Walka o życie – zagrożone ciąże i nowoczesna medycyna w walce o szczęśliwe narodziny

Cztery historie nietypowych, zagrożonych ciąż i cztery historie leczenia. Czy lekarzom uda się uratować płody i doprowadzić do narodzin?
Jak rozwijają się płody w kobiecych łonach? Dzięki nowoczesnym metodom obrazowania w 3D w filmie „Walka o życie” zobaczymy procesy zachodzące w macicach na poszczególnych etapach rozwoju ciąży. Będą to jednak przypadki nietypowe. Poznamy cztery zagrożone ciąże i zobaczymy, jak operacje, których wykonanie jeszcze do niedawna było niemożliwe, ocaliły zdrowie i życie organizmów rozwijających się w łonach matek.

Zobaczymy zatem płody, u których wykształciły się gigantyczne guzy, lub przeciwnie, którym brakuje poszczególnych części ciała, a także takie, które rozwijają się na zewnątrz macicy, wśród narządów wewnętrznych matki. We wszystkich przypadkach, dzięki ogromnej wiedzy i determinacji lekarzy, nowoczesnej technice i bezgranicznej miłości rodziców, ciąże udaje się ocalić i dochodzi do porodu.
 

Redakcja 22/07/2014

Zobacz też

Jak TANIO przeżyć miesiąc? [CO JEŚĆ, GDZIE MIESZKAĆ] Jak TANIO przeżyć miesiąc? [CO JEŚĆ, GDZIE MIESZKAĆ] Sposobów na tanie przeżycie miesiąca jest wiele! Jak mieszkać tanio? Jak wyjechać na tanie wakacje? Jak ograniczyć wydatki na jedzenie? Jak oszczędzić na książkach, gazetach, internecie? Oto garść praktycznych porad. Windows 8.1 – czym się różni od Windowsa 8? Windows 8.1 – czym się różni od Windowsa 8? Użytkownicy nowego systemu operacyjnego Windows 8 doczekali się ulepszonej wersji programu. Producent zapewnia, że Windows 8.1 to cudeńko, które zmienia komputer w prawdziwego demona prędkości i przyjazne narzędzie pracy. Sprawdź, czym Windows 8.1 różni się od Windowsa 8. Kim jest Antoni Macierewicz: co osiągnął, RODZINA, z czego jest znany? [NAJLEPSZE CYTATY] Kim jest Antoni Macierewicz: co osiągnął, RODZINA, z czego jest znany? [NAJLEPSZE CYTATY] Antoni Macierewicz to znany polski polityk, były minister spraw wewnętrznych i wiceminister obrony narodowej. Macierewicz z wyrósł z podziemia opozycji i szybko stał się kluczową postacią w polskiej polityce. Macierewicz wzbudza kontrowersje z powodu śmiałych poglądów i charyzmatycznego usposobienia, a także z powodu swego przewodnictwa nad zespołem parlamentarnym ds. zbadania przyczyn katastrofy Tu-154M z 10 kwietnia 2010. Kim jest Antoni Macierewicz? Czy warto kupić używany samochód z instalacją LPG? Czy warto kupić używany samochód z instalacją LPG? Samochód z instalacją LPG to często bardzo porządane auto, zwłaszcza przez miłośników oszczędnego podróżowania. Czy warto kupić używane auto z instalacją LPG? Na co zwrócić uwagę kupując samochód z instalacją LPG? Które silniki sprawdzą się najlepiej?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!