Wiem, kto mnie zabił – ofiary morderstw przemawiają z zaświatów!

Czy ktoś z was chciał kiedyś zostać detektywem? Czy ze szczątkowych informacji jesteście w stanie poskładać historię w całość? Czy potraficie myśleć niestandardowo i dostrzegać szczegóły, które inni pomijają? Czy potraficie prawidłowo oceniać charakter nowo poznanych ludzi?Wszystkim detektywom amatorom ta seria na pewno przypadnie do gustu. W jej poszczególnych odcinkach prezentowane są przypadki morderstw, które na prawdę się wydarzyły. Widzowie poznają ofiarę prezentowanej zbrodni, a dzięki w specyficzny sposób skonstruowanej narracji mają możliwość samodzielnego poskładania krwawych puzzli w całość i odkrycia, kto jest sprawcą przestępstwa. Pomogą im w tym wskazówki zebrane przez śledczych pracujących nad sprawą oraz zeznania znajomych i członków rodzin ofiar.

Narratorem odcinka jest ofiara, która zza grobu opowiada o tym, co ją spotkało. Choć wciela się w rolę wszechwiedzącego narratora, do końca filmu nie ujawnia, kto jest sprawcą jej śmierci. Ustalenie mordercy to zadanie widza! Sprostasz temu wyzwaniu? Pomożesz ofierze odpowiedzieć na pytanie, kto ją zamordował i dasz jej szansę, by spoczęła w spokoju?

Redakcja 04/12/2014

Zobacz też

Zmiana nazwiska na Facebooku - jak to zrobić? Zmiana nazwiska na Facebooku - jak to zrobić? Zmiana nazwiska na Facebooku jest dość prosta - wystarczy zastosować się do instrukcji. Jak zmienić nazwisko lub imię na Facebooku? Opisujemy krok po kroku. Czym różnią się samochody o napędzie elektrycznym, hybrydowym, na wodór i z wysokowydajnymi silnikami spalinowymi Czym różnią się samochody o napędzie elektrycznym, hybrydowym, na wodór i z wysokowydajnymi silnikami spalinowymi Branża motoryzacyjna wydaje się być jeszcze niezdecydowana, co okaże się bardziej wydajne i korzystniejsze dla użytkowników - silniki spalinowe, hybrydowe, a może elektryczne lub na wodór? Obecnie na rynku znajdziemy samochody napędzane właściwie na każdy z wymienionych wyżej sposobów. Czym różnią się samochody o napędzie elektrycznym, hybrydowym, na wodór i z wysokowydajnymi silnikami spalinowymi Czym jest energia odnawialna? Jakie są źródła energii odnawialnej? Czym jest energia odnawialna? Jakie są źródła energii odnawialnej? Energia odnawialna, to z definicji energia, której źródła nie mogą ulec wyczerpaniu, energia czysta, nie emitująca gazów cieplarnianych i zanieczyszczeń. Czasem stawiana jest w opozycji do paliw kopalnych lub energii atomowej, choć stanowi ona ich uzupełnienie w urozmaiconym bilansie energetycznym. Gadżety erotyczne - czy wiesz, że mogą być ekologiczne? Poznaj najnowsze trendy w sekszabawkach! [GALERIA] Gadżety erotyczne - czy wiesz, że mogą być ekologiczne? Poznaj najnowsze trendy w sekszabawkach! [GALERIA] Ekologiczne gadżety erotyczne to produkty dla prawdziwych fanów życia w zgodzie z naturą. W końcu jeśli ktoś segreguje śmieci, zajada organiczne jabłka i kupuje herbatę z upraw fairtrade, powinien zwrócić uwagę także na to, z czego wykonane są zabawki kupione przez niego w sex shopie. Dowiedz się, jakie są modne ekologiczne gadżety erotyczne  

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!