Wyprawy na krańce świata - wszystkie odcinki serii za darmo w internecie

Słynny artysta fotografik, ekolog i obrońca dzikiej przyrody Art Wolfe zaprasza na wyprawę w najodleglejsze, niezbadane dotąd przez człowieka zakątki świata. Uzbrojony w aparat fotograficzny odwiedzi m.in. Patagonię, Tanzanię i Madagaskar. Wszystkie odcinki niesamowitej serii poświęconej wyprawom Wolfe'a możecie już obejrzeć na naszej stronie internetowej, bez opłat.
W trakcie swojej ponad trzydziestoletniej kariery Art Wolfe wykonał ponad milion fotografii, stworzył ponad 60 książek ze zdjęciami dzikiej przyrody, a jego prace znalazły się na dwóch znaczkach amerykańskiej poczty. Jego pasją i misją jest docieranie z aparatem fotograficznym do nieodkrytych dotąd przez człowieka miejsc na świecie, uwiecznianie na fotografiach wymierających gatunków zwierząt w ich naturalnym środowisku oraz dokumentowanie życia plemion, do których nie dotarła jeszcze cywilizacja.

Seria dokumentalna „Wyprawy na krańce świata" stanowi kontynuację drogi twórczej słynnego fotografa i jego wypraw w najdalsze zakątki Ziemi. W kolejnych odcinkach Wolfe dociera do miejsc, w których nigdy wcześniej nie postała ludzka stopa. Wpina się na niedostępne górskie szczyty, przemierza lodowce, pustynie i lasy deszczowe, odwiedza plemiona kultywujące pradawne tradycje.

W trakcie swojej podróży słynny fotografik zawita m.in. do Australii, Brazylii, Boliwii, Japonii, Mali, Mongolii, Patagonii, Peru i Tanzanii. Wybierze się także m.in. do Etiopii, gdzie odwiedzi plemię wyznawców animizmu, na Alaskę, gdzie, podróżując rzeką Kongakut River, dotrze do jedynego z niewielu wciąż nie przebadanych obszarów Ameryki Północnej i do Indii, gdzie na grzbiecie słonia przemierzać będzie dżunglę w poszukiwaniu tygrysa bengalskiego. Czy uda mu się spotkać to dzikie zwierzę, a także dotrzeć bez przeszkód do trudno dostępnych miejsc na świecie?

.. Wyprawy na krańce świata – obejrzyj za darmo na VOD!

Redakcja 03/07/2014

Zobacz też

Kim jest EWA FARNA, piosenkarka, która spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu? Kim jest EWA FARNA, piosenkarka, która spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu? Ewa Farna od dziecka jest związana z muzyką, od zawsze interesowało się śpiewanie. Nic więc dziwnego, że w wieku 19 lat jej dorobek jest imponujący. Dołączyła do grona celebrytów i została twarzą nowej linii kosmetyków dla dziewczyn Oriflame - Very Me. OSTRZEJSZY taryfikator punktów karnych od 9 czerwca 2012. Czy łatwiej stracić prawo jazdy? CZ. 3 OSTRZEJSZY taryfikator punktów karnych od 9 czerwca 2012. Czy łatwiej stracić prawo jazdy? CZ. 3 9 maja 2012 w Dzienniku Ustaw zostało opublikowane rozporządzenie ministra spraw wewnętrznych wprowadzającenowy taryfikator punktów. Oznacza to, że od 9 czerwca 2012 kierowców obowiązuje nowa taryfa mandatów i punktów karnych. Nowy taryfikator zaostrza kary dla kierowców m.in. za rozmowę przez komórkę w trakcie jazdy, przewóz dzieci bez fotelika. TARYFIKATOR MANDATÓW. Ile punktów karnych za wykroczenia, przewinienia CZ. 2 TARYFIKATOR MANDATÓW. Ile punktów karnych za wykroczenia, przewinienia CZ. 2 Nowy taryfikator mandatów 2012 obowiązuje od 9 czerwca. Sprawdź za jakie wykroczenia i przewinienia możesz stracić prawo jazdy lub dostaniesz mandat i punkty karne. Zmiany wprowadzają ostrzejsze kary m.in. za rozmowę przez komórkę w trakcie jazdy, przewóz dzieci bez fotelika i wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach. LUDOVIC OBRANIAK kim jest? Co warto wiedzieć o tym zawodniku? LUDOVIC OBRANIAK kim jest? Co warto wiedzieć o tym zawodniku? Piłkarz grający w Polskiej reprezentacji na pozycji pomocnika wzbudził ostatnio wiele sensacji za sprawą wywiadu udzielonego francuskiej gazecie „Surface”. Czytamy w nim, że "Ludo" czuje się źle w polskiej kadrze. Czy Obraniak naprawdę zintegrował się z drużyną? Co warto wiedzieć o tym zawodniku?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!