Wędkarz na tropie – program poradnikowy dla miłośników wędkowania

Nowy program na antenie FOKUS TV „Wędkarz na tropie” to zrealizowana na zlecenie kanału polska produkcja skierowana do wszystkich pasjonatów wędkarstwa - zarówno do wędkarzy doświadczonych, jak i do osób, które dopiero planują rozpocząć przygodę z tą popularną formą spędzania wolnego czasu.
Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce przeróżne środowiska. Wędkują mężczyźni, kobiety, dzieci i seniorzy. W serii „Wędkarz na tropie” tajniki sztuki wędkowania odkryje przed widzami Tomek „Wieczny” Wieczorek, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym. W kolejnych odcinkach prowadzący opowie, jak zostać wędkarzem i jak wędkować z sukcesem.

Możliwość obcowania z dziewiczą naturą i chęć przechytrzenia ryby pochłania rzesze ludzi w różnym wieku. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Jedyne, co staje czasem na przeszkodzie, to brak wiedzy, jak zacząć, gdzie pójść na ryby, na co łowić.

W kolejnych odcinkach programu Wieczorek będzie w teorii i w praktyce opowiadał o swoim sposobie na sukces. I choć wielu metod nie stosował już od dłuższego czasu, to przecież jest, jak z jazdą na rowerze – tego się po prostu nie zapomina.

W pierwszym odcinku programu Tomek gościć będzie u Czecha Grzegorza. Na zbiorniku u naszych południowych sąsiadów, w okolicy Trutnova, wędkarze spróbują wspólnie złowić dużego karpia. Czy im się to uda? Wędkować będą zarówno za dnia, jak i nocą. W przerwach widzowie usłyszą wiele praktycznych rad, jak zachęcić karpia do brania.

Wędkowanie daje nieocenioną możliwość obcowania z naturą i podziwiania jej piękna. Przed ekrany zapraszamy zatem także miłośników filmów przyrodniczych.

Redakcja 23/09/2014

Zobacz też

KOLIZJA OŚWIADCZENIE. Co powinno zawierać oświadczenie sprawcy spisane po wypadku? KOLIZJA OŚWIADCZENIE. Co powinno zawierać oświadczenie sprawcy spisane po wypadku? KOLIZJA: OŚWIADCZENIE. Nawet najbardziej doświadczonemu kierowcy może się przydarzyć stłuczka samochodowa. Podczas takiej sytuacji kierowca powinien zachować spokój i pamiętać o spisaniu oświadczenia, w przypadku gdy nie zostaje wzywana policja. Jakie dane oraz informacje muszą się znaleźć w dokumentacji? Piłka ręczna. Ile razy do finałów mistrzostw świata awansowała reprezentacja Polski kobiet? Piłka ręczna. Ile razy do finałów mistrzostw świata awansowała reprezentacja Polski kobiet? Wywalczony przez polskie piłkarki ręczne ( po dwóch zwycięskich meczach ze Szwedkami 26:23 i 32:31) awans do przyszłorocznych mistrzostw świata w Serbii będzie dopiero siódmym startem biało - czerwonych na mundialu. Mówimy, jakie były poprzednie starty naszych kadrowiczek. Piłka ręczna. Ile razy do finałów mistrzostw świata awansowała reprezentacja Polski kobiet? ZALANY SAMOCHÓD. Co robić, gdy podczas nawałnicy samochód zalewa woda?  ZALANY SAMOCHÓD. Co robić, gdy podczas nawałnicy samochód zalewa woda? ZALANY SAMOCHÓD - co robić? Wydarzenia z warszawskiej Trasy AK pokazują, że podczas nawałnicy samochód znajdujący się w niskim punkcie drogi w ekspresowym tempie może zostać całkowicie zalany wodą. Pasażerowie w takich okolicznościach muszą od razu reagować i szybko wydostać się z auta. Jak się chronić przed meszkami i komarami? Jak się chronić przed meszkami i komarami? Pływać po jeziorze albo spacerować po lesie - sama przyjemność, gdyby nie komary i meszki, Te uciążliwe insekty tego roku wyjątkowo obrodziły i od wczesnej wiosny uprzykrzają nam życie. W efekcie prawdopodobieństwo, że zostaniemy pogryzieni przez uporczywe insekty jest bardzo duże. Jak się chronić przed komarami latem?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!