Trud, brud i demolka, odcinek 1.: Gliniarze, czyli jak zbudować radiowóz. WIDEO

„Trud, brud i demolka” to program, w którym dwie drużyny przerabiają samochody w jedyne w swoim rodzaju „Franken-auta”. W 1. odcinku serii zadaniem jest przebudowa zwyczajnego auta w odjechany radiowóz. Który okaże się lepszy?

Seria „Trud, brud i demolka” to szalona jazda bez trzymanki – ekscytujące, zabawne i naładowane pozytywną energią niezwykłe wyścigi samochodowe. Gospodarzami programu są charyzmatyczni dziennikarze motoryzacyjni, a prywatnie przyjaciele – Jonny Smith i Tom „Wookie” Ford. Jonny był właścicielem ponad 130 aut – potrafi dostrzec potencjał nawet w najbardziej zniszczonych wrakach. Tom jest z kolei redaktorem w BBC Top Gear Magazine, gdzie opisuje samochodowe wyprawy tak niezwykłe jak np. podróż przez Andy w ferrari. Każdy z nich stoi na czele jednej z dwóch rywalizujących ze sobą drużyn.

W tym odcinku oba zespoły mają za zadanie przerobić zwykły samochód w niezwykły, superszybki radiowóz. Muszą się z tym uporać w zaledwie jeden dzień! Która drużyna lepiej poradzi sobie z tym zadaniem? W grupie Jonny’ego znaleźli się dwaj bracia z Detroit, którzy postanawiają nawiązać do policyjnych wozów z lat 70. Pracę w warsztacie zaczynają od przeróbki jaguara. Drużyna „Wookiego” stawia z kolei na pontiaca firebirda – wóz popularny wśród bandytów. Czy uda się zrobić z niego rasowy radiowóz?

.. Wszystko o serii „Trud, brud i demolka”, komplet odcinków na VOD. Za darmo!

O tym, kto lepiej poradził sobie z zadaniem, zdecyduje udział w trzech misjach o rosnącej stopniu trudności. Misja pierwsza pozwoli sprawdzić sterowność i moc samochodów na drodze z przeszkodami. Druga misja obejmować będzie wyścig. Trzecia – przebicie się autem przez stos opon i pudeł oraz widowiskowy skok przez ogień – zupełnie jak w „Szybkich i wściekłych”!

Redakcja 09/03/2017

Zobacz też

Co odstrasza komary? Jakie ZAPACHY? Czego nie lubią komary? Co odstrasza komary? Jakie ZAPACHY? Czego nie lubią komary? Aby skutecznie walczyć z komarami, musisz wiedzieć, jakie zapachy je przyciągają, a jakie odstraszają. Zanim sięgniesz po chemiczne środki, spróbuj przegonić komary za pomocą zapachów! Sprawdź, co odstrasza komary i jakich zapachów nie lubią. Jak zarejestrować auto zabytkowe kupione za granicą? Rejestracja samochodu zabytkowego w Polsce Jak zarejestrować auto zabytkowe kupione za granicą? Rejestracja samochodu zabytkowego w Polsce Sprowadzanie aut z zagranicy to dla Polaków chleb powszedni, podobnie jak ich późniejsza adaptacja na polski rynek czyli rejestracja samochodu w Polsce. Wiemy doskonale jakie koszty trzeba ponieść i gdzie się udać. Co jednak zrobić w przypadku gdy sprowadzamy pojazd zabytkowy? Jakie są koszty i jak wygląda procedura? Jak zarejestrować auto zabytkowe kupione za granicą? Jak usunąć plamy z potu? Jak się pozbyć plam z odzieży? Jak usunąć plamy z potu? Jak się pozbyć plam z odzieży? Pot niestety niszczy ubrania, zostawiając na wielu z nich trudne do usunięcia plamy. Co zrobić, gdy plamy z potu nie zniknęły po praniu? Jak się ich pozbyć, czego użyć do wywabienia plam z potu? Podajemy skuteczne sposoby na usunięcie plam z potu! Koszt podróży samochodem. Jak obliczyć koszty podróży samochodem? Koszt podróży samochodem. Jak obliczyć koszty podróży samochodem? Koszt podróży samochodem dość łatwo policzyć. Trzeba jednak brać pod uwagę wszystkie wydatki: paliwo, ubezpieczenie, koszty przejazdu autostradami, tunelami, mostami. Żeby dobrze policzyć koszt podróży samochodem należy również znać jego spalanie na 100 km i dokładną trasą którą będziemy jechać. JAK OBLICZYĆ ile będzie kosztowała podróż samochodem?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!