Śmieszne życzenia na Dzień Kobiet. Zabawne wierszyki na 8 marca

Oto śmieszne życzenia na Dzień Kobiet, idealne do SMS-a lub karneciku dołączonego do bukietu róż. Wybierz jeden z zabawnych wierszyków na Dzień Kobiet, a wywołasz uśmiech na twarzy adresatki!
Zdjęcie z artykułu: Śmieszne życzenia na Dzień Kobiet. Zabawne wierszyki na 8 marca
Jeśli nie możemy wręczyć osobiście bukietu w Dzień Kobiet - wyślijmy choć życzenia do zaprzyjaźnionych Pań - mogą być zabawne.źródło:thinkstocphotos.com

Śmieszne życzenia na Dzień Kobiet, rymowane, idealne na sms do koleżanki, dziewczyny lub siostry. Wszystkiego najlepszego drogie Panie!

Śmieszne życzenia na Dzień Kobiet

1. Kochana! Niech wszystkie dziś otrzymane słodkości pójdą Ci w biust, a nie w uda. Wesołego Dnia Kobiet!

2. Przyjmij życzenia Babo Kochana od drugiej baby z samego rana, niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo i oby do wiosny!

3. Masz tu zwiędłego kwiatka i bombonierkę z przeceny, na pocieszenie powiem, że może razem ją w łóżku zjemy ;)

4. Niech szepczą ci na ucho, przynoszą landrynki kolejni amanci, blondyni, szatyni, lecz ty ich odrzucaj, pomarudź sobie, bo przecież mamy Dzień (wyzwolonych) Kobiet!

.. Dzień Kobiet: historia święta 8 Marca. Relikt PRL-u czy... wspomnienie amerykańskich robotnic?

5. Bądź mądra, miła, zawsze szczera, miej wszystkie zacne zalety, bo z Ciebie wyrośnie ideał kobiety!

6. Taka babka jak ty, to jedna na miliony, będzie z ciebie ideał i kochanki i żony. A kiedy zostaniesz już szczęśliwą mamą, wychowasz córeczkę tak samo udaną.

7. Jeśli Twój mąż zaproponuje Ci dziś zakupy pamiętaj, że Kopciuszek jest dowodem na to, że kolejna para butów może zmienić Twoją przyszłość! ;)

8. Książę? Kwiaty? Czekoladki? Co to za staromodne brednie. Jak kwiatek dostaniesz, to niechaj ci zwiędnie! Tylko ja dziś bukiet mogę ci podarować, a całej reszty amantów nie masz co żałować!

9. Zero mycia, zero prania, zero szycia, gotowania. Dziś Dzień Kobiet, drogie Panie, tysiąc kwiatów na śniadanie.

10. Cmok, cmok, moja dziewczyno kochana. Wszystkiego najlepszego z samego rana! Uśmiechaj się dziś ładnie, bo miłość ci całusa skradnie, gdy spotkamy się we dwoje. Co obiecałem to nawet potroję: cmok, cmok, cmok.

Redakcja 02/03/2017

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!