Wędkarz na tropie – program poradnikowy dla miłośników wędkowania

Nowy program na antenie FOKUS TV „Wędkarz na tropie” to zrealizowana na zlecenie kanału polska produkcja skierowana do wszystkich pasjonatów wędkarstwa - zarówno do wędkarzy doświadczonych, jak i do osób, które dopiero planują rozpocząć przygodę z tą popularną formą spędzania wolnego czasu.
Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce przeróżne środowiska. Wędkują mężczyźni, kobiety, dzieci i seniorzy. W serii „Wędkarz na tropie” tajniki sztuki wędkowania odkryje przed widzami Tomek „Wieczny” Wieczorek, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym. W kolejnych odcinkach prowadzący opowie, jak zostać wędkarzem i jak wędkować z sukcesem.

Możliwość obcowania z dziewiczą naturą i chęć przechytrzenia ryby pochłania rzesze ludzi w różnym wieku. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Jedyne, co staje czasem na przeszkodzie, to brak wiedzy, jak zacząć, gdzie pójść na ryby, na co łowić.

W kolejnych odcinkach programu Wieczorek będzie w teorii i w praktyce opowiadał o swoim sposobie na sukces. I choć wielu metod nie stosował już od dłuższego czasu, to przecież jest, jak z jazdą na rowerze – tego się po prostu nie zapomina.

W pierwszym odcinku programu Tomek gościć będzie u Czecha Grzegorza. Na zbiorniku u naszych południowych sąsiadów, w okolicy Trutnova, wędkarze spróbują wspólnie złowić dużego karpia. Czy im się to uda? Wędkować będą zarówno za dnia, jak i nocą. W przerwach widzowie usłyszą wiele praktycznych rad, jak zachęcić karpia do brania.

Wędkowanie daje nieocenioną możliwość obcowania z naturą i podziwiania jej piękna. Przed ekrany zapraszamy zatem także miłośników filmów przyrodniczych.

Redakcja 23/09/2014

Zobacz też

Niezniszczalni, odcinek 3. Zderzenie na skrzyżowaniu. WIDEO Niezniszczalni, odcinek 3. Zderzenie na skrzyżowaniu. WIDEO 23 maja 2004 roku, w typowy wiosenny dzień, Scott Tegtmeyer, spaceruje przez Dayton w kierunku centrum. Nagle dochodzi do kolizji na skrzyżowaniu, które Scott mija. Jeden z pojazdów zostaje dosłownie wystrzelony w powietrze w kierunku Scotta. Nie ma czasu na ucieczkę, Scott staje się celem dla lecącego półtoratonowego SUV, który dosłownie wbija go w ziemię. Czy taki wypadek można przeżyć? Niezniszczalni, odcinek 7. Samochód w powietrzu. Jak przeżyć lot... autem? WIDEO Niezniszczalni, odcinek 7. Samochód w powietrzu. Jak przeżyć lot... autem? WIDEO W sierpniu 2010 roku w Dayton w stanie Ohio samochód prowadzony przez nastoletniego Brennana Edena uderza w barierkę. W efekcie uderzenia Firebird wznosi się w powietrze i ląduje po drugiej stronie autostrady. Ten spektakularny wypadek samochodowy co prawda łamie auto na kawałki, ale kierowca wychodzi z niego żywy... Samoloty, które zmieniły świat, odc. 1 - DC-3. Jak DC-3 zmienił historię? Samoloty, które zmieniły świat, odc. 1 - DC-3. Jak DC-3 zmienił historię? DC-3 (Douglas Commercial 3) to amerykański samolot pasażerski i transportowy. Powstał w latach 30. XX wieku - jako odpowiedź na zapotrzebowanie linii lotniczych na maszynę, która obsłuży nocne loty transkontynentalne w USA. Dlatego samolot miał 2 wersje - nocną z 14 miejscami do leżenia i dzienną - z 21 miejscami. Tak naprawdę to DC-3 rozruszały lotniczy ruch pasażerski. Prepersi – gotowi na wszystko, odc. 3. Schrony i ewakuacja Prepersi – gotowi na wszystko, odc. 3. Schrony i ewakuacja Trzeci odcinek serialu „Prepersi – gotowi na wszystko” poświęcony jest tematyce dobrze znanej każdemu prepersowi - schronienia. Bohaterowie opowiedzą, gdzie w razie sytuacji kryzysowej należy szukać azylu, jak samemu przygotować i wyposażyć schron, w jaki sposób pozyskać niezbędne do przeżycia - wodę czy energię, jak poradzić sobie psychicznie w zamknięciu i odcięciu od świata zewnętrznego.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!