Śmieszne filmiki ze zwierzętami - program Najzabawniejsze zwierzęta świata dostępny na FOKUS.tv!

Zwierzęta na wesoło - to jest właśnie to, co tygrysy lubią najbardziej! Na stronach naszego serwisu internetowego możecie już za darmo, w całości i całkowicie legalnie obejrzeć wszystkie odcinki serii „Najzabawniejsze zwierzęta świata". Wyśmienita zabawa gwarantowana!Lubicie oglądać śmieszne filmiki ze zwierzętami w roli głównej? Kotki, pieski, świnki i nietoperki to Wasi ulubieni filmowi bohaterowie? Godzinami moglibyście przesiadywać na Youtube oglądając wyczyny zabawnych zwierzaków? Chwile spędzone z czworonożnymi i opierzonymi istotami, choćby na ekranie, zawsze wprawiają Was w doskonały humor?... Nie mamy więcej pytań. Zapraszamy Was do obejrzenia wszystkich odcinków serii „Najzabawniejsze zwierzęta świata”. Na program składają się śmieszne nagrania przedstawiające zwykłe zwierzęta w niezwykłych sytuacjach, a całość ubarwiona jest dodatkowo humorystycznym komentarzem lektora.

Program „Najzabawniejsze zwierzęta świata” możecie już teraz za darmo, w całości i całkowicie legalnie obejrzeć w naszym serwisie internetowym FOKUS.tv w zakładce VOD.
 

Redakcja 30/03/2015

Zobacz też

Jak bezpiecznie odpalać petardy i fajerwerki? Jak bezpiecznie odpalać petardy i fajerwerki? Fajerwerki i petardy są częśćią sylwestrowej zabawy. Przy okazji odpalania fajerwerkw i petard każdego roku dochodzi do kilkuset poparzeń i zranień, a nawet wypadków śmiertelnych. Przyczyną większości z nich jest nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Poznaj 5 zasad bezpieczeństwa w obchodzeniu się ze sztucznymi ogniami. Jak działają fajerwerki? Jak powstają efekty specjalne na pokazie sztucznych ogni? Jak działają fajerwerki? Jak powstają efekty specjalne na pokazie sztucznych ogni? Oglądasz pokaz sztucznych ogni i zastanawiasz się, skąd się biorą niesamowite efekty specjalne podczas odpalania fajerwerków? Tajemnice wybuchających na niebie kul, kwiatów, gwiazd i fontann to czysta chemia, bez alchemii. Jak rozkwitają w powietrzu świetlne bukiety, skąd biorą się kolory, gwizdy i świsty petard? Pierogi z kapustą i grzybami – przepis Magdy Gessler na Wigilię Pierogi z kapustą i grzybami – przepis Magdy Gessler na Wigilię Wigilijne pierogi z kapustą i grzybami według Magdy Gessler są niezrównane. Choć w okresie Bożego Narodzenia stawiamy na tradycyjne przepisy, od czasu do czasu warto się pokusić o kuchenną rewolucję we własnym domu. Oto inspirująca receptura na wigilijne pierogi autorstwa słynnej restauratorki. Scenariusz jasełek. Gdzie szukać, jak napisać? Scenariusz jasełek. Gdzie szukać, jak napisać? Jasełka przed Bożym Narodzeniem to niemal obowiązek w każdym przedszkolu i szkole. Przedstawienia często odgrywane są według starego scenariusza, przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Ale co zrobić,gdy bierzemy się za to po raz pierwszy, albo chcemy urozmaicić wypowiadane przez aktorów kwestie?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!