Wiem, kto mnie zabił – ofiary morderstw przemawiają z zaświatów!

Czy ktoś z was chciał kiedyś zostać detektywem? Czy ze szczątkowych informacji jesteście w stanie poskładać historię w całość? Czy potraficie myśleć niestandardowo i dostrzegać szczegóły, które inni pomijają? Czy potraficie prawidłowo oceniać charakter nowo poznanych ludzi?Wszystkim detektywom amatorom ta seria na pewno przypadnie do gustu. W jej poszczególnych odcinkach prezentowane są przypadki morderstw, które na prawdę się wydarzyły. Widzowie poznają ofiarę prezentowanej zbrodni, a dzięki w specyficzny sposób skonstruowanej narracji mają możliwość samodzielnego poskładania krwawych puzzli w całość i odkrycia, kto jest sprawcą przestępstwa. Pomogą im w tym wskazówki zebrane przez śledczych pracujących nad sprawą oraz zeznania znajomych i członków rodzin ofiar.

Narratorem odcinka jest ofiara, która zza grobu opowiada o tym, co ją spotkało. Choć wciela się w rolę wszechwiedzącego narratora, do końca filmu nie ujawnia, kto jest sprawcą jej śmierci. Ustalenie mordercy to zadanie widza! Sprostasz temu wyzwaniu? Pomożesz ofierze odpowiedzieć na pytanie, kto ją zamordował i dasz jej szansę, by spoczęła w spokoju?

Redakcja 16/06/2014

Zobacz też

Jak dostać się do Opus Dei? Jak dostać się do Opus Dei? Dzieło Opus Dei oferuje formację chrześcijańską każdemu, kto sobie tego życzy. Marcin Ludwicki z Biura Informacyjnego Prałatury Opus Dei zaznacza jednak, że do dzieła nie przychodzi się, by znaleźć dobrą posadę, ale po to, aby umocnić wiarę a także służyć innym wykonując swoje zwyczajne, obowiązki. Czy różaniec można nosić na ręku? Czy różaniec może być modny? Czy różaniec można nosić na ręku? Czy różaniec może być modny? Kobiety, które chcą być modne i kochają się modlić nie tylko w kościele, ale w pracy, samochodzie, przed zakupami mogą nosić różaniec na rękę. Różni się on od tradycyjnego tym, że jest tylko na jedną dziesiątkę różańca, a nie na pięć. Łatwiej modlić się np. w autobusie, kiedy mamy wolną jedną dłoń. Jak być modną katoliczką? Jak powinny się ubierać religijne kobiety? Jak być modną katoliczką? Jak powinny się ubierać religijne kobiety? Modna katoliczka to kobieta, która dba o swój wygląd i ubiera się zgodnie z wartościami, które wyznaje. Ale to też nie znaczy, że obwiesza się dewocjonaliami, jak zakonnica. - Medalik możemy zdjąć, gdy mamy na szyi np. naszyjnik. Ważniejsze, by żyć z wiarą – wyjaśnia nam Lidia Tkaczyńska, specjalistka od etykiety. PORANNY SEKS. Dlaczego spóźniamy się do pracy? Z powodu porannego seksu? PORANNY SEKS. Dlaczego spóźniamy się do pracy? Z powodu porannego seksu? Czy zdarzyło wam się spóźnić z powodu porannego seksu? Awaria w mieszkaniu, problemy z dzieckiem, jakaś nagła przypadłość, brak komunikacji... To częste wymówki, jakimi usiłujemy wytłumaczyć nasze spóźnienie w pracy. Jednak, jak pokazują badania naukowe, takie usprawiedliwienia to już przeszłość. Dziś nie docieramy na czas do pracy z innych powodów. 

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!