Wędkarz na tropie – program poradnikowy dla miłośników wędkowania

Nowy program na antenie FOKUS TV „Wędkarz na tropie” to zrealizowana na zlecenie kanału polska produkcja skierowana do wszystkich pasjonatów wędkarstwa - zarówno do wędkarzy doświadczonych, jak i do osób, które dopiero planują rozpocząć przygodę z tą popularną formą spędzania wolnego czasu.
Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce przeróżne środowiska. Wędkują mężczyźni, kobiety, dzieci i seniorzy. W serii „Wędkarz na tropie” tajniki sztuki wędkowania odkryje przed widzami Tomek „Wieczny” Wieczorek, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym. W kolejnych odcinkach prowadzący opowie, jak zostać wędkarzem i jak wędkować z sukcesem.

Możliwość obcowania z dziewiczą naturą i chęć przechytrzenia ryby pochłania rzesze ludzi w różnym wieku. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Jedyne, co staje czasem na przeszkodzie, to brak wiedzy, jak zacząć, gdzie pójść na ryby, na co łowić.

W kolejnych odcinkach programu Wieczorek będzie w teorii i w praktyce opowiadał o swoim sposobie na sukces. I choć wielu metod nie stosował już od dłuższego czasu, to przecież jest, jak z jazdą na rowerze – tego się po prostu nie zapomina.

W pierwszym odcinku programu Tomek gościć będzie u Czecha Grzegorza. Na zbiorniku u naszych południowych sąsiadów, w okolicy Trutnova, wędkarze spróbują wspólnie złowić dużego karpia. Czy im się to uda? Wędkować będą zarówno za dnia, jak i nocą. W przerwach widzowie usłyszą wiele praktycznych rad, jak zachęcić karpia do brania.

Wędkowanie daje nieocenioną możliwość obcowania z naturą i podziwiania jej piękna. Przed ekrany zapraszamy zatem także miłośników filmów przyrodniczych.

Redakcja 23/09/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!