SENNIK: SNY O PODRÓŻACH Co znaczą we śnie o podróżowaniu? PODRÓŻE - ZNACZENIE SNU

Sen o podróżach co oznacza? Interpretacja snów o podróżach w dużym stopniu zależy od tego, czy są dla Ciebie miłe, czy przykre. Zobaczyć we śnie podóż w sposób pozytywny oznacza sukcesy, poprawę finansów, romanse i poznawanie ciekawych osób. Jeśli budzisz się z uczuciem przykrości - zdradę, porażki w interesach oraz rozmaite życiowe uciążliwości.

Sennik: PODRÓŻE - znaczenie snu PODRÓŻE - co oznaczają we śnie, interpretacja. Zobaczyć we śnie podróże

APARAT FOTOGRAFICZNY

Aparat, którym robisz zdjęcia egzotycznych miejsc - ktoś z rodziny lub przyjaciół pilnie potrzebuje Twoje pomocy! Żeby jej udzielić, musisz ruszyć w drogę.

BAGAŻ

Podróż we śnie z mnóstwem waliz i tobołków, na jawie równa się kłopotom, zwłaszcza finansowym: kasa będzie odpływała cienkim, ale nieprzerwanym strumieniem, nie będzie z czego płacić rachunków! Śnić o bagażach, gdy się jest w trakcie podróży – nieprzewidziane, nagłe problemy na trasie.

BALON

Podróżować balonem zwiastuje ognisty romans, pełen wzlotów i upadków. Ale sen o wsiadaniu do balonu – uwaga, Twoje przedsięwzięcie będzie narażone na niepowodzenie!

BILET

Sny o zapominaniu lub gubieniu biletu na pociąg lub samolot nie są dobrą wróżbą – oznaczają żal lub kłótnie z ukochanym lub ukochaną.

BŁĄDZENIE

Pobłądzić podczas podróży – przyjdzie niezbyt dobra wiadomość, a na dodatek ostrzeżenie przed złodziejem.

CUDZOZIEMIEC

Zwiastuje kłopoty, ale na osłodę trzeba dodać, że będzie cię w nich wspierał przyjaciel.

DWORZEC KOLEJOWY

Zobaczyć dworzec – niezapowiedziana wizyta, pozostałe interpretacje są dość oczywiste: jesteś na dworcu? Ruszysz w podróż. Pociąg nie przyjeżdża? Czeka Cię zawód.

GEOGRAFIA

Uczysz się geografii, jeździsz palcem po mapie? Wkrótce zaczniesz zwiedzać w świat!

HOTEL

Duże wydatki, zarobek mizerny.

MUZEUM

Nieoczekiwany przypływ gotówki, poważanie i zaszczyty.

OBCE MIASTO

Zyskasz przyjaciela na całe życie!

OBÓZ TURYSTYCZNY

Polepszy Ci się zdrowie, będziesz się dużo śmiać i wesoło bawić. 

PODRÓŻ

Śnić o podróżach oznacza, że ktoś, kto jest daleko popadł w kłopoty – może zadzwonisz? Masz cudowny sen o egzotycznych plażach, skarbach lub zdobywaniu szczytów – poprawią się Twoje finanse.

WIDOKI PODZIWIAĆ

Jest szansa, że staniesz się posiadaczem atrakcyjnej nieruchomości; przyszłość rysuje się kolorowo!

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Co robić po zachłyśnięciu się wodą? Jak udzielić pomocy osobie, która się zakrztusiła? Co robić po zachłyśnięciu się wodą? Jak udzielić pomocy osobie, która się zakrztusiła? Zachłyśnięcie wodą nie należy do przyjemnych. Może też być bardzo groźne w skutkach. Wystarczy kilka prostych ruchów, by zlikwidować zagrożenie. Sprawdź, co należy zrobić po zachłyśnięciu się wodą. Tanie tablety Manta. Zobacz tablet MID-05 za 500 zł. Czy warto kupować u polskiego producenta? Tanie tablety Manta. Zobacz tablet MID-05 za 500 zł. Czy warto kupować u polskiego producenta? Polska firma Manta oferuje tablety w przedziale cenowym idealnym dla szczupłych portfeli. Za jedyne 509,99 zł w sklepie Manta kupisz tablet z parametrami, które spokojnie uniosą film, grę i surfowanie po sieci. Jaki jest tablet manta MID-05? Czego można się spodziewać po tablecie za 500 zł? Mówimy, co wybrać zamiast iPada i Samsunga.  Lubimy tanie tablety! Polacy coraz chętniej kupują tani sprzęt, czy warto? Test Manta MID-04 Lubimy tanie tablety! Polacy coraz chętniej kupują tani sprzęt, czy warto? Test Manta MID-04 Tablet Manta MID-04 kosztuje 289,99 złotych i jak na taką cenę wypada całkiem nieźle w użyciu. Czy odniesie sukces w sprzedaży? Boom na tanie tablety zaczął się, gdy tylko Biedronka i Carrefour wypuściły tablety za mniej niż 400 zł. Tablet z Biedronki za 369 zł rozszedł się w mig. Już na drugi dzień po wprowadzeniu promocji ciężko było znaleźć dyskont z tabletem GoClever. Gdzie szukać tanich tabletów?  Tanie tablety w Polsce. Sprawdź, czy tani tablet może być dobry? Test polskiego Lark FreeMe 70.0 Tanie tablety w Polsce. Sprawdź, czy tani tablet może być dobry? Test polskiego Lark FreeMe 70.0 Zamiast odkładać prawie 3000 zł na iPada 3, tablet Samsunga lub Asusa lepiej zastanowić się do czego potrzebujemy tabletu i kupić taki za mniej niż 1000, a najelpiej za 300 zł i cieszyć się oglądaniem filmów, grami i surfowaniem po sieci. Polskie tablety Lark to świetny wybór dla chudszych portfeli. Mówimy, czy można kupić dobry tablet za mniej niż 500 zł. Jacy są najlepsi polscy producenci tabletów?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!