Wędkarz na tropie – program poradnikowy dla miłośników wędkowania

Nowy program na antenie FOKUS TV „Wędkarz na tropie” to zrealizowana na zlecenie kanału polska produkcja skierowana do wszystkich pasjonatów wędkarstwa - zarówno do wędkarzy doświadczonych, jak i do osób, które dopiero planują rozpocząć przygodę z tą popularną formą spędzania wolnego czasu.
Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce przeróżne środowiska. Wędkują mężczyźni, kobiety, dzieci i seniorzy. W serii „Wędkarz na tropie” tajniki sztuki wędkowania odkryje przed widzami Tomek „Wieczny” Wieczorek, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym. W kolejnych odcinkach prowadzący opowie, jak zostać wędkarzem i jak wędkować z sukcesem.

Możliwość obcowania z dziewiczą naturą i chęć przechytrzenia ryby pochłania rzesze ludzi w różnym wieku. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Jedyne, co staje czasem na przeszkodzie, to brak wiedzy, jak zacząć, gdzie pójść na ryby, na co łowić.

W kolejnych odcinkach programu Wieczorek będzie w teorii i w praktyce opowiadał o swoim sposobie na sukces. I choć wielu metod nie stosował już od dłuższego czasu, to przecież jest, jak z jazdą na rowerze – tego się po prostu nie zapomina.

W pierwszym odcinku programu Tomek gościć będzie u Czecha Grzegorza. Na zbiorniku u naszych południowych sąsiadów, w okolicy Trutnova, wędkarze spróbują wspólnie złowić dużego karpia. Czy im się to uda? Wędkować będą zarówno za dnia, jak i nocą. W przerwach widzowie usłyszą wiele praktycznych rad, jak zachęcić karpia do brania.

Wędkowanie daje nieocenioną możliwość obcowania z naturą i podziwiania jej piękna. Przed ekrany zapraszamy zatem także miłośników filmów przyrodniczych.

Redakcja 23/09/2014

Zobacz też

KSW 22. Jakie są kategorie wagowe w KSW? W jakiej kategorii wagowej walczy Nastula? KSW 22. Jakie są kategorie wagowe w KSW? W jakiej kategorii wagowej walczy Nastula? Zawodnicy KSW walczą w różnych kategoriach wagowych. Jakie wagi rozróżnia się na KSW? 16 marca w warszawskiej hali Torwar odbędzie się, kolejna już, 22. edycja KSW. Walką wieczoru będzie pojedynek Jana Błachowicza z Goranem Reljiciem oraz pojedynek Pawła Nastuli z Kevinem Asplundem. W jakiej kategorii wagowej będą walczyć zawodnicy KSW? KSW 22. Co to jest walka w parterze? Na czym polega? KSW 22. Co to jest walka w parterze? Na czym polega? Gale KSW czyli Konfrontacje Sztuk Walki, propagujące walki MMA dostarczają wielu emocji. Wszystko zaczyna się oczywiście w pozycji stojącej, ale często przechodzi do tak zwanego parteru. Czym jest walka w parterze? Jak może się zakończyć? KSW 22. Kiedy sędzia może przerwać walkę? KSW 22. Kiedy sędzia może przerwać walkę? Najbardziej efektowne walki KSW to te, które zawodnicy najczęściej wygrywają przez nokaut. Zdecydowanie mniej podobają się pojedynki, które przerywają sędziowie, jednocześnie podejmując decyzję o wyłonieniu zwycięzcy. Mówimy, kiedy sędzie może przerwać walkę. KSW 22. Jakie chwyty i akcje są niedozwolone w KSW? KSW 22. Jakie chwyty i akcje są niedozwolone w KSW? Jakie są zasady KSW? Jakie chwyty są zabronione? Podczas KSW 22, 16 marca 2013 roku, do walki stanie 12 zawodników w 6 kategoriach wagowych. Każdy z nich marzy o zdobyciu mistrzowskiego pasa, podobnie jak każdy chciałby spektakularnie pokonać rywala. Czasem nawet zawodnicy próbują walczyć wbrew panującym zasadom. Mówimy, jakie chwyty są niedozwolone podczas pojedynków w KSW.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!