SENNIK. Tory we śnie - co oznaczają?

Sen o torach, tak jak większość snów, nie ma jednej interpretacji. Wszystko zależy od tego, co dokładnie wtedy robimy. Tory w naszym śnie mogą oznaczać naszą życiową drogę, jakieś zmiany, które niebawem się pojawią, nowe problemy jak i rozwiązanie starych. Co oznacza sen o torach?

Sen o torach nie jest snem jednoznacznym i można go różnie interpretować. Wszystko zależy od tego co dokładnie w nim robimy. Tory mogą oznaczą naszą ścieżkę życia, zmiany, które niedługo się pojawią, pewne przyzwyczajenia, nałogi lub pracę.

.. Co oznaczają kwiaty we śnie?

1. Zrujnowane tory - utrata pieniędzy.
2. Zalane tory - problemy miłosne, a stare - okres ciężkiej pracy.
3. Zakręt torów - czekają cię niepewne stosunki.
4. Przeskakujesz przez tory - szukasz rozwiązania swoich problemów.
5. Kładziesz się na torach lub chcesz popełnić samobójstwo - zbyt poważnie podchodzisz do pewnych spraw.
6. Idziesz wzdłuż torów - porzucisz wszelkie zmartwienia, a jeśli tory są lśniące to odejdziesz od złych nawyków.

.. Sennik. Poznaj znaczenie snów!

Redakcja 17/07/2017

Zobacz też

Zagadkowe masakry w świecie zwierząt: co je powoduje? Zagadkowe masakry w świecie zwierząt: co je powoduje? Plaże pokryte tysiącem nieżywych krabów. Miliony śniętych ryb unoszących się na wodzie. Deszcz martwych ptaków. Setki osobników antylopy gnu utopionych w rzekach. Coraz częściej na całym świecie – od Kenii przez Stany Zjednoczone aż po Tasmanię - dochodzi do nagłych fal masowego wymierania różnych gatunków zwierząt. Co jest bezpośrednim powodem tej katastrofy ekologicznej? A może to zapowiedź światowej Apokalipsy? Wojny o skarby, odc. 4 - Przekopywanie terenu bitwy nad Antietam Wojny o skarby, odc. 4 - Przekopywanie terenu bitwy nad Antietam Wojny o skarby - tym razem trzy dwuosobowe zespoły biorące udział w programie, będą prowadziły poszukiwania w pobliżu miejsca jednej z najbardziej krwawych bitew wojny sececyjnej - bitwy nad Antietam (znanej też jako bitwa pod Sharpsburgiem). Poszukiwaczom skarbów nie sprzyja zimno i deszcz, niesprawny sprzęt, uważają, że prześladuje ich pech. Czy tym razem można się spodziewać jakiś niezwykłych znalezisk? Wojny o skarby, odc. 3 - Poszukiwania na Eastover Plantation Wojny o skarby, odc. 3 - Poszukiwania na Eastover Plantation Tym razem rywalizujące w programie zespoły będą kopać w pobliżu miejsca najstarszego osadnictwa europejskiego w Ameryce. W rywalizacji sięgną po brudne sztuczki, użyją techonologicznych gadżetów - bo stawka jest wysoka. Czy jedna z drużyn zdobędzie wielką niespodziankę? Megafabryki: Frito Lay. Jak powstają czipsy? Megafabryki: Frito Lay. Jak powstają czipsy? Tym razem ekipa programu Megafabryki odwiedziła fabrykę czipsów Frito Lay w Perry w amerykańskim stanie Georgia. Codziennie przerabia się tu 500 ton ziemniaków, z których powstają uwielbiane przez wiele osób czipsy. Ale w fabryce Frito Lay powstają także inne produkty. Dowiedz się jakie!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!