Witajcie na świecie - pierwszy dzień z życia noworodków i historie ich rodziców

Narodziny dziecka to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu rodziców. W programie poznamy kobiety, które stają w obliczu tego niezwykłego wydarzenia oraz ojców ich dzieci. Poznamy ich historie i powitamy na świecie nowo narodzone maluchy.Każdy z kolejnych odcinków programu „Witajcie na świecie" opowiada inną historię. Niektóre bohaterki programu rodzą w dziewiątym miesiącu ciąży, niektóre wcześniej. Wśród mam są zarówno samotne matki, jak i żony. Ciąże są pojedyncze lub mnogie. Nierzadko dochodzi do cesarskiego cięcia. Zdarzają się też komplikacje.

Lekarze z Vanderblit University Medical Center w Nashville robią co w ich mocy, by zapewnić bezpieczeństwo i komfort świeżo upieczonym matkom oraz noworodkom. Widzowie znajdą w programie odpowiedź na wiele pytań, które nurtują przyszłych rodziców. Czy poród drugiego dziecka jest łatwiejszy niż pierwszego? Czy wskazane jest, by ojciec dziecka obecny był na sali porodowej? Czy umiejętności nabyte w szkołach rodzenia przydają się w decydujących momentach porodu? Polscy widzowie będą też mogli porównać, czy amerykańskie standardy w szpitalach położniczych w znacznym stopniu różnią się od polskich. Przeżyjcie z nami cud narodzin i powitajcie na świecie rozkoszne maleństwa!
 

Redakcja 08/08/2014

Zobacz też

Co to jest inteligentny dom? Czym się charakteryzuje inteligentny dom? Co to jest inteligentny dom? Czym się charakteryzuje inteligentny dom? Inteligentny dom to nie przyszłość, lecz rozwiązanie dostępne tu i teraz. Rozwiązania rodem z filmów science fiction nie są wbrew pozorom drogim wymysłem dla ekstrawaganckich milionerów. Inteligentny dom oferuje przede wszystkim funkcjonalność i efektywność, z których korzystać może każdy. Jak powstaje i czemu służy inteligentny dom? Sprzęt do ćwiczeń. Co warto mieć w domowym klubie fitness? Sprzęt do ćwiczeń. Co warto mieć w domowym klubie fitness? Systematyczne ćwiczenia mają bardzo korzystny wpływ na organizm. Niezależnie od tego, czy chcemy schudnąć, czy trenujemy dla zdrowia. potrzebny jest nam odpowiedni sprzęt. Na co się zdecydować? Sklepy sportowe oferują duży wybór urządzeń aerobowych i siłowych. Co kupić dla siebie do domowej siłowni? Dlaczego w samolotach pasażerskich nie przewiduje się możliwości awaryjnego katapultowania? Dlaczego w samolotach pasażerskich nie przewiduje się możliwości awaryjnego katapultowania? Zła wiadomość jest taka - w razie awarii samolotu my pasażerowie skazani jesteśmy na awaryjne lądowanie. Katapultowanie się nie wchodzi w grę i nikt nawet nie bierze tego pod uwagę. Dobra wiadomość: piloci, choć praktycznie mogliby się katapultować - muszą nam towarzyszyć do samego końca. Dlaczego samolotu pasażerskiego nie można opuścić skacząc ze spadochronem? Jak się kochać w kosmosie? Czy to możliwe? Jak się kochać w kosmosie? Czy to możliwe? O ile o jedzeniu i piciu w stanie nieważkości wiemy już sporo, seksowi poświęca się minimum uwagi. Wiadomo, kosmonauci mają ważniejsze rzeczy do roboty. Ale turyści - także ci potencjalni - chętnie się do tematu przymierzą. Tym bardziej, że w USA już dokonuje się rezerwacji na poczet komercyjnych lotów w kosmos. Dlatego poznaj odpowiedź na pytanie - jak się kochać w kosmosie?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!