Z gwoździem w głowie? Niesamowite wypadki, lekarze cudotwórcy i ludzie, którzy otarli się o śmierć

Niecodzienne wypadki, lekarze cudotwórcy, ludzie, którzy otarli się o śmierć, ale przeżyli. Seria „Z gwoździem w głowie?" poświęcona jest niewiarygodnym przypadkom medycznym i ludziom, którzy cudem uniknęli śmierci.Najdziwniejsze przypadki medyczne - to specjalność autorów programu „Z gwoździem w głowie?". W poszukiwaniu najbardziej niesamowitych wypadków, a także ludzi, którzy otarli się o śmierć, autorzy serii docierają do najdalszych zakątków świata na wszystkich kontynentach. W programie pojawią się między innymi: mężczyzna, któremu niedźwiedź odgryzł niemal całą twarz, skoczek spadochronowy, który spadł na linię wysokiego napięcia i ludzie, którym przyszyto odcięte kończyny.

Historie niesamowitych wypadków wzbogacone zostały fragmentami materiałów video zarejestrowanych podczas operacji ratujących życie ofiar, obejrzymy też zdjęcia rejestrujące proces ich dochodzenia do zdrowia. Bohaterowie poszczególnych odcinków opowiedzą, co im się przydarzyło, wysłuchamy też relacji ich bliskich i świadków zdarzeń. Głos zabiorą wreszcie lekarze, którzy opowiedzą, jak, dzięki swojej wiedzy, odwadze i nietuzinkowym pomysłom uratowali życie swoich pacjentów. Poznamy innowacyjne techniki, dzięki którym możliwe jest ratowanie ludzkiego życia. A jak działa organizm ludzki pozwolą nam zrozumieć liczne animacje komputerowe, wzbogacające program.

Redakcja 10/12/2014

Zobacz też

Mięsny jeż z "Pamiętników z wakacji". JAK PODERWAĆ na mięso dziewczynę, kobietę? Mięsny jeż z "Pamiętników z wakacji". JAK PODERWAĆ na mięso dziewczynę, kobietę? Hitem Internetu stał się kolejny fragment serialu "Pamiętniki z wakacji"! Stało się tak w związku z zaprezentowanym tam daniem o wdzięcznej nazwie "Mięsny jeż" i związaną z nim krótką przyśpiewką. W kilka dni fragment obejrzały setki tysięcy osób. Mówimy, jak można przygotować hitowe danie! PRZEPIS na MIĘSNEGO JEŻA. Co to jest OŚ CZASU (Timeline) na Facebooku? Jak wyłączyć Timeline na Facebooku? Co to jest OŚ CZASU (Timeline) na Facebooku? Jak wyłączyć Timeline na Facebooku? Ponad połowa Polaków deklaruje, że zagląda do portali społecznościowych, a 40% z nich korzysta z Facebooka. Łatwy w obsłudze, dobrze wyglądający i praktyczny - takie cechy przypisuje się portalowi stworzonemu przez Marka Zuckerberga. Jednak niedługo może się to zmienić. Za sprawą Osi Czasu (z ang. Timeline). Dlaczego? Co to jest Timeline? Czy wszyscy będą musieli z niego korzystać? PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Jak spędzić 21 marca dzień wagarowicza, pierwszy dzień wiosny? PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Jak spędzić 21 marca dzień wagarowicza, pierwszy dzień wiosny? Długo oczekiwana i wytęskniona po srogich zimowych mrozach… wiosna, wreszcie nadeszła! Jak spędzić 21 marca i uczcić rozpoczęcie tej uwielbianej przez większość ludzi pory roku? Nie zapominajmy, że to także dzień wagarowicza. Oto kilka naszych propozycji. Jak chronić się przed złodziejem? Gdzie nie chować pieniędzy w domu? Jak chronić się przed złodziejem? Gdzie nie chować pieniędzy w domu? Włamania do mieszkań i domów zdarzają się na porządku dziennym. Wyspecjalizowani w kradzieżach włamywacze, przeszukują pomieszczania z niezwykłą dokładnością. Zawsze jednak zaglądają w kilka tradycyjnych miejsc. Gdzie nie należy więc chować pieniędzy?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!