TANIEC EROTYCZNY. Jak zrobić MĘSKI STRIPTIZ? Jak seksownie się rozbierać?

Czasami warto zamienić się rolami. I może to ty dla swojej partnerki wykonasz striptiz, po którym będzie miała na ciebie większą ochotę?. I nie chodzi o to, abyś od razu stał się męskim odpowiednikiem Kim Basinger, która w filmie "9 i pół tygodnia" wykonała niezwykle podniecającą rozbierankę...

Daj jej od czasu do czasu do zrozumienia, że pragniesz, aby to ona zrywała z ciebie kolejne części garderoby. Albo, jeszcze lepiej, zrób dla niej striptiz.

Zadbaj o seksowny wygląd

Podstawowa zasada - odpowiednio, czyli seksownie się ubierz. To podstawowa zasada każdego striptizu. Żadnych bokserek w słoniki z dużą trąbą czy napisami w rodzaju "Jestem wielki!", już nie wspominając o przepoconych i porozciąganych koszulkach, dziurawych skarpetach. Możesz założyć koszulę z dużą ilością guzików - już z samego ich rozpinania można uczynić podniecające widowisko. Najlepiej nałóż ją na goły tors. Z t-shirtów lepiej zrezygnować, bo ściąganie ich przez głowę już nie jest takie zmysłowe. Do stroju dodaj jakiś efektowny detal, który urozmaici rozbieranie, np. fantazyjnie zawiązany szalik, skórzany pasek. Tego typu gadżety można wykorzystać do dalszej zabawy.

Zwracaj uwagę na skarpetki. Niektórzy panowie je zostawiają, co kobietom odbiera apetyt na seks. Skarpety są zdecydowanie aseksualne, no, chyba że macie pomysł na ich wykorzystanie w charakterze erotycznego wspomagacza.

Ważny nastrój - świece, kolorowa lampka, muzyka...

Zadbaj o odpowiedni nastrój - świece, kolorowa lampka, muzyka, krzesło, na którym będziesz mógł się oprzeć. Rozbieraj się powoli, po ściągnięciu każdej części garderoby zrób efektowną przerwę, którą możesz wykorzystać np. na zaprezentowanie się partnerce z innej strony, pod innym kątem.
A jeśli nie czujesz się na siłach i rola striptizera wydaje ci się za trudna, poproś ją, aby ci pomogła. A może będziecie się nawzajem rozbierać?
I jeszcze jedno: nie wstydź się swego ciała. A jeśli jakiś jego szczegół wyjątkowo ci się nie podoba, możesz go czymś przysłonić.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 26/06/2012

Zobacz też

ROBERT KROPIWNICKI, poseł PO. KIM JEST poseł PO z Legnicy. Zobacz SYLWETKĘ posła ROBERT KROPIWNICKI, poseł PO. KIM JEST poseł PO z Legnicy. Zobacz SYLWETKĘ posła Robert Kropiwnicki, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 11 (OKW Legnica). Politolog, doktor nauk prawnych i samorządowiec. JAROSŁAW KATULSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Koronowa. Zobacz SYLWETKĘ posła JAROSŁAW KATULSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Koronowa. Zobacz SYLWETKĘ posła Jarosław Katulski, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 4 (OKW Bydgoszcz). Lekarz, dyrektor szpitala i samorządowiec. W poprzedniej kadencji Sejmu należał do Komisji Zdrowia i Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, obecnie natomiast zasiada w Komisji Zdrowia i Komisji Kultury i Środków Przekazu. Na swojej stronie internetowej pisze: "swoim synom staram się powtarzać, żeby w swoim życiu realizowali swoje marzenia, nie zapominając o ciężkiej pracy i konsekwencji w dążeniu do realizacji powziętego celu" - to jego motto życiowe. Zobacz kim jest i co osiągnął Jarosław Katulski. WŁODZIMIERZ KARPIŃSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Puław. Zobacz SYLWETKĘ posła WŁODZIMIERZ KARPIŃSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Puław. Zobacz SYLWETKĘ posła Włodzimierz Karpiński, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 6 (OKW Lublin). Sekretarz stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji w gabinecie Donalda Tuska. MARCIN KIERWIŃSKI, poseł PO. KIM JEST poseł PO z WARSZAWY. Zobacz SYLWETKĘ posła MARCIN KIERWIŃSKI, poseł PO. KIM JEST poseł PO z WARSZAWY. Zobacz SYLWETKĘ posła Marcin Kierwiński, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 19 (OKW Warszawa). Samorządowiec, informatyk i inżynier - elektronik.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!