Ula Chincz: kim jest córka Andrzeja Turskiego? Co osiągnęła?

Urszula Chincz jest córką znanego prezentera telewizyjnego, Andrzeja Turskiego. Od dłuższego czasu jest współprowadzącą programu "Pytanie na śniadanie" w TVP 2. Mówimy, kim jest Ula Chincz i co osiągnęła.

35-letnia absolwentka dziennikarstwa, Urszula Chincz, jest córką znanego polskiego dziennikarza, Andrzeja Turskiego. Swoja karierę w telewizji zaczynała od prowadzenia programu dla mam "Ula Pedantula". Dzięki pozytywnemu przyjęciu programu przez widzów Ula postanowiła zająć się na dobre dziennikarstwem. Do dziś pamięta, że podczas pierwszego nagrania do telewizji miała na sobie zieloną sukienkę i trampki w palmy.

Od roku Chincz współprowadzi wraz z Tomaszem Kamelem program "Pytanie na śniadanie" nadawany w TVP2. Od początku swojej kariery zarówno Ula, jak i jej ojciec podkreślali, że zdolna dziennikarka do wszystkiego doszła sama i w zdobywaniu pracy nie korzystała z pomocy Turskiego.

W jednym z wywiadów Turski mówił: "Ja nie maczałem w tym rąk. Nie miałem pojęcia, że Ula będzie w telewizji. Wiem, że nikt w to nie uwierzy. Trudno. I tak jestem z niej dumny". Prezenter zawsze nazywał Ulę "swoją bardzo udaną jedynaczką".

Prywatnie Chincz jest mężatką. Ma 5-letniego syna Rysia, ktry jest jej inspiracją.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!