Syberia – jaki jest prawdziwy mężczyzna w syberyjskiej tundrze?

Syberia – co w syberyjskiej głuszy oznaczają słowa „prawdziwy mężczyzna"? Jak wcielić w życie ideał mężczyzny obowiązujący w sercu syberyjskiej tundry?


Jaki powinien być prawdziwy mężczyzna? Jak wcielić w życie ideał przypisany płci męskiej w kulturze, w której dane nam było przyjść na świat? W zależności od kręgu kulturowego i momentu historycznego definicja „prawdziwego mężczyzny" może ulegać znacznym modyfikacjom. Płci męskiej przypisywane są przeróżne cechy, a mężczyznom, w zależności od miejsca na kuli ziemskiej i czasów stawiane są przeróżne wymagania. Jak im sprostać? Sprawdźcie, jaki powinien być prawdziwy mężczyzna w sercu Rosji. Celem naszej podróży będzie Syberia, gdzie dowiemy się, jakie wymagania stawiane są mężczyźni w żyjących tam społecznościach.

Tagi: tundra, syberia, rosja,

Redakcja 22/04/2015

Zobacz też

ŻAGLE KLASYCZNE na nowych żaglowcach – skąd się biorą? Z jakich materiałów wykonane są żagle na żaglowcach? ŻAGLE KLASYCZNE na nowych żaglowcach – skąd się biorą? Z jakich materiałów wykonane są żagle na żaglowcach? Na wielu żaglowcach, które widujemy choćby podczas zlotów The Tall Ships Races, żagle wyglądają dokładnie jak te klasyczne. Najczęściej nie są jednak wykonane z dostępnej dawniej bawełny, ale z przypominających ją nowoczesnych materiałów. Niezwykle popularny jest dakron. Sprawdź, z czego wykonuje się współczesne żagle. PREZENT POD CHOINKĘ DLA ŻEGLARZA. Jaki zegarek wybrać dla żeglarza? PREZENT POD CHOINKĘ DLA ŻEGLARZA. Jaki zegarek wybrać dla żeglarza? Czy żeglarzowi potrzebny jest zegarek? Bez wątpienia, przynajmniej jeden przyrząd, dokładnie mierzący czas, powinien znaleźć się na jachcie. Jaki więc model zegarka wybrać, by sprawić miły świąteczny prezent bliskiej osobie lubiącej żeglarstwo? Dominik Życki radzi. SEZON ŻEGLARSKI. Jak przedłużyć sobie sezon żeglarski? Dominik Życki radzi. SEZON ŻEGLARSKI. Jak przedłużyć sobie sezon żeglarski? Sezon żeglarski jest u nas krótki. Klimat w naszych szerokościach geograficznych niestety nie sprzyja długiemu żeglowaniu. Ciepłą wodę w jeziorach i przyjemną temperaturę mamy przez najwyżej cztery miesiące w roku. Jak przedłużyć sezon żeglarski w taki sposób, by pływanie sprawiało przyjemność też późną jesienią i wczesną wiosną? Co zrobić, by mieć dłuższy sezon żeglarski? Buty żeglarskie - bezpieczeństwo na jachcie – jakie obuwie sprawdzi się na mokrym pokładzie jachtu? Buty żeglarskie - bezpieczeństwo na jachcie – jakie obuwie sprawdzi się na mokrym pokładzie jachtu? Większość osób planująca rejsy żeglarskie wybiera rejony ciepłe i słoneczne. Jednak na każdym akwenie może spaść deszcz i znacząco się ochłodzić. Przydaje się wówczas obuwie porządnie trzymające stopę, odporne na ślizganie się po pokładzie. Jakie buty zabrać ze sobą w rejs?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!