Wspaniały seks: jak mieć wspaniały seks?

Nie musicie być w tym samym seksualnym cyklu, mieć za sobą oszałamiających doświadczeń i dziesiątków gadżetów pod ręką. Możecie przeżywać wielokrotne orgazmy. Odpowiednio "nakręcając się" przed seksem. Bo to, o czym i jak sobie przedtem pomyślicie, zaowocuje odlotowym seksem. Jak mieć doskonały seks?

Jak mieć doskonały seks?

I tak, jeśli wasz seks ma być niesamowity, ekstatyczny, kosmiczny:

  • Podejmując decyzję na "tak", kiedy już wiesz, że na pewno chcesz się kochać, nie odwlekaj tej chęci. Rób to, na nic sie nie ogladając.

  • Nie zgadzaj sie na żadne połowiczne rozwiązania. Zawsze oczekuj, że ziemia ma się poruszyć. Od samego początku staraj się dać swemu partnerowi wszystko, co masz najlepszego. Ale oczekuj tego samego od niego. A nawet jeszcze więcej. Przypomnij mu, jeśli zapomni, że gra wstępna nie polega tylko na poruszaniu palcami.

  • Nie trzymaj kciuków za orgazm. Oczywiście dąż do orgazmu (czy też, jeszcze lepiej, do orgazmów), ale nie za wszelką cenę. W razie potrzeby powiedz jasno partnerowi, czego ci potrzeba, żeby cię rozpalić do białości.

  • Nie trać siebie z oczu i nie nastawiaj sie jedynie na to, żeby sprawić przyjemność partnerowi. Musisz uwierzyć, że jeśli on będzie czegoś od ciebie oczekiwał, na pewno ci o tym powie. 

  • Staraj się utrzymać jeszcze przez jakiś czas po pierwszym orgazmie tę niesamowitą energię, jaka przepływała między wami sekundę przedtem. To powinno zaowocować kolejnymi orgazmami.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!