Syberia – jaki jest prawdziwy mężczyzna w syberyjskiej tundrze?

Syberia – co w syberyjskiej głuszy oznaczają słowa „prawdziwy mężczyzna"? Jak wcielić w życie ideał mężczyzny obowiązujący w sercu syberyjskiej tundry?


Jaki powinien być prawdziwy mężczyzna? Jak wcielić w życie ideał przypisany płci męskiej w kulturze, w której dane nam było przyjść na świat? W zależności od kręgu kulturowego i momentu historycznego definicja „prawdziwego mężczyzny" może ulegać znacznym modyfikacjom. Płci męskiej przypisywane są przeróżne cechy, a mężczyznom, w zależności od miejsca na kuli ziemskiej i czasów stawiane są przeróżne wymagania. Jak im sprostać? Sprawdźcie, jaki powinien być prawdziwy mężczyzna w sercu Rosji. Celem naszej podróży będzie Syberia, gdzie dowiemy się, jakie wymagania stawiane są mężczyźni w żyjących tam społecznościach.

Tagi: tundra, syberia, rosja,

Redakcja 24/04/2015

Zobacz też

Kim jest Natalia Czerwonka? [VIDEO] Kim jest Natalia Czerwonka? [VIDEO] Kilka dni temu podczas treningu na zgrupowaniu Natalia Czerwonka przeżyła poważny wypadek. Aktualnie wicemistrzyni olimpijska znajduje się w szpitalu. Mówimy, kim jest Natalia Czerwonka. Rafalala – kim jest? [VIDEO: RAFALALA i ZAWISZA] Rafalala – kim jest? [VIDEO: RAFALALA i ZAWISZA] Filmik, na którym widać, jak najbardziej znany warszawski transwestyta Rafalala bije Krzysztofa Maleckiego, obiegł internet w kilka godzin. Teraz furorę robi video ze starciem Rafalali z Arturem Zawiszą. Mówimy, kim jest Rafalala. Henryk VIII. Umysł tyrana, odc. 1 - dzieciństwo i młodość przyszłego króla Anglii Henryk VIII. Umysł tyrana, odc. 1 - dzieciństwo i młodość przyszłego króla Anglii Objęcie tronu przez Henryka VIII powitano w państwie z wielką radością. Wysoki, wysportowany i przystojny osiemnastolatek był przeciwieństwem swojego ojca, srogiego, ponurego, bezwzględnego władcy. Zmiana napełniła poddanych nadzieją na lepszą przyszłość. Jednak 38 lat później, w chwili śmierci króla nikt nie miał już złudzeń co do tego, że nadzieje były płonne. W trakcie swojego panowania Henryk VIII zyskał reputację despotycznego i bezwzględnego władcy. Jak to się stało, że tak bardzo się zmienił? Korea Północna z ukrycia. Jak wygląda ukryte przed oczyma świata życie tego kraju? Korea Północna z ukrycia. Jak wygląda ukryte przed oczyma świata życie tego kraju? Korea Północna to jeden z najpilniej strzegących swoich tajemnic krajów na świecie. Niewiele o nim wiadomo. Zrealizowanie filmu w obiektywny sposób pokazującego prawdziwe oblicze tego państwa i codzienne życie jego mieszkańców to nie lada wyzwanie. Mimo to czasami udaje się tego dokonać. Zajrzyjmy za niewidzialną zasłonę skrywającą prawdziwe życie mieszkańców tego tajemniczego azjatyckiego państwa.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!