SENNIK. Sny o zabawkach – interpretujemy sny o kolejkach, klockach i misiach. Co znaczy, gdy śnią ci się zabawki?

Sny o grach i zabawach z dzieciństwa z jednej strony świadczą o niedoborach wartości duchowych w twoim życiu: miłości, akceptacji, przyjaźni, samorealizacji. Z drugiej niosą nadzieję na lepsze jutro, są zapowiedzią radosnych spotkań, prowokują do uśmiechu. Mówimy, co jeszcze oznaczają sny o zabawkach!

H jak huśtawka

Jeśli we śnie „fruwasz” na huśtawce to znak, że tęsknisz za wolnością i odrobiną szaleństwa. Z drugiej taki sen przynosi nadzieję na powodzenie w interesach.

Jeśli patrzysz na huśtających się – za mało się uśmiechasz! Gdy kogoś huśtasz – podstęp wymierzony w ciebie.

K jak karuzela

Ktoś z twojego otoczenia knuje podstępnie!

K jak książka z bajkami

Sen o tym, że ktoś czyta ci bajkę oznacza, że masz oddanych i fajnych przyjaciół. Ale jeśli chodzi o miłość, sprawa jest nieco mniej dobra – jedna ze stron nie jest zadowolona ze związku.

L jak lalka

Czeka cię zabawa na sto dwa, najprawdopodobniej w domu, w którym jeszcze nie byłeś – szykuj się na imprezę! Dla seniorów to wróżba beztroskiej starości.

L jak latawiec

Z jednej strony to ostrzeżenie - bierz większą odpowiedzialność za swoje czyny i mniej bujaj w obłokach, pilnuj swoich interesów, bo inaczej zajmie się nimi ktoś inny.

Ale wbrew pozorom sen o latawcu niesie przede wszystkim dobre posłanie – mówi o tym, że jesteś inteligentny, utalentowany, wysoko mierzysz i wiele możesz osiągnąć, tylko musisz zachować szczyptę rozsądku. Zerwany latawiec oznacza, że nadzieje się rozwieją.

Ł jak łódka

Śnisz o wycieczce łódką po czystym i jasnym jeziorze? To dobrze, będzie ci się wiodło zarówno w pracy (twoje zaangażowanie zostanie docenione przez kogoś, kto jest bardzo wysoko postawiony w firmie), jak i w miłości. Ale łódka bujająca się na z wzburzonej wodzie – związek, którego podstawą jest bardziej przyzwyczajenie niż uczucie.

M jak miś

Taki sen oznacza, że odczuwasz stały brak bezpieczeństwa, a bliscy nie zapewniają ci odpowiedniego wsparcia.

P jak piłka

Śnisz, że znów jesteś dzieckiem i grasz w piłkę? To znaczy, że masz liczne szanse, a życie wciąż stoi przed tobą otworem, nawet jeśli masz już sporo lat. Za to w miłości prowadzisz niebezpieczną grę, uważaj!

S jak sanki

Dla młodych zapowiedź zabawy, starszym wróży solidną pozycję w pracy, która będzie się wiązała z pieniędzmi i... nudą.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!