Sennik. Woda we śnie - co to oznacza? Co sądzić, gdy śni się woda?

Śniła ci się woda? Niestety, woda widziana we śnie nie oznacza niczego dobrego. Pojawienie się jej we śnie oznacza smutek i zmartwienia. Dowiedz się więcej na temat snów z wodą w roli głównej

Woda we śnie - co to znaczy?

Woda w snach bardzo często odzwierciedla stan naszej duszy.

  • Wzburzona woda oznacza burzliwy okres w naszym życiu, a spokojna - beztroskie i spokojne dni.

  • Gorąca woda - chorobę, a zamarznięta - przepowiada, że nasza oziębłość nie pozwoli nam się cieszyć życiem.

  • Chodzenie po wodzie oznacza, że w naszym życiu pojawi się miłość, będziemy trwać w harmonijnym związku.

  • W snach woda może pojawić się jeszcze jako woda czysta i przejrzysta, co oznacza korzyści i pomyślność oraz jako brudna i bardzo mętna co świadczyć ma o braku  pewności siebie lub określać cechy charakteru, które mamy, a które podświadomie uważamy za niedobre.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 02/12/2012

Zobacz też

Kim jest Katarzyna Gliszczyńska, żona Krzysztofa Jackowskiego? Kim jest Katarzyna Gliszczyńska, żona Krzysztofa Jackowskiego? On jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w Europie, pomógł policji rozwikłać najmroczniejsze zagadki kryminalne, odnaleźć zaginionych, odnajdywać drogę po mentalnej nitce do materialnego kłębka. Ona jest 19 lat młodsza i kompletnie zawróciła mu w głowie, sprawiając że wizje przyszłości Krzysztofa Jackowskiego będą mniej mroczne, a na pewno dużo szczęśliwsze. Kim jest Katarzyna Gliszczyńska? Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy strony www? PORADNIK Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy strony www? PORADNIK Każda firma, chcąc istnieć na rynku, musi walczyć o swoją pozycję – także w wirtualnym świecie. By móc stanąć w szranki z konkurencją, trzeba dysponować odpowiednią stroną internetową. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań wykonawcy naszej strony www. Watykan o homoseksualistach - co powiedziano na synodzie? Watykan o homoseksualistach - co powiedziano na synodzie? W Watykanie od tygodnia trwa synod poświęcony przyszłości rodziny, w którym uczestniczy papież Franciszek oraz 200 biskupów z całego świata. W dokumencie podsumowującym obrady pojawiły się uwagi na temat homoseksualizmu. Hierarchowie nie zrównali związków jednopłciowych z małżeństwem. Ludzkie oblicze planety, odc. 4. Las deszczowy – dom wśród drzew, czyli prawo dżungli Ludzkie oblicze planety, odc. 4. Las deszczowy – dom wśród drzew, czyli prawo dżungli Poznajcie Benina, który w brazylijskiej dżungli poluje na małpy za pomocą liczącej kilka metrów dmuchawy, a także Emwi, która karmi małe małpki piersią, podobnie, jak inne kobiety z jej z jej plemienia, oraz kilkuletniego Orlando z Wenezueli oraz jego koleżanki i kolegów, którzy na naszych oczach upolują największego pająka świata – ptasznika goliata. Zapraszamy do dżungli. Kto nie podporządkuje się obowiązującym tu regułom – zginie.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!