierwszych chwilach z życia afrykańskich zwierząt

Jak zaczyna się życie afrykańskich zwierząt? „Z życia na sawannie" to fascynujący film przyrodniczy o narodzinach i pierwszych chwilach z życia zwierzęcych mieszkańców Czarnego Lądu.


Wszystko zaczyna się w chwili narodzin. Małe zwierzęta otwierają oczy i poznają otaczający je świat. Wszystko, co robią i co widzą jest dla nich „pierwsze". Po raz pierwszy się bawią, jedzą, walczą. Obserwując rodziców będą się teraz uczyć, jak polować, zdobywać żywność, wchodzić w relację z innymi członkami stada oraz przedstawicielami innych gatunków. Wkrótce przecież same staną się dorosłe i rozpoczną dojrzałe życie.

Naszym przewodnikiem w świecie afrykańskiej fauny i flory będzie doświadczony francuski filmowiec Laurent Charbonnier, wraz z którym podglądać będziemy pierwsze chwile z życia najróżniejszych gatunków zamieszkujących afrykańską sawannę. Zobaczymy małe flamingi, lwy i słonie, a także potomstwo żyraf i bawołów. Przyjrzymy się także ich rodzicom i różnym formom macierzyństwa. FOKUS TV, bezpłatna telewizja poświęcona odkrywaniu świata, pasjom i stylom życia, zaprasza na fascynujący film przyrodniczy „Z życia na sawannie".

Redakcja 01/01/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!