W szeregach mafii – polowanie na skorumpowanych policjantów

Pieniądze, bezwzględne posłuszeństwo i przekupni policjanci. Czegóż więcej mogą pożądać członkowie mafii? Nowy Jork, połowa lat 80. XX wieku. Tutejsze gangi dokonują coraz bardziej brawurowych napadów na banki i sklepy jubilerskie. Jednak, gdy policja bliska jest już wykrycia sprawców, w dziwnych okolicznościach giną główni policyjni informatorzy!Czyją ofiarą padają policyjni świadkowie, którzy z ramienia mafii współpracują z nowojorską policją? Dlaczego tak starannie prowadzone śledztwa ostatecznie kończą się fiaskiem? Czy uda się rozwikłać tę trudną i tajemniczą sprawę i dowiedzieć się, kto stoi za tajemniczymi morderstwami? Czy ludzie odpowiedzialni za zabójstwa policyjnych informatorów kryją się w szeregach policji?

Film „W szeregach mafii" przedstawia kulisy jednej z najgłośniejszych spraw dotyczących korupcji w nowojorskiej policji. Wraz z ludźmi zajmującymi się tą sprawą zajrzymy za kulisy śledztwa, poznamy detektywów, którzy podjęli wysiłek ujawnienia prawdy i dowiemy się, czy udało im się w końcu dojść do tego, kto krzyżował plany policyjnym śledczym, pracującym nad napadami na banki i sklepy jubilerskie. Czy sprawiedliwości stanie się zadość? Czy poznamy twarze skorumpowanych funkcjonariuszy?

Redakcja 07/08/2014

Zobacz też

JAN TOMASZEWSKI, poseł PiS - KIM JEST poseł PiS z Wrocławia. Zobacz SYLWETKĘ posła JAN TOMASZEWSKI, poseł PiS - KIM JEST poseł PiS z Wrocławia. Zobacz SYLWETKĘ posła Jan Tomaszewski, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Prawa i Sprawiedliwości, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 9 (OKW Łódź). Legendarny polski bramkarz i "człowiek, który zatrzymał Anglię". Tomaszewski był trenerem, komentatorem, doradcą, szefem PZPN i...politykiem. Zobacz, kim jest i co osiągnął Jan Tomaszewski. WOJCIECH ZUBOWSKI, poseł PiS - KIM JEST poseł PiS z Wrocławia. Zobacz SYLWETKĘ posła WOJCIECH ZUBOWSKI, poseł PiS - KIM JEST poseł PiS z Wrocławia. Zobacz SYLWETKĘ posła Wojciech Zubowski, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Prawa i Sprawiedliwości, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 1 (OKW Legnica). Samorządowiec, przedsiębiorca, a także debiutant w sejmowych ławach. SŁAWOMIR ZAWIŚLAK, poseł PiS - KIM JEST poseł PiS z Krasnobrodu. Zobacz SYLWETKĘ posła SŁAWOMIR ZAWIŚLAK, poseł PiS - KIM JEST poseł PiS z Krasnobrodu. Zobacz SYLWETKĘ posła Stanisław Zawiślak, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Prawa i Sprawiedliwości, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 7 (OKW Chełm). Historyk, urzędnik państwowy, a także przedsiębiorca. Angażuje się społecznie przez wspieranie pracy organizacji pozarządowych działających na rzecz młodzieży oraz krzewienia postaw patriotycznych wśród polskiego społeczeństwa. Zobacz sylwetkę posła. Ile zarobisz PO STUDIACH? Które kierunki warto studiować? Ile zarobisz PO STUDIACH? Które kierunki warto studiować? Wybierasz się na studia i zastanawiasz się, które wybrać? Dla wielu osób jedną z kluczowych kwestii są przyszłe zarobki. Po których studiach zarobisz najwięcej? Które zaś nie przynoszą ci zbyt dużych profitów?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!