Wiem, kto mnie zabił, odc. 2 – dziewiętnastoletnia Ashley przemawia zza grobu.

Witajcie detektywi amatorzy! Przed wami kolejne morderstwo, którego ofiara przemówi do was z zaświatów! Pamiętajcie! Wszystkie historie przedstawione w programie „Wiem, kto mnie zabił" to sfabularyzowane wersje autentycznych zdarzeń!Ciarki przeszły wam po plecach? Przygotujcie się na szokujące odkrycia i mrożące krew w żyłach fakty! Morderstwo, o którym mowa w drugim odcinku „Wiem, kto mnie zabił" wstrząsnęło jednym z miasteczek w Teksasie. Gotowi na nowe śledztwo?

Dziewiętnastoletnia Ashley Wilson nie posiadała się ze szczęścia, gdy odkryła, że wkrótce zostanie mamą. Kilka dni później znaleziono ją martwą we własnym pokoju z odręcznie sporządzonym listem pożegnalnym. Gdy lekarz sądowy orzekł, że Ashley popełniła samobójstwo, śledczy zamknęli sprawę. Jednak matce dziewczyny trudno było się z tym pogodzić. Znała swoje dziecko i wiedziała, że Ashley nie miała powodu, by targnąć się na swoje życie. Kilka miesięcy później intuicja matki okazała się słuszna. Po zeznaniach jednego z podejrzanych wyszły na jaw szokujące fakty.
 

Redakcja 01/07/2014

Zobacz też

Co zabrać ze sobą na wakacje do Rzymu? [SPRAWDZONE RADY] Co zabrać ze sobą na wakacje do Rzymu? [SPRAWDZONE RADY] Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Chyba każdy chce choć raz w życiu odwiedzić to wyjątkowe miasto we Włoszech. Co zabrać z sobą do Rzymu? By wakacje były uddane, w walizce muszą być wygodne buty, kosmetyki przeciwsłoneczne, czapka z daszkiem i duża chusta. Dlaczego? Jak podążać szlakami ulubionych sanktuariów papieża Jana Pawła II? Jak podążać szlakami ulubionych sanktuariów papieża Jana Pawła II? Papież Jan Paweł II w orędziu na XXI Światowy Dzień Turystyki napisał, że wędrówki do sanktuariów są zawsze sposobnością do owocnych spotkań z Bogiem, innymi ludźmi, także w ciszy z sobą samym. Niech zatem słowa Ojca Świętego staną się zachętą do aktywnego wykorzystania wakacji i zwiedzania świątyń. Szlak sanktuariów papieskich. Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie Szlak sanktuariów papieskich. Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie znane jest na całym świecie. Jan Paweł II zachęcał, aby podczas wakacji na pierwszym miejscu zadbać o życie duchowe, a po jego śmierci papieska turystyka religijna staje się coraz bardziej popularna. Polecamy zatem sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie. Szlak sanktuariów papieskich. Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Kraków-Łagiewniki Szlak sanktuariów papieskich. Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Kraków-Łagiewniki Dlaczego warto odwiedzić Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach? Podróżowanie szlakami ulubionych sanktuariów papieża to niezapomniane Jan Paweł II zachęcał, aby podczas wakacji na pierwszym miejscu zadbać o życie duchowe, gdyż podczas roku pracy człowiek nie ma często na Boga czasu! Po jego śmierci papieska turystyka religijna staje się coraz bardziej popularna.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!