Trud, brud i demolka, odcinek 1.: Gliniarze, czyli jak zbudować radiowóz. WIDEO

„Trud, brud i demolka” to program, w którym dwie drużyny przerabiają samochody w jedyne w swoim rodzaju „Franken-auta”. W 1. odcinku serii zadaniem jest przebudowa zwyczajnego auta w odjechany radiowóz. Który okaże się lepszy?

Seria „Trud, brud i demolka” to szalona jazda bez trzymanki – ekscytujące, zabawne i naładowane pozytywną energią niezwykłe wyścigi samochodowe. Gospodarzami programu są charyzmatyczni dziennikarze motoryzacyjni, a prywatnie przyjaciele – Jonny Smith i Tom „Wookie” Ford. Jonny był właścicielem ponad 130 aut – potrafi dostrzec potencjał nawet w najbardziej zniszczonych wrakach. Tom jest z kolei redaktorem w BBC Top Gear Magazine, gdzie opisuje samochodowe wyprawy tak niezwykłe jak np. podróż przez Andy w ferrari. Każdy z nich stoi na czele jednej z dwóch rywalizujących ze sobą drużyn.

W tym odcinku oba zespoły mają za zadanie przerobić zwykły samochód w niezwykły, superszybki radiowóz. Muszą się z tym uporać w zaledwie jeden dzień! Która drużyna lepiej poradzi sobie z tym zadaniem? W grupie Jonny’ego znaleźli się dwaj bracia z Detroit, którzy postanawiają nawiązać do policyjnych wozów z lat 70. Pracę w warsztacie zaczynają od przeróbki jaguara. Drużyna „Wookiego” stawia z kolei na pontiaca firebirda – wóz popularny wśród bandytów. Czy uda się zrobić z niego rasowy radiowóz?

.. Wszystko o serii „Trud, brud i demolka”, komplet odcinków na VOD. Za darmo!

O tym, kto lepiej poradził sobie z zadaniem, zdecyduje udział w trzech misjach o rosnącej stopniu trudności. Misja pierwsza pozwoli sprawdzić sterowność i moc samochodów na drodze z przeszkodami. Druga misja obejmować będzie wyścig. Trzecia – przebicie się autem przez stos opon i pudeł oraz widowiskowy skok przez ogień – zupełnie jak w „Szybkich i wściekłych”!

Redakcja 09/03/2017

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!