Tomasz Wolny – kim jest nowy prowadzący Pytanie na śniadanie?

Tomasz Wolny zastąpi Zbigniewa Zamachowskiego – to on będzie prowadził program w duecie z Moniką Richardson. W "Pytaniu na śniadanie" Tomasza Wolnego zobaczymy 18 października 2013 roku.

Tomasz Wolny: robi doktorat, pomaga Bohdanowi Smoleniowi

Tomasz Wolny jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, robi doktorat w... Buenos Aires. Doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. w centrali ONZ w Nowym Jorku i ambasadzie RP w Meksyku. Od trzech lat Tomasz Wolny jest wykładowcą na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W czasie wolnym od pracy działa jako wolontariusz Fundacji Bohdana Smolenia prowadzącej hipoterapię dla niepełnosprawnych dzieci.

Tomasz Wolny: dziennikarz, wykładowca

Tomasz Wolny, choć jest młodym człowiekiem, ma spore doświadczenie. Od trzech lat pracuje jako dziennikarz TVP Poznań. Współpracował m.in. z redakcją „Reportera Polskiego”, redakcjami magazynów „Celownik” i „Kawa czy herbata”. Od dwóch lat prowadzi również „Telekurier” - magazyn reporterów TVP Info. W przeszłości jako reporter współpracował także z TVN24 – informuje nas biuro Rzecznika TVP.

Po raz pierwszy Tomasza Wolnego zobaczymy i posłuchamy w programie „Pytanie na śniadaniew piątek 18 października 2013 roku.

>>> Tomasz Wolny: kim jest? Co osiągnął? [KLIKNIJ!]

Tomasz Wolny został dostrzeżony i za swoją prace nagrodzony. Otrzymał wyróżnienie w „Przeglądzie i Konkursie oddziałów terenowych TVP” w kategoriach najlepszy news i najlepsza relacja na żywo.

Tomasz Wolny wygrał casting

Tomasz Wolny wygrał casting na prowadzącego, pokonał kilku silnych kandydatów. – Tomek wypadł bardzo naturalnie. Znakomicie poradził sobie u boku Moniki Richardson. Jest młodym, pełnym energii i entuzjazmu dziennikarzem oraz prezenterem, jesteśmy przekonani, że wniesie do programu sporo świeżości – mówi Agnieszka Rosłoniak-Jeżowska, kierująca redakcją „Pytania na śniadanie”.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!