Tuż przed tragedią. World Trade Center - czy zamachowi można było zapobiec?

World Trade Center - po 14 latach od zamachów terrorystycznych w Stanach Zjednoczonych na Ground Zero stoi już nowa budowla - One World Trade Center. Kolejne trzy są w budowie. Ale wspomnienia o tym, co wydarzyło się 11 września wciąż są żywe. Ludzie na całym świecie wciąż zadają sobie także pytanie, czy tragedii można było uniknąć. FOKUS TV zaprasza na film z cyklu „Tuż przed tragedią" poświęcony atakowi na WTC.

Mimo że minęło już 15 lat od tego tragicznego wrześniowego dnia, atak na World Trade Center wciąż jest żyje we wspomnieniach ludzi na całym świecie. Pamiętają go zarówno ci, którzy byli jego bezpośrednimi świadkami, jak i ci, którzy tego dnia, na całym świecie, śledzili przebieg wydarzeń za pośrednictwem mediów. Najnowszy odcinek programu „Tuż przed tragedią" przedstawia przebieg zdarzeń z 11 września z punktu widzenia ludzi, którzy bezpośrednio zaangażowani byli w wydarzenia tego dnia i podejmowały decyzje, mające bezpośredni wpływ na przebieg zdarzeń.

W programie zabiorą zatem głos pułkownik lotnictwa Bob Marr, kontroler lotów Dave Bottiglia oraz Ben Sliney, który nakazał uziemienie wszystkich samolotów znajdujących się nad krajem. Usłyszymy też Johna Farmera, doradcę prezydenckiej komisji badającej sprawę. Jak przebiegały wydarzenia tego feralnego dnia? Czy wszystkie decyzje, które wówczas podjęto były trafne? Czy tragedii można było uniknąć?  FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program „Tuż przed tragedią"!

 

Redakcja 21/04/2015

Zobacz też

Kim jest TOMASZ KUCHAR, zwycięzca RAJDU BARBÓRKA? Kim jest TOMASZ KUCHAR, zwycięzca RAJDU BARBÓRKA? Tomasz Kuchar po raz szósty zwyciężył w RAJDZIE BARBÓRKA! Kim jest Tomasz KUCHAR, kierowca rajdowy, co osiągnął? Dlaczego kupił lotnisko i co zamierza tam robić? HOROSKOP NA KONIEC ŚWIATA GRUDZIEŃ. Co czeka znaki zodiaku PRZED KOŃCEM ŚWIATA. Co Cię spotka do 21.12.2012? HOROSKOP NA KONIEC ŚWIATA GRUDZIEŃ. Co czeka znaki zodiaku PRZED KOŃCEM ŚWIATA. Co Cię spotka do 21.12.2012? Co czeka znaki zodiaku w grudniu przed końcem roku 21.XII.2012? Czy grudzień 2012 jest ostatnim grudniem? Jeśli przepowiednia o końcu świata 21 grudnia 2012 się sprawdzi, to może być ostatni miesiąc istnienia Ziemi, istnienia ludzkości. Przeczytaj i sprawdź co czeka znaki zodiaku przed zbliżającym się końcem świata. Co czeka raki, koziorożce, barany, panny, wagi, byki i inne znaki w ostatnim grudniu 2012. Horoskop na grudzień 2012 Kim jest Michał SOŁOWOW, który zajął drugie miejsce w rajdzie BARBÓRKA 2012? Kim jest Michał SOŁOWOW, który zajął drugie miejsce w rajdzie BARBÓRKA 2012? Michał Sołowow to kierowca rajdowy (wielokrotny rajdowy wicemistrz Europy) i biznesmen, który zajął drugie miejsce w 50 RAJDZIE  BARBÓRKA 2012? Kim jest Michał Sołowow, co osiągnął na polu zawodowym i jako kierowca rajdowy. 50. RAJD BARBÓRKA 2012. Ile odcinków ma rajd 1 grudnia w Warszawie? Odcinek Karowa i który jeszcze ciekawy? 50. RAJD BARBÓRKA 2012. Ile odcinków ma rajd 1 grudnia w Warszawie? Odcinek Karowa i który jeszcze ciekawy? Rajd Barbórki 1 grudnia na ulicach Warszawy, w tym na Karowej. Po raz 50 po ulicach Warszawy ścigać się będę uczestnicy rajdu Barbórka. Najbardziej prestiżowy wyścig w Polsce, mimo iż dość krótki – niewiele ponad 21 km, wypróbowuje umiejętności najlepszych kierowców na bardzo trudnych, ale i widowiskowych trasach. Ile odcinków ma barbórka?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!