Wielka podróż Ryana Doyle'a - film dokumentalny o jednym z najlepszych parkourowców na świecie

Ryan Doyle to jeden z najlepszych reprezentantów parkouru i freerunningu na świecie. W swoich podróżach po całym świecie przyświeca mu jeden cel: zabierać parkour tam, gdzie go jeszcze nie było.
 
Ryan Doyle urodził się w 1984 roku, pochodzi z Liverpoolu. Jest jednym z najlepszych parkourowców na świecie i mistrzem świata we freerunningu. Co ciekawe, nie od zawsze był tak bardzo ukierunkowany na sport. W szkole nie przepadał za zajęciami na sali gimnastycznej, pociągały go jedynie sztuki walki. Wszystko się zmieniło, kiedy odkrył parkour. Niesamowite akrobacje w miejskiej scenerii okazały się nie tylko polem jego działania, ale nowym sposobem na życie.

 

 


Jego wyzwaniem stało się przeniesienie swojej pasji w miejsca, w których nikt wcześniej nie uprawiał tej ekstremalnej dyscypliny sportu. Postanowił podróżować po całym świecie i rejestrować swój materiał w najbardziej nietypowych miejscach, szczególnie takich, które nie kojarzą się z freerunningiem. W programie zobaczycie m.in. jego podróż do Grecji, Indii i Chin.

 

Redakcja 15/05/2014

Zobacz też

Jak uniknąć skrobania szyb w samochodzie? Jak uniknąć skrobania szyb w samochodzie? Rysowanie skrobaczkami po pokrytych lodem i szronem szybach samochodowych wcale nie musi być zimowym obowiązkiem. Tej żmudnej pracy łatwo uniknąć, inwestując w specjalne odmrażacze do szyb, folie ochronne lub ogrzewanie postojowe. Zobacz kim był JOE FRAZIER? Słynny bokser Joseph William "Joe" Frazier nie żyje Zobacz kim był JOE FRAZIER? Słynny bokser Joseph William "Joe" Frazier nie żyje Słynny amerykański bokser Joe Frazier przegrał swoją ostatnią walkę – z rakiem wątroby – i zmarł w hospicjum w Filadelfii. Zobacz, czym zasłynął jeden z najbardziej znanych pięściarzy świata. Kim był Joe Frazier, legenda boksu, najlepszy bokser wszech czasów?   Jakie punkty na ciele masować, żeby zwiekszyć potencję Pana i zachęcić Panią do seksu? Jakie punkty na ciele masować, żeby zwiekszyć potencję Pana i zachęcić Panią do seksu? Masaż stref erogennych to niezwykle przyjemny element miłosnej gry. Zwiększa doznania, relaksuje lub pobudza, w zalezności od techniki. Warto jednak wiedzieć, że masaż pewnych punktów na ciele może nie tylko uatrakcyjnić seks, ale zwiększyć potencję, oddalić ryzyko impotencji, poprawić erekcję. Dowiedz się, jakie to punkty. Czarna lista dłużników. Co robić gdy trafisz na czarną listę BIGu? Czarna lista dłużników. Co robić gdy trafisz na czarną listę BIGu? Nie zapłaciłeś faktury za prąd, gaz lub telefon? Zalegasz ze spłatą raty kredytu? Nie płacisz czynszu? Możesz znaleźć się w rejestrze niesolidnych dłużników. Czarna lista dłużników. Co zrobić, gdy się tam znajdziesz się na liście złych dłużników? Co Ci grozi? BIG i BIK są często mylone ze sobą ze względu na podobieństwo, czym się różnią Biuro Informacji Kredytowej i Biuro Informacji Gospodarczej?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!