Thylane Blondeau - kim jest młoda modelka? [GALERIA ZDJĘĆ]

Thylane Blondeau pomimo młodego wieku zrobiła już wielką karierę. Niezwykle piękna dziewczynka wystąpiła kilka lat temu w kontrowersyjnej sesji, w której 10-latki stylizowane były na dorosłe, seksowne kobiety. Mówimy, kim jest piękna Thylane Blondeau.

Najnowsza okładka magazuny "Jalouse" z piękną, 12-letnią Thylaną Blondeau na nowo zwróciła oczy opinii publicznej w stronę tej wschodzącej gwiazdy modelingu. Młodziutka Thylane ma za sobą już bardzo kontrowersyjną sesję zdjęciową dla paryskiego "Vogue'a". 10-letnia wtedy modelka ukazana była jednoznacznie, jako obiekt seksualny. Thylane pozowała w wysokich szpilkach, pełnym makijażu oraz ubraniach, które na niektórych zdjęciach ukazywały jej piersi. 

Po publikacji zdjęć w mediach zawrzało. Począwszy od psychologów dziecięcych, a kończywszy na znawcach mody wszyscy jednym głosem potępili matkę Thylane, która pozwaliła swojej córce na udział w tym kontrowersyjnym przedsięwzięciu. Pod naporem opinii publicznej matka modelki wykasowała jej profil na portalu Facebook. Z sieci zniknęły rownież inne strony zawierające setki zdjęć Thylane.

Teraz po dwóch latach Thylane doczekała się swojej pierwszej "dorosłej" okładki, na której również nie wygląda na swój wiek. Niestety pomimo regulaminu, który zabrania zatrudniania modelek poniżej 16 roku życia, na wybiegach chodzą już dziewczynki w wieku 13 lat (tak wcześnie swoją karierę zaczynały m.in Monika Jagaciak, Hailey Clauson, Kaia Crawford raz Hailee Steinfeld).

Thylane Blondeau jest córką prezenterki telewizyjnej i aktorki - Veroniki Loubry oraz piłkarza Patricka Blondeau. Młoda modelka urodziła się na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W ciągu 4 lat wystąpiła m.in w kampaniach Lacoste, Jeana Paula Gaultiera oraz Ralpha Laurena. Jej zdjęcia pojawiają się w wielu magazynach z modą dziecięcą.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Ranking najlepszych LICEÓW i TECHNIKÓW w Polsce. Jakie szkoły są najlepsze według rankingu PERSPEKTYW? Ranking najlepszych LICEÓW i TECHNIKÓW w Polsce. Jakie szkoły są najlepsze według rankingu PERSPEKTYW? Znamy już ranking Perspektyw polskich liceów i techników. Najlepsze liceum to wrocławskie LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, wśród techników prym wiedzie Technikum Elektroniczne im. Obr. Lublina 1939 r w Lublinie.  Jakie zmiany do przepisów ruchu drogowego chce wprowadzić Sławomir Nowak? Jakie zmiany do przepisów ruchu drogowego chce wprowadzić Sławomir Nowak? Minister transportu Sławomir Nowak chce wprowadzić bardzo surowe kary za łamanie przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza za przekroczenie prędkości. Polityk ogłosił Narodowy Program Poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Na czym będzie polegał? Różczka się rozwodzi z Michałem Marcem. Kim jest Michał Marzec? Różczka się rozwodzi z Michałem Marcem. Kim jest Michał Marzec? Magdalena Różczka rozwodzi się z Michałem Marcem. Aktorka złożyła pozew rozwodowy 14 grudnia 2012 roku. Magda Różczka i Michał Marzec nie są razem już od dłuższego czasu. Media pisały o ich rozstaniu już kilka miesięcy temu, wówczas para starała się jeszcze uratować związek. Trzydziestopięcioletnia aktorka serialu Lekarze i jej mąż scenarzysta rozwodzą się. Mówimy kim jest Michał Marzec? Nastolatka w ciąży: jak uzyskać zgodę na nauczanie indywidualne? Nastolatka w ciąży: jak uzyskać zgodę na nauczanie indywidualne? Uczennica w ciąży może otrzymać zgodę na indywidualne nauczanie. W przypadku uczennic szkół podstawowych i gimnazjalistek jest to niemal reguła, bo ciąże w tym wieku niemal zawsze są ciążami zagrożonymi. Co powinna zrobić uczennica w ciąży, by uzyskać zgodę na nauczanie indywidualne?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!