Tomasz Wolny – kim jest nowy prowadzący Pytanie na śniadanie?

Tomasz Wolny zastąpi Zbigniewa Zamachowskiego – to on będzie prowadził program w duecie z Moniką Richardson. W "Pytaniu na śniadanie" Tomasza Wolnego zobaczymy 18 października 2013 roku.

Tomasz Wolny: robi doktorat, pomaga Bohdanowi Smoleniowi

Tomasz Wolny jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, robi doktorat w... Buenos Aires. Doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. w centrali ONZ w Nowym Jorku i ambasadzie RP w Meksyku. Od trzech lat Tomasz Wolny jest wykładowcą na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W czasie wolnym od pracy działa jako wolontariusz Fundacji Bohdana Smolenia prowadzącej hipoterapię dla niepełnosprawnych dzieci.

Tomasz Wolny: dziennikarz, wykładowca

Tomasz Wolny, choć jest młodym człowiekiem, ma spore doświadczenie. Od trzech lat pracuje jako dziennikarz TVP Poznań. Współpracował m.in. z redakcją „Reportera Polskiego”, redakcjami magazynów „Celownik” i „Kawa czy herbata”. Od dwóch lat prowadzi również „Telekurier” - magazyn reporterów TVP Info. W przeszłości jako reporter współpracował także z TVN24 – informuje nas biuro Rzecznika TVP.

Po raz pierwszy Tomasza Wolnego zobaczymy i posłuchamy w programie „Pytanie na śniadaniew piątek 18 października 2013 roku.

>>> Tomasz Wolny: kim jest? Co osiągnął? [KLIKNIJ!]

Tomasz Wolny został dostrzeżony i za swoją prace nagrodzony. Otrzymał wyróżnienie w „Przeglądzie i Konkursie oddziałów terenowych TVP” w kategoriach najlepszy news i najlepsza relacja na żywo.

Tomasz Wolny wygrał casting

Tomasz Wolny wygrał casting na prowadzącego, pokonał kilku silnych kandydatów. – Tomek wypadł bardzo naturalnie. Znakomicie poradził sobie u boku Moniki Richardson. Jest młodym, pełnym energii i entuzjazmu dziennikarzem oraz prezenterem, jesteśmy przekonani, że wniesie do programu sporo świeżości – mówi Agnieszka Rosłoniak-Jeżowska, kierująca redakcją „Pytania na śniadanie”.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 13/10/2013

Zobacz też

Jak długo trzeba ładować akumulator samochodowy? Jak długo trzeba ładować akumulator samochodowy? Jeżeli samochód nie chce odpalić, powodem może być rozładowany akumulator. Gdy bateria jest całkowicie pozbawiona mocy, pozostaje jedynie ładowanie akumulatora za pomocą prostownika. Czynność nie należy do skomplikowanych, ale zajmuje trochę czasu. Warto uzbroić się w cierpliwość! Zamarznięte paliwo. Jak tego uniknąć? Co robić, gdy benzyna lub ropa zamarznie? Zamarznięte paliwo. Jak tego uniknąć? Co robić, gdy benzyna lub ropa zamarznie? Lód w układzie paliwowym potrafi unieruchomić każde, nawet najnowsze auto – i to na benzynę, i to na ropę, czyli olej. Gdy paliwo zamarznie, możemy zrobić niewiele, dlatego działać trzeba już przed pierwszymi mrozami. Podstawowa zasada to tankowanie do pełna i używanie depresatorów. Zobacz, jak zapobiec zamarzaniu paliwa w dieslu, a jak w samochodzie na benzynę. Jarosław Kurski. Brat Jacka Kurskiego to wicenaczelny Gazety Wyborczej Jarosław Kurski. Brat Jacka Kurskiego to wicenaczelny Gazety Wyborczej Jarosław Kurski, brat Jacka Kurskiego – jednego z wciąż najbardziej rozpoznawalnych prawicowych polityków w Polsce – to były rzecznik prezydenta Lecha Wałęsy, a obecnie pierwszy zastępca redaktora naczelnego Gazety Wyborczej. Co łączy, a co dzieli obu braci Kurskich? Przekąski na sylwestra: łatwe przepisy Przekąski na sylwestra: łatwe przepisy Jeśli urządzasz zabawę sylwestrową przydadzą ci się przepisy na przekąski, łatwe do wykonania i doskonałe w smaku. Najwygodniejsze na dużej imprezie są takie zakąski, które można jeść bez użycia noża. To tzw. finger food, czyli coś, co łatwo będzie wziąć w rękę i zjeść na stojąco.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!