Syberia – jaki jest prawdziwy mężczyzna w syberyjskiej tundrze?

Syberia – co w syberyjskiej głuszy oznaczają słowa „prawdziwy mężczyzna"? Jak wcielić w życie ideał mężczyzny obowiązujący w sercu syberyjskiej tundry?


Jaki powinien być prawdziwy mężczyzna? Jak wcielić w życie ideał przypisany płci męskiej w kulturze, w której dane nam było przyjść na świat? W zależności od kręgu kulturowego i momentu historycznego definicja „prawdziwego mężczyzny" może ulegać znacznym modyfikacjom. Płci męskiej przypisywane są przeróżne cechy, a mężczyznom, w zależności od miejsca na kuli ziemskiej i czasów stawiane są przeróżne wymagania. Jak im sprostać? Sprawdźcie, jaki powinien być prawdziwy mężczyzna w sercu Rosji. Celem naszej podróży będzie Syberia, gdzie dowiemy się, jakie wymagania stawiane są mężczyźni w żyjących tam społecznościach.

Tagi: tundra, syberia, rosja,

Redakcja 24/04/2015

Zobacz też

Co możemy odliczyć od podatku? ULGI PODATKOWE w PIT Co możemy odliczyć od podatku? ULGI PODATKOWE w PIT W 2013 roku zmieniły się niektóre ulgi podatkowe - rząd wprowadził nowe zasady naliczania ulgi na internet i ulgi na dziecko - stracili ją dobrze zarabiające rodziny z jednym dzieckiem, zwiększyła się natomiast ulga na trzecie i czwarte dziecko. Jednak UWAGA - nowe zasady zaczęły obowiązywać w rozliczeniu podatku za 2013 rok, które będziemy wypełniać w 2014 r. W PIT 2012 obowiązywały  jeszcze ulgi według starych zasad. Uderzenie asteroidy. Czy Ziemi grozi katastrofa kosmiczna? WIDEO Uderzenie asteroidy. Czy Ziemi grozi katastrofa kosmiczna? WIDEO Zgon w wyniku uderzenia meteorem jest najmniej prawdopodobnym rodzajem gwałtownej śmierci. A jednak możliwym. Zderzenie naszej planety z wielkim kawałem kosmicznego gruzu aż 4,5 miliarda po powstaniu Układu Słonecznego, jest na szczęście prawie niemożliwe. Ale prawie czyni różnicę. Czy Ziemi grozi uderzenie z kosmosu? CHIŃSKI Nowy Rok 2013. Kiedy zaczyna się ROK WĘŻA w chińskim kalendarzu? CHIŃSKI Nowy Rok 2013. Kiedy zaczyna się ROK WĘŻA w chińskim kalendarzu? Rok Węża w chińskim kalendarzu. Choć Chiny i cała wschodnia Azja korzystają z naszego kalendarza, swoje święta organizują według własnej, tradycyjnej rachuby czasu. W dodatku chiński zodiak nie zmienia się co miesiąc, a raz w roku. Wkrótce dla całego orientalnego świata zaczyna się Rok Węża. Kiedy dokładnie to nastąpi? Kiedy zaczyna się Chiński Nowy Rok - Chiński Rok Węża 2013? Rok Węża zacznie się według naszego kalendarza 10 lutego 2013 roku. Kim jest HARV EKER, który radzi, jak zostać milionerem? Gdzie w Polsce będą wykłady Harva Ekera? Ile będą kosztować? Kim jest HARV EKER, który radzi, jak zostać milionerem? Gdzie w Polsce będą wykłady Harva Ekera? Ile będą kosztować? Harv Eker, autor książki "Bogaty albo biedny", reklamowanej jako sposób na bogactwo, przyjeżdża do Polski. Kiedy i gdzie Harv Eker będzie w Polsce? Ile trzeba będzie zapłacić za spotkanie z Ekerem?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!