Wielkie zbrodnie i procesy, odcinek 1: Morderczynie wampirzyce. WIDEO

Pierwszy odcinek serii „Wielkie zbrodnie i procesy”, poświęcony Tracey Wigginton, opowie o sprawie morderczyń „wampirzyc”. Do dziś pozostaje ona jedną z najbardziej emocjonujących w kryminalnej historii Australii.

Zabójcze lesbijki wampirzyce: Tracey Wigginton, Lisa Ptaschinski, Kim Jervis i Tracey Waugh

Zabójcze lesbijki wampirzyce: Tracey Wigginton, Lisa Ptaschinski, Kim Jervis i Tracey Waugh
Kraj produkcji: Wielka Brytania Kategoria wiekowa Czas trwania 00:26:59

Jest noc 20 października 1989 roku. Tracey Wigginton i jej kochanka Lisa Ptaschinski wraz z drugą parą dziewczyn, Kim Jervis i Tracey Waugh, szukają rozrywki. Tak zwabiają do swojego samochodu nietrzeźwego mężczyznę, którym jest 47–letni urzędnik Edward Baldock. Obiecują mu dobrą zabawę. Jednak zamiast tego wiozą go do parku nad rzeką Brisbane, gdzie Tracy z pomocą Lisy brutalnie atakuje mężczyznę nożem. Następnie, jak później zeznają dziewczyny, piją jego krew.

Potwornie okaleczone ciało znajduje Baldocka nazajutrz niejaki Stephen Kerin, który przepływał rzeką. Na miejsce zbrodni przyjeżdża policja. Funkcjonariusze szybko znajdują kluczowy dowód: kartę kredytową należącą do Tracey Wigginton. Dzięki temu niedopatrzeniu przestępczyni zostaje aresztowana. Uwaga mediów i opinii publicznej skupia się teraz na kobietach, które towarzyszyły Wiggington w noc morderstwa: jej kochance Lisie Ptaschinski oraz Kim Jervis i Tracey Waugh. Czy były wspólniczkami w zbrodni, czy stały się jedynie ofiarami charyzmatycznej Tracey Wigginton, która nienawidziła mężczyzn i – jak zeznały jej przyjaciółki – żywiła się ludzką krwią?

 

Redakcja 12/12/2016

Zobacz też

Ptaki zimujące w Polsce - czym je karmić? Ptaki zimujące w Polsce - czym je karmić? Zimą bardzo często w miejskich skwerach i parkach widać liczne grupy skulonych gołębi i wróbli, jakby czekających na to, by je nakarmić. Dodatkowo część nich czatuje na gałęziach w pobliżu karmników, licząc na porcję darmowych ziaren. Tylko czy ptaki zimą rzeczywiście należy dokarmiać? Jeśli tak to, czym? Co oznaczają lody we śnie? Jakie jest znaczenie lodów w marzeniach sennych? Co oznaczają lody we śnie? Jakie jest znaczenie lodów w marzeniach sennych? Bardzo często nasze sny odzwierciedlają nasze pragnienia. I tak właśnie jest w przypadku lodów, te smakołyki we śnie często oznaczają przełamanie lodów w związku by stał on się znów serdeczny jak kiedyś. Sprawdź znaczenie snów o lodach. SEN O KRZYKU SENNIK. Co to znaczy, kiedy śni ci się krzyk? SEN O KRZYKU SENNIK. Co to znaczy, kiedy śni ci się krzyk? Sen o krzyku, tak jak większość snów, nie ma jednej interpretacji. Wszystko zależy od tego, kto i w jaki sposób krzyczy w twoim śnie. Na pewno zdarzyło ci się śnić i krzyczeć, czy to we śnie czy to przez sen. Okazuje się, że krzyk we śnie oznacza obmowę, zdradzieckie zamiary, może też być ostrzeżeniem, lub sygnałem, że ktoś potrzebuje pomocy. Co mówi sennik o krzyku we śnie? Jaki jest IDEALNY MĘŻCZYZNA według kobiet? Jaki jest IDEALNY MĘŻCZYZNA według kobiet? Jakich mężczyzn pragną kobiety? Gdy kobieta wkracza w dorosłość, zależy jej, by partner miał podobne zainteresowania. Jako trzydziestolatka docenia osobiste ambicje mężczyzny. Jako czterdziestolatka zwraca uwagę na kulturę osobistą, a pięćdziesięciolatka… myśli o młodszym. Panowie - nie macie łatwego zadania…  

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!