Wielkie zbrodnie i procesy, odcinek 18: Niebezpieczna gra Rae Carrutha. WIDEO

W 1999 roku Rae Carruth był wschodzącą gwiazdą profesjonalnej drużyny NFL, Carolina Panthers. Przez poprzednie dwa sezony borykał się jednak z urazami. Smutki leczył w objęciach kobiet, między innymi Cheriki Adams. Co ją spotkało?

Bardzo niebezpieczna gra: Rae Carruth i Charica Adams

Bardzo niebezpieczna gra: Rae Carruth i Charica Adams
Kraj produkcji: Wielka Brytania Kategoria wiekowa Czas trwania 00:26:59

W tym trudnym dla sportowca czasie jedna z jego przyjaciółek, Cherica Adams, zawiadamia go, że spodziewa się z nim dziecka. Rae Carruth płaci już alimenty na dziecko z inną kobietą, więc namawia ją do przerwania ciąży. Jednak Cherica postanawia urodzić.

W listopadzie 1999 roku, choć Cherica jest w zaawansowanej ciąży, wybiera się na randkę z Rae. W kilka minut po ich wyjściu z kina dochodzi do dramatycznego zdarzenia. Koło ich auta przejeżdża samochód, z którego w kierunku Cheriki siedzącej w fotelu pasażera padają strzały. Ranna dziewczyna wypada z auta. Mimo obrażeń wzywa pomocy. Już dyspozytorowi mówi, że podczas strzelaniny był tam Rae Carruth, który następnie odjechał!

Ranna Cherica trafia do szpitala, gdzie lekarzom udaje się uratować jej dziecko. Chłopiec otrzyma potem imię Chancellor. Choć życie kobiety wisi na włosku, udaje się jej złożyć zeznania dotyczące strzelaniny. Detektywi, bazując na jej zeznaniach oraz na na zapisach połączeń z telefonu Carrutha, aresztują go i jego dwóch kolegów jako podejrzanych o dokonanie zamachu na Chericę. Choć mężczyźni twierdzą, że są niewinni, policja nie daje im wiary.

.. Wielkie zbrodnie i procesy – obejrzyj wszystkie odcinki serii!

Miesiąc później Cherica Adams umiera. Rae Carruth próbuje zbiec, ale szybko zostaje odnaleziony i aresztowany. Podczas procesu kierowca samochodu i strzelec zaświadczają, że byli zatrudnieni przez Carrutha. Carruth zostaje uznany winnym zawiązania spisku w celu popełnienia morderstwa i skazany na więzienie.

Chancellor, który w wyniku strzelaniny cierpi na porażenie mózgowe, po śmierci Cheriki trafia pod opiekę jej matki, Saundry Adams.

Redakcja 07/10/2015

Zobacz też

Co to jest OŚ CZASU (Timeline) na Facebooku? Jak wyłączyć Timeline na Facebooku? Co to jest OŚ CZASU (Timeline) na Facebooku? Jak wyłączyć Timeline na Facebooku? Ponad połowa Polaków deklaruje, że zagląda do portali społecznościowych, a 40% z nich korzysta z Facebooka. Łatwy w obsłudze, dobrze wyglądający i praktyczny - takie cechy przypisuje się portalowi stworzonemu przez Marka Zuckerberga. Jednak niedługo może się to zmienić. Za sprawą Osi Czasu (z ang. Timeline). Dlaczego? Co to jest Timeline? Czy wszyscy będą musieli z niego korzystać? PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Jak spędzić 21 marca dzień wagarowicza, pierwszy dzień wiosny? PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Jak spędzić 21 marca dzień wagarowicza, pierwszy dzień wiosny? Długo oczekiwana i wytęskniona po srogich zimowych mrozach… wiosna, wreszcie nadeszła! Jak spędzić 21 marca i uczcić rozpoczęcie tej uwielbianej przez większość ludzi pory roku? Nie zapominajmy, że to także dzień wagarowicza. Oto kilka naszych propozycji. Jak chronić się przed złodziejem? Gdzie nie chować pieniędzy w domu? Jak chronić się przed złodziejem? Gdzie nie chować pieniędzy w domu? Włamania do mieszkań i domów zdarzają się na porządku dziennym. Wyspecjalizowani w kradzieżach włamywacze, przeszukują pomieszczania z niezwykłą dokładnością. Zawsze jednak zaglądają w kilka tradycyjnych miejsc. Gdzie nie należy więc chować pieniędzy? Misteria Paschalne - w jakich miastach są organizowane? Mówimy, gdzie i kiedy możesz zobaczyć Misteria Paschalne Misteria Paschalne - w jakich miastach są organizowane? Mówimy, gdzie i kiedy możesz zobaczyć Misteria Paschalne Dla chrześcijan „misterium” oznacza bardzo wnikliwe przeżycie Bożego Objawienia i obecności Boga w świecie. Ujawnia ono zarazem jej cel – zbawienie całej ludzkości. Misterium pokazuje cierpienie Jezusa podczas drogi krzyżowej. Okres Wielkanocy to czas, gdy można zobaczyć misteria na żywo. Mówimy, gdzie i kiedy możemy obejrzeć misteria paschalne?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!