Wierzyć czy nie wierzyć odc. 2. Trójkąt Bermudzki - czy to naprawdę diabelskie miejsce?

Wierzyć czy nie wierzyć w tym odcinku bada tajemnice Trójkąta Bermudzkiego i zajmuje się bliżej zaginięciami Witchcraft, the USS Cyclops i Flight 19.Trójkąt Bermudzki
jest duży obszar oceanu pomiędzy Florydą, Portoryko i Bermudami. W ciągu ostatnich kilku wieków dziesiątki statków i samolotów zniknęły w tajemniczych okolicznościach w okolicy, która przez to zyskała przydomek "Diabelski trójkąt." Ludzie zaczęli nawet przypuszczać, że jest to obszar działalności sił pozaziemskich lub że jest jakaś dziwaczna naturalna przyczyna tych zjawisk dająca się wyjaśnić naukowo.
Region uznano za niebezpieczny,ale najprawdopodobniej jest to po prostu obszar, w którym ludzie mieli dużo pecha.

Powstało wiele teorii, by wyjaśnić dlaczego tyle statków i samolotów zniknęło bez śladu w regionie znanym jako Trójkąt Bermudzki. Teraz niektórzy wierzą, że mogą znaleźć brakujący element tej tajemniczej zagadki. Realizatorzy programu Wierzyć czy nie wierzyć z zespołem naukowców  wyruszają w intrygującą podróż, by przeprowadzić dochodzenie, przeanalizować dowody i oddzielić fakty od fikcji w Trójkącie Bermudzkim.

 

 

Redakcja 19/08/2015

Zobacz też

Czy św. Józef miał przed Maryją żonę i dzieci? Czy św. Józef miał przed Maryją żonę i dzieci? Św. Józef, biblijny mąż Matki Bożej według informacji z apokryfu - protoewangelii Jakuba nie chciał zostać mężem 12 -letniej dziewczynki, która została poświęcona Bogu w ofierze. W zamian proponował na męża jednego z synów. Ale żydowski kapłan surowo zabronił mu sprzeciwiać się znakom danym od Boga. Jak Maryja poczęła Jezusa za sprawą Ducha Świętego? Jak Maryja poczęła Jezusa za sprawą Ducha Świętego? Z ludzkiego punktu widzenia małżeństwu Maryi i Józefa groził skandal obyczajowy. Poświęcona Bogu dziewica, której Józef miał być tylko opiekunem zaszła w ciążę z Duchem Świętym. Dla Józefa jej brzemienność była znakiem jej złego prowadzenia i trudno było mu uwierzyć, że młoda dziewczyna nie kłamie. Jak Maryja poczęła Jezusa za sprawą Ducha Świętego? Piotr Cugowski - kim jest? [KARIERA, RODZINA + VIDEO] Piotr Cugowski - kim jest? [KARIERA, RODZINA + VIDEO] Piotr Cugowski, to młodszy z braci Cugowskich, ale nie mniej utalentowany od swojego brata Wojtka. Ostatnio pojawiły się słuchy o tym, że jego ojciec - Krzysztof Cugowski - martwi się o swojego młodszego syna. Kim jest Piotr Cugowski i czym martwi swojego ojca? Człowiek od środka, część 2. Sean pamięta wszystkie fakty ze swojego życia. Jak to możliwe? Człowiek od środka, część 2. Sean pamięta wszystkie fakty ze swojego życia. Jak to możliwe? Fakty i dane na temat funkcjonowania naszego organizmu mogą wprawiać w zdumienie. Oglądając drugi odcinek dwuczęściowego programu „Człowiek od środka" dowiecie się, jak działa mózg, jak to się dzieje, że wprawia w ruch kości i mięśnie i jak radzi sobie z otaczającym każdego człowieka chaosem informacyjnym.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!