Wiem, kto mnie zabił – ofiary morderstw przemawiają z zaświatów!

Czy ktoś z was chciał kiedyś zostać detektywem? Czy ze szczątkowych informacji jesteście w stanie poskładać historię w całość? Czy potraficie myśleć niestandardowo i dostrzegać szczegóły, które inni pomijają? Czy potraficie prawidłowo oceniać charakter nowo poznanych ludzi?Wszystkim detektywom amatorom ta seria na pewno przypadnie do gustu. W jej poszczególnych odcinkach prezentowane są przypadki morderstw, które na prawdę się wydarzyły. Widzowie poznają ofiarę prezentowanej zbrodni, a dzięki w specyficzny sposób skonstruowanej narracji mają możliwość samodzielnego poskładania krwawych puzzli w całość i odkrycia, kto jest sprawcą przestępstwa. Pomogą im w tym wskazówki zebrane przez śledczych pracujących nad sprawą oraz zeznania znajomych i członków rodzin ofiar.

Narratorem odcinka jest ofiara, która zza grobu opowiada o tym, co ją spotkało. Choć wciela się w rolę wszechwiedzącego narratora, do końca filmu nie ujawnia, kto jest sprawcą jej śmierci. Ustalenie mordercy to zadanie widza! Sprostasz temu wyzwaniu? Pomożesz ofierze odpowiedzieć na pytanie, kto ją zamordował i dasz jej szansę, by spoczęła w spokoju?

Redakcja 04/12/2014

Zobacz też

Gdzie Polacy mogą podróżować bez wizy? Gdzie Polacy mogą podróżować bez wizy? Wiza to dokument uprawniający cudzoziemca do przekroczenia granicy odwiedzanego kraju. Ale wygodniej podróżować bez wizy. Indonezja właśnie poinformowała, że od 1 kwietnia 2015 znosi wizy dla obywateli kilkudziesięciu krajów, w tym dla Polaków. Przy okazji warto dowiedzieć się, gdzie jeszcze możemy podróżować bez wizy? Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 4. Chorobliwa otyłość i operacja zmniejszenia żołądka Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 4. Chorobliwa otyłość i operacja zmniejszenia żołądka Chorobliwa otyłość to coraz częściej pojawiający się problem medyczny. Na szczęście również i w polskich szpitalach lekarze potrafią sobie z nią coraz lepiej radzić. Niestety, coraz częściej problem ten jest tak zaawansowany, że leczenie musi wiązać się z ingerencją chirurgiczną. Zobaczcie, jak chorobliwą otyłość leczy się w Polsce! ID Weeds - co to za aplikacja? W czym pomoże ogrodnikom amatorom? ID Weeds - co to za aplikacja? W czym pomoże ogrodnikom amatorom? ID Weeds to poręczna i prosta w obsłudze aplikacja, przydatna dla początkujących rolników, ogrodników oraz wszystkich zainteresowanych przyrodą. Jest jak przenośna encyklopedia, która ułatwi rozpoznanie ponad 400 gatunków chwastów. Przygody Austina Stevensa: Słonie azjatyckie – najgroźniejsze zwierzęta świata Przygody Austina Stevensa: Słonie azjatyckie – najgroźniejsze zwierzęta świata Najgroźniejsze zwierzęta świata to pasja Austina Stevensa, a słonie azjatyckie to kolejne wyzwanie, któremu stawi czoła! Słynny fotograf dzikiej przyrody wyrusza na Sri Lankę, by tam spotkać się z tymi ogromnymi i majestatycznymi zwierzętami. Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Przygody Austina Stevensa"!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!