Wychowanie to wyzwanie - zajmowanie się dziećmi to jeden z najtrudniejszych zawodów świata?

Wychowanie to wyzwanie to program, który będzie koił serca wszystkich niedocenionych i krytykowanych mam. W każdym odcinku pani domu jedzie na zasłużony odpoczynek, a jej pozornie łatwą pracę przejmuje ktoś inny.

Często Ci, którzy nie mieli nigdy do czynienia z wychowaniem dzieci przekonani są, że to bardziej przyjemność niż praca. Program Wychowanie To Wyzwanie jest idealnym dowodem i argumentem, który może wyprowadzić ich z błędu. W każdym odcinku krytykowana i niedoceniona mama jedzie na upragniony odpoczynek, a opiekę nad dziećmi zostawia... tym, którzy krytykowali i nie doceniali najbardziej.


Rodzic zastępczy musi zająć się posiłkami dzieci, higieną, kontrolować emocje, zarówno dzieci jak i swoje, układać je do snu i organizować ich czas oraz znosić humory. Jednocześnie jest pod stałym nadzorem mamy, która całą akcję ogląda dzięki rozstawionym w domu kamerom.

 

 

Redakcja 06/05/2014

Zobacz też

Sen jest dobry na wszystko. Co zrobić, żeby był dobry również dla figury? Sen jest dobry na wszystko. Co zrobić, żeby był dobry również dla figury? Czy wiesz, że każdej nocy powinniśmy spać osiem godzin w doskonale przewietrzonym oraz zaciemnionym pomieszczeniu? Dzięki temu nie tylko lepiej wypoczniemy, ale również zapobiegniemy odkładaniu się tłuszczu! KOBIETA ZA KIEROWNICĄ. Dlaczego dla kobiety liczy się głównie kolor lakieru auta, a nie silnik? KOBIETA ZA KIEROWNICĄ. Dlaczego dla kobiety liczy się głównie kolor lakieru auta, a nie silnik? Statystki policyjne są bezlitosne dla mężczyzn. Kobieta to lepszy kierowca, jeździ bezpiecznie i nie powoduje wypadków. Jednak umiejętności to nie jedyna różnica. Kobieta, inaczej niż mężczyzna, nie przywiązuje wagi do mocy silnika. Czy to prawda, że dla pań największe znaczenie ma kolor samochodu? Sprawdź, dlaczego kobiety przywiązują tak duże znaczenie do kolorów.  ABS, ASR, ESP w samochodach. Co dla kierowcy oznaczają te skróty? ABS, ASR, ESP w samochodach. Co dla kierowcy oznaczają te skróty? Jeśli przymierzasz się do kupna samochodu, sprawdź czy posiada on podstawowe urządzenia służące poprawieniu bezpieczeństwa jazdy (ABS, ASR, ESP). Co te skróty oznaczają dla kierowcy i do czego służą? Podstawowy ABS jest odpowiedzialny za bezpieczne hamowanie, zaś ASR i ESP sprawią, że poczujesz się bardziej komfortowo podczas prowadzenia samochodu, przyspieszania i wchodzenia w zakręty. Na czym polega różnica między sedanem a hatchbackiem? Na czym polega różnica między sedanem a hatchbackiem? Hatchback ma ścięty tył. Samochody tego typu często posiadają składane tylne siedzenia, co pozwala znacząco zwiększyć przestrzeń bagażową. Z kolei sedan to auto o klasycznej sylwetce. Kojarzy się dziś z limuzyną, jednak stołu nim nie przewieziesz, bo ma oddzielony przedział bagażowy

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!