T-MOBILE. Jak ZA DARMO sprawdzić stan konta?

Wiedza o stanie konta to podstawa dla posiadaczy telefonów na kartę. Niestety w większości przypadków i sieci za informację na ten temat trzeba zapłacić. Na szczęście nie zawsze. Sprawdź, jak bezpłatnie sprawdzić stan konta w sieci T-Mobile.

Wiedza kosztuje. I być może w myśl tej maksymy działają operatorzy telefonii komórkowych. Cierpią przez to właściciele kart prepaid, którym zależy na tym być na bieżąco ze stanem zgromadzonych na koncie środków. Operatorzy sieci komórkowych informację o stanie konta traktują jak każdą inną usługę i każą sobie za to płacić. Nie inaczej jest w sieci T Mobile. Jednak i w tej sieci stan konta można sprawdzić za darmo.

T Mobile. Jak sprawdzić stan konta za darmo?

Informację na temat wykorzystanych i pozostałych na koncie środków najwygodniej sprawdzić przez internet. Odpowiednie aplikacje znaleźć można logując się na stronach itaktak.pl oraz heyah.pl.

Najwygodniej jednak skorzystać z bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie z systemem Android. Program o nazwie „Konto T-Mobile na Kartę” lub „heyah konto”. Dzięki podpiętemu do niego widżetowi aktualny stan naszego konta wyświetlać się będzie na ekranie.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!