Trud, brud i demolka, odcinek 2.: Wyburzanie. Toyota camry jako pojazd niosący zniszczenie? WIDEO

Czy zwykła toyota camry może stać się supermachiną niosącą zniszczenie? Tak, jeśli wezmą się za nią Jonny Smith i Tom „Wookie” Ford – charyzmatyczni gospodarze pasjonującej serii „Trud, brud i demolka”. Obaj stoją na czele drużyn rywalizujących ze sobą o to, która lepiej przerobi samochód w zupełnie nowy, odjechany pojazd.

Do drużyny Jonny’ego wchodzą dwaj bracia z Los Angeles, prawdziwi pasjonatami motoryzacji. Stawiają sobie ambitne zadanie – toyotę camry, którą niektórzy uważają za najnudniejszy samochód, jaki jeździ po amerykańskich drogach, postanawiają przerobić w prawdziwego drapieżcę, zdolnego wyburzyć wszystko, cokolwiek napotka na swej drodze. Auto wyposażają w pancerny szkielet, w potężny młot pneumatyczny, a także w... ekspres do kawy, który umili korzystającym z niego chwile przerwy. Braciom udziela się entuzjazm Jonny’ego – są pewni, że ich nowa camry pobije auto „Wookiego”.

Tymczasem „Wookie” bierze na warsztat chevy caprice’a. Pomagają mu w tym dwaj mechanicy – Zack i Jon – którzy stworzą prawdziwego „potwora”. Amerykańskiego klasyka wyposażą w ogromnych rozmiarów 180-kilowy, młot gotów rozbić każdą przeszkodę! Jeśli wziąć pod uwagę także towarzyszący mu potężny kilof, czy można mieć wątpliwości, kto wygra tę batalię?

.. Wszystko o serii „Trud, brud i demolka”, komplet odcinków na VOD. Za darmo!

Rozstrzygnięcie przyniosą trzy konkurencje. W pierwszej oba zespoły będą miały za zadanie powalić pięć słupów telefonicznych tak szybko, jak się da, ale bez naruszania otaczających je ścian. Druga to wyścig w rozbijaniu skał. Trzecia – wyścig przez gruzy, w którym do pokonania będzie też wysoki mur.

Redakcja 16/02/2017

Zobacz też

PRÓBNA MATURA z matematyki 2012/13. PYTANIA i ODPOWIEDZI - gdzie znaleźć prawidłowe rozwiązania? PRÓBNA MATURA z matematyki 2012/13. PYTANIA i ODPOWIEDZI - gdzie znaleźć prawidłowe rozwiązania? Matura z matematyki jest obowiązkowa od 2010 roku i sieje postrach wśród uczniów. W 2012 roku nie zdała jej prawie połowa uczniów. Jak będzie w 2013 roku? Na to pytanie pomogą odpowiedzieć wyniki próbnych matur, które po raz kolejny są organizowane prawie w całej Polsce pod patronatem wydawnictwa Operon. 21 listopada 2012 roku przyszli maturzyści zdawali próbny egzamin z matematyki na poziomie podstawowym. Mówimy, gdzie można znaleźć PYTANIA i prawidłowe ODPOWIEDZI próbnej matury z matematyki. ADRIEN BRONER kim jest bokser? Co osiągnął mistrz WBC wagi lekkiej Adrien Broner ? ADRIEN BRONER kim jest bokser? Co osiągnął mistrz WBC wagi lekkiej Adrien Broner ? ADRIEN BRONER, nowy mistrz WBC, kiedy w 2010 roku zdobył wygrał młodzieżowe mistrzostwo świata federacji WBC, zaczęło się mówić, że właśnie narodziła się nowa gwiazda boksu zawodowego. Zaledwie rok musiał czekać, by zdobyć już "prawdziwe" mistrzostwo – w marcu 2011 roku zdobył pas WBO w wadze piórkowej. Mimo młodego wieku jest mistrzem WBC i mistrzem WBO, jest mistrzem świata w dwóch kategoriach wagowych. KONTROLE KASKADOWE straży miejskiej w Warszawie. Gdzie uważać na fotoradary? KONTROLE KASKADOWE straży miejskiej w Warszawie. Gdzie uważać na fotoradary? Drżyjcie piraci drogowi! Już wkrótce zbyt szybka przejażdżka ulicami Warszawy może skończyć się nie, jak dotąd, mandatem i punktami karnymi ale... utratą prawa jazdy. Stołeczna straż miejska zapowiada... kontrole kaskadowe. Jak własnoręcznie i oryginalnie zapakować prezent? Instrukcja i zdjęcia Jak własnoręcznie i oryginalnie zapakować prezent? Instrukcja i zdjęcia Pakowania prezentów nie musisz zlecać sprzedawcy. Możesz samodzielnie wykonać ciekawą torebkę na prezent bożonarodzeniowy i zaprosić do wspólnej pracy dzieci - będzie to dla nich z pewnością świetna zabawa. Pokazujemy, jak szybko i tanio zapakować prezent w domu. Zajrzyj do naszej galerii i przeczytaj instrukcję!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!