Wojciech Tylka. Kim jest mąż Anny Guzik?

Wojciech Tylka to mąż Anny Guzik i ojciec jej nowo narodzonych bliźniąt. Wojciech Tylka, Góral, poślubił prawdziwą. Niewiele o nim wiadomo, bo para niechętnie bywa na salonach. Nam jednak udał się zebrać najważniejsze informacje.

O Wojciechu Tylce zrobiło się głośno pod koniec 2010 roku, kiedy to Anna Guzik zabrała go ze sobą na przyjęcie. Kiedy w grudniu 2012 roku pokazali się wspólnie na gali charytatywnej Anny Dymnej, gazety krzyczały: „Guzik pokazała narzeczonego!” Od tego czasu, od czasu do czasu, bywają, ale niechętnie, niechętnie też rozmawiają na tematy prywatne. To nie jest "Lew Salonowy" i "Lwica"... Dlatego o mężu aktorki niewiele wiadomo. Wojciech Tylka znów stał się obiektem zainteresowania mediów, gdy w połowie marca 2016 roku Anna Guzik urodziła mu bliźnięta, dwie córeczki.

Kim jest Wojciech Tylka, mąż Anny Guzik?

Jak udało ustalić się mediom, Wojciech Tylka pochodzi ze Szczyrku. Tu też poznali się na początku 2010 roku. Ania uczyła się jeździć na snowboardzie, on – instruktor snowboardu udzielał jej lekcji. Publicznie pokazali się 9 miesięcy później. Nic też dziwnego, że w 2013 roku para wzięła nie gdzie indziej, tylko w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem

Wiadomo, że Anna Guzik i Wojciech Tylka mieszkają w Bielsku, pod koniec 2012 roku postawili tu dom. Ania jest aktorką Teatru Polskiego w Bielsku, on - jak podała jedna z gazet - prowadzi tu sklep ze sprzętem i ubraniami sportowymi.

Nie wiadomo, ile Wojciech ma lat, ale szepcze się w środowisku, że jest młodszy od gwiazdy serialu „Na Wspólnej”.

Anna Guzik urodziła bliźniaki

14 marca 2016 roku Anna Guzik urodziła bliźnięta – dwie córki. Wojciech Tylka jest niezmiernie dumny ze swojego podwójnego szczęścia. A z dwoma maleństwami naraz na pewno świetnie da sobie radę. W końcu Górale są przyzwyczajeni do stawiania czoła wyzwaniom.

Redakcja 01/03/2016

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!