Wiem, kto mnie zabił – ofiary morderstw przemawiają z zaświatów!

Czy ktoś z was chciał kiedyś zostać detektywem? Czy ze szczątkowych informacji jesteście w stanie poskładać historię w całość? Czy potraficie myśleć niestandardowo i dostrzegać szczegóły, które inni pomijają? Czy potraficie prawidłowo oceniać charakter nowo poznanych ludzi?Wszystkim detektywom amatorom ta seria na pewno przypadnie do gustu. W jej poszczególnych odcinkach prezentowane są przypadki morderstw, które na prawdę się wydarzyły. Widzowie poznają ofiarę prezentowanej zbrodni, a dzięki w specyficzny sposób skonstruowanej narracji mają możliwość samodzielnego poskładania krwawych puzzli w całość i odkrycia, kto jest sprawcą przestępstwa. Pomogą im w tym wskazówki zebrane przez śledczych pracujących nad sprawą oraz zeznania znajomych i członków rodzin ofiar.

Narratorem odcinka jest ofiara, która zza grobu opowiada o tym, co ją spotkało. Choć wciela się w rolę wszechwiedzącego narratora, do końca filmu nie ujawnia, kto jest sprawcą jej śmierci. Ustalenie mordercy to zadanie widza! Sprostasz temu wyzwaniu? Pomożesz ofierze odpowiedzieć na pytanie, kto ją zamordował i dasz jej szansę, by spoczęła w spokoju?

Redakcja 16/06/2014

Zobacz też

Ostatni dzwonek na kredyt hipoteczny po staremu. Na jakich zasadach? Ostatni dzwonek na kredyt hipoteczny po staremu. Na jakich zasadach? Jeśli planujesz zakup własnego M na kredyt, to si pospiesz. Grudzień 2012 to ostatni miesiąc, kiedy można jeszcze dostać kredyt hipoteczny na dotychczasowych zasadach. Od 1 stycznia 2012 r. banki zaczną inaczej liczyć zdolność kredytową. Wielu chętnych odejdzie z banku z kwitkiem. Przedstawiciele jakich grup zawodowych mogą liczyć na specjalne promocje w bankach? Przedstawiciele jakich grup zawodowych mogą liczyć na specjalne promocje w bankach? Przynajmniej od kilku lat banki skutecznie starały się być bardziej uniwersalne, udostępniając ujednoliconą ofertę dla wszystkich klientów. Jednak od pewnego czasu coraz częściej mamy do czynienia z ofertami adresowanymi do wybranych grup zawodowych. Prześledźmy najpopularniejsze dostępne na rynku propozycje i sprawdźmy, na które elementy oferty warto najbardziej zwrócić uwagę.   Czy ceny energii rosną? Zobacz, jak jest naprawdę Czy ceny energii rosną? Zobacz, jak jest naprawdę Od pewnego czasu jesteśmy bombardowani informacjami na temat wzrostu cen energii. Można wręcz powiedzieć, że straszenie cenami prądu stało się pewną modą, do której zawsze można się odwołać w przypadku braku ciekawszych tematów. Ale czy rzeczywiście jest tak źle? Mówimy, jak często zmieniają się ceny energii. Po co kotu wąsy? Do czego potrzebne kocie wąsy? Po co kotu wąsy? Do czego potrzebne kocie wąsy? Koty są jednymi z najpopularniejszych domowych zwierząt. Cenione jako drapieżniki o zdolnościach do eliminowania szkodników udomowione zostały około 9500 lat temu. Te mięsożerne ssaki posiadają bowiem bardzo dobry węch czterokrotnie silniejszy od człowieka, zmysł słuchu, wzrok oraz dzięki wibrysom zmysł dotyku. Owe wibrysy to „kocie wąsy” służące zwierzęciu do odbierania informacji z otoczenia.  

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!