T-MOBILE. Jak ZA DARMO sprawdzić stan konta?

Wiedza o stanie konta to podstawa dla posiadaczy telefonów na kartę. Niestety w większości przypadków i sieci za informację na ten temat trzeba zapłacić. Na szczęście nie zawsze. Sprawdź, jak bezpłatnie sprawdzić stan konta w sieci T-Mobile.

Wiedza kosztuje. I być może w myśl tej maksymy działają operatorzy telefonii komórkowych. Cierpią przez to właściciele kart prepaid, którym zależy na tym być na bieżąco ze stanem zgromadzonych na koncie środków. Operatorzy sieci komórkowych informację o stanie konta traktują jak każdą inną usługę i każą sobie za to płacić. Nie inaczej jest w sieci T Mobile. Jednak i w tej sieci stan konta można sprawdzić za darmo.

T Mobile. Jak sprawdzić stan konta za darmo?

Informację na temat wykorzystanych i pozostałych na koncie środków najwygodniej sprawdzić przez internet. Odpowiednie aplikacje znaleźć można logując się na stronach itaktak.pl oraz heyah.pl.

Najwygodniej jednak skorzystać z bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie z systemem Android. Program o nazwie „Konto T-Mobile na Kartę” lub „heyah konto”. Dzięki podpiętemu do niego widżetowi aktualny stan naszego konta wyświetlać się będzie na ekranie.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 14/06/2013

Zobacz też

Jak nie przygotowywać się do sesji? Największe błędy studentów przed sesją egzaminacyjną Jak nie przygotowywać się do sesji? Największe błędy studentów przed sesją egzaminacyjną Masz problemy z koncentracją, nie możesz zapamiętać prostych zagadnień, a przed egzaminem zjada cię stres? Najprawdopodobniej źle przygotowujesz się do sesji egzaminacyjnej. Czego nie robić podczas nauki, by nie zawalić egzaminów na studiach? Mówimy, jakie błędy najczęściej popełniają studenci przed sesją. Jak spędzić ferie w Warszawie? Pomysł dla dzieci na ferie Jak spędzić ferie w Warszawie? Pomysł dla dzieci na ferie Ferie w Warszawie nie muszą być nudne! Sprawdź, gdzie zapisać dziecko podczas ferii, aby rozwijało swoje talenty i pasje. Przedstawiamy m.in. propozycje kinowych warsztatów i zajęć sportowych. Mówimy, co zrobić z dzieckiem podczas ferii. CZYM POSYPAĆ ŚLISKI CHODNIK? Co oprócz soli na śnieg i lód? CZYM POSYPAĆ ŚLISKI CHODNIK? Co oprócz soli na śnieg i lód? Intensywne opady śniegu i niskie temperatury powodują, że korzystanie z chodników, pojazdu czy ścieżek wokół domu jest uciążliwe. Ośnieżone, pokryte lodem powierzchnie są też bardzo niebezpieczne - wystarczy chwila nieuwagi, a o złamaną rękę czy obite biodro nie trudno. Jak oczyścić chodniki i podjazd z zalegającego śniegu, lodu oraz powstającego w czasie roztopów błota? Czego oprócz soli można używać do posypywania śliskiego chodnika? Co to są słowa „podpórki” i do czego służą? Co to są słowa „podpórki” i do czego służą? Opowiemy dziś państwu, prawda, co to są słowa-podpórki, prawda, żeby mogli państwo, prawda, ustrzec się tych nieprzyjemnych naleciałości, prawda, które dla słuchających was, prawda, bywają nie do zniesienia, prawda.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!