Wierzyć czy nie wierzyć odc. 2. Trójkąt Bermudzki - czy to naprawdę diabelskie miejsce?

Wierzyć czy nie wierzyć w tym odcinku bada tajemnice Trójkąta Bermudzkiego i zajmuje się bliżej zaginięciami Witchcraft, the USS Cyclops i Flight 19.Trójkąt Bermudzki
jest duży obszar oceanu pomiędzy Florydą, Portoryko i Bermudami. W ciągu ostatnich kilku wieków dziesiątki statków i samolotów zniknęły w tajemniczych okolicznościach w okolicy, która przez to zyskała przydomek "Diabelski trójkąt." Ludzie zaczęli nawet przypuszczać, że jest to obszar działalności sił pozaziemskich lub że jest jakaś dziwaczna naturalna przyczyna tych zjawisk dająca się wyjaśnić naukowo.
Region uznano za niebezpieczny,ale najprawdopodobniej jest to po prostu obszar, w którym ludzie mieli dużo pecha.

Powstało wiele teorii, by wyjaśnić dlaczego tyle statków i samolotów zniknęło bez śladu w regionie znanym jako Trójkąt Bermudzki. Teraz niektórzy wierzą, że mogą znaleźć brakujący element tej tajemniczej zagadki. Realizatorzy programu Wierzyć czy nie wierzyć z zespołem naukowców  wyruszają w intrygującą podróż, by przeprowadzić dochodzenie, przeanalizować dowody i oddzielić fakty od fikcji w Trójkącie Bermudzkim.

 

 

Redakcja 28/10/2015

Zobacz też

Jaki prezent dla nauczycieli na koniec roku? [SPRAWDZONE RADY] Jaki prezent dla nauczycieli na koniec roku? [SPRAWDZONE RADY] Kiedyś uczniowie na zakończenie roku wręczali nauczycielom kwiaty i czekoladki, dzisiaj coraz częściej słyszy się o zbiórkach pieniędzy na droższe prezenty jak biżuteria, artykuły AGD i RTV czy encyklopedie. Czy dawać nauczycielom prezenty na każde zakończenie roku, czy tylko w chwili, kiedy klasa czy grupa przedszkolna opuszcza szkołę lub przedszkole? Co na to sami zainteresowani? Jaki prezent dać nauczycielom? Egzaminy poprawkowe w szkole. Jak wygląda egzamin poprawkowy i kiedy się odbywa? Egzaminy poprawkowe w szkole. Jak wygląda egzamin poprawkowy i kiedy się odbywa? Jeżeli uczeń dostał na koniec roku jedną albo dwie oceny niedostateczne – nie musi jeszcze załamywać rąk i lamentować z powodu czekającego go powtarzania klasy, tylko wziąć się ostro do roboty. Ma jeszcze jedną szansę – może podejść do egzaminu poprawkowego lub egzaminów poprawkowych. Jeśli je zda – będzie promowany do następnej klasy. Ile dzieci może liczyć grupa przedszkolna? Jaki jest limit? Ile dzieci może liczyć grupa przedszkolna? Jaki jest limit? Czy są przepisy, które regulują ilość dzieci w grupie przedszkolnej? Sprawdź, ile dzieci powinno znaleźć się w oddziale przedszkolnym i ilu opiekunów przysługuje takiej grupie. Dowiedz się, o limitach przyjęć do grup przedszkolnych i wymaganej opiece nad maluchami. Jak zostać komandosem? Ile zarabia antyterrorysta? WIDEO Jak zostać komandosem? Ile zarabia antyterrorysta? WIDEO Szkoła średnia, kilka lat służby w policji, a potem wiele egzaminów i testów. Strzelanie, skoki ze spadochronem, walka wręcz, taktyka, testy psychologiczne – wiele trzeba przejść, aby dostać się do brygady antyterrorystów, ale prestiż i zarobki są tego warte. Szansę na dostęp do jednostek komandosów mają jednak tylko najlepsi policjanci.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!