TANIEC EROTYCZNY. Jak zrobić MĘSKI STRIPTIZ? Jak seksownie się rozbierać?

Czasami warto zamienić się rolami. I może to ty dla swojej partnerki wykonasz striptiz, po którym będzie miała na ciebie większą ochotę?. I nie chodzi o to, abyś od razu stał się męskim odpowiednikiem Kim Basinger, która w filmie "9 i pół tygodnia" wykonała niezwykle podniecającą rozbierankę...

Daj jej od czasu do czasu do zrozumienia, że pragniesz, aby to ona zrywała z ciebie kolejne części garderoby. Albo, jeszcze lepiej, zrób dla niej striptiz.

Zadbaj o seksowny wygląd

Podstawowa zasada - odpowiednio, czyli seksownie się ubierz. To podstawowa zasada każdego striptizu. Żadnych bokserek w słoniki z dużą trąbą czy napisami w rodzaju "Jestem wielki!", już nie wspominając o przepoconych i porozciąganych koszulkach, dziurawych skarpetach. Możesz założyć koszulę z dużą ilością guzików - już z samego ich rozpinania można uczynić podniecające widowisko. Najlepiej nałóż ją na goły tors. Z t-shirtów lepiej zrezygnować, bo ściąganie ich przez głowę już nie jest takie zmysłowe. Do stroju dodaj jakiś efektowny detal, który urozmaici rozbieranie, np. fantazyjnie zawiązany szalik, skórzany pasek. Tego typu gadżety można wykorzystać do dalszej zabawy.

Zwracaj uwagę na skarpetki. Niektórzy panowie je zostawiają, co kobietom odbiera apetyt na seks. Skarpety są zdecydowanie aseksualne, no, chyba że macie pomysł na ich wykorzystanie w charakterze erotycznego wspomagacza.

Ważny nastrój - świece, kolorowa lampka, muzyka...

Zadbaj o odpowiedni nastrój - świece, kolorowa lampka, muzyka, krzesło, na którym będziesz mógł się oprzeć. Rozbieraj się powoli, po ściągnięciu każdej części garderoby zrób efektowną przerwę, którą możesz wykorzystać np. na zaprezentowanie się partnerce z innej strony, pod innym kątem.
A jeśli nie czujesz się na siłach i rola striptizera wydaje ci się za trudna, poproś ją, aby ci pomogła. A może będziecie się nawzajem rozbierać?
I jeszcze jedno: nie wstydź się swego ciała. A jeśli jakiś jego szczegół wyjątkowo ci się nie podoba, możesz go czymś przysłonić.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 26/06/2012

Zobacz też

Historia starożytnych igrzysk olimpijskich w Grecji. Czy wiesz kiedy odbyły się pierwsze igrzyska? Historia starożytnych igrzysk olimpijskich w Grecji. Czy wiesz kiedy odbyły się pierwsze igrzyska? Tak naprawdę nie wiadomo kiedy odbyły się pierwsze starożytne igrzyska olimpijskie. Jedno jest pewne ojczyzną jest Grecja, zaś nazwa wywodzi się od miejscowości Olimpia leżącej w zachodniej części Peloponezu nad rzeką Alfejos. Poznaj historię starożytnych igrzysk olimpijskich.  CZY NA KARCIE KREDYTOWEJ MOŻNA ZAROBIĆ? Mówimy, jak korzystać z karty, aby nie tylko oszczędzić, ale i zarobić! CZY NA KARCIE KREDYTOWEJ MOŻNA ZAROBIĆ? Mówimy, jak korzystać z karty, aby nie tylko oszczędzić, ale i zarobić! Jak powszechnie wiadomo korzystanie z karty kredytowej może być wciągające. W przenośni i, niestety również, dosłownie. Co można zrobić, aby korzystanie z karcianego plastiku było bardziej efektywne i pozwalało na wymierne oszczędności i korzyści? Jakie są na to wszystko sposoby oraz możliwości? Sprawdźmy!  CO Z KREDYTEM, gdy STRACISZ PRACĘ? Co zrobić, aby nie pogrążyć się w zaległościach? CO Z KREDYTEM, gdy STRACISZ PRACĘ? Co zrobić, aby nie pogrążyć się w zaległościach? W dzisiejszych czasach pracę znaleźć jest trudno, a stracić łatwo. Co zrobić, jeśli zostaniemy zwolnieni, a spłacamy kredyt hipoteczny? Przede wszystkim nie należy załamywać rąk, tylko stanąć twarzą w twarz z problemem. Czy wiesz, że POCAŁUNEK ma swój dzień? Kiedy obchodzimy Światowy Dzień Pocałunku i dlaczego? Czy wiesz, że POCAŁUNEK ma swój dzień? Kiedy obchodzimy Światowy Dzień Pocałunku i dlaczego? Pocałunkami wyraża się swoją sympatię bądź głębokie uczucia. Całujemy na przywitanie lub żeby dowieść swojej miłości. Wyrażając przy tym za każdym razem, pozytywne emocje. Światowy Dzień Pocałunku jest świetną okazją, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat. 

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!