Trud, brud i demolka, odcinek 2.: Wyburzanie. Toyota camry jako pojazd niosący zniszczenie? WIDEO

Czy zwykła toyota camry może stać się supermachiną niosącą zniszczenie? Tak, jeśli wezmą się za nią Jonny Smith i Tom „Wookie” Ford – charyzmatyczni gospodarze pasjonującej serii „Trud, brud i demolka”. Obaj stoją na czele drużyn rywalizujących ze sobą o to, która lepiej przerobi samochód w zupełnie nowy, odjechany pojazd.

Do drużyny Jonny’ego wchodzą dwaj bracia z Los Angeles, prawdziwi pasjonatami motoryzacji. Stawiają sobie ambitne zadanie – toyotę camry, którą niektórzy uważają za najnudniejszy samochód, jaki jeździ po amerykańskich drogach, postanawiają przerobić w prawdziwego drapieżcę, zdolnego wyburzyć wszystko, cokolwiek napotka na swej drodze. Auto wyposażają w pancerny szkielet, w potężny młot pneumatyczny, a także w... ekspres do kawy, który umili korzystającym z niego chwile przerwy. Braciom udziela się entuzjazm Jonny’ego – są pewni, że ich nowa camry pobije auto „Wookiego”.

Tymczasem „Wookie” bierze na warsztat chevy caprice’a. Pomagają mu w tym dwaj mechanicy – Zack i Jon – którzy stworzą prawdziwego „potwora”. Amerykańskiego klasyka wyposażą w ogromnych rozmiarów 180-kilowy, młot gotów rozbić każdą przeszkodę! Jeśli wziąć pod uwagę także towarzyszący mu potężny kilof, czy można mieć wątpliwości, kto wygra tę batalię?

.. Wszystko o serii „Trud, brud i demolka”, komplet odcinków na VOD. Za darmo!

Rozstrzygnięcie przyniosą trzy konkurencje. W pierwszej oba zespoły będą miały za zadanie powalić pięć słupów telefonicznych tak szybko, jak się da, ale bez naruszania otaczających je ścian. Druga to wyścig w rozbijaniu skał. Trzecia – wyścig przez gruzy, w którym do pokonania będzie też wysoki mur.

Redakcja 16/02/2017

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!