SENNIK. Sny o podróżach - co oznaczają?

Interpretacja snów o podróżach w dużym stopniu zależy od tego, czy są dla Ciebie miłe, czy przykre. Zobaczyć we śnie podóż w sposób pozytywny oznacza sukcesy, poprawę finansów, romanse i poznawanie ciekawych osób. Jeśli budzisz się z uczuciem przykrości - zdradę, porażki w interesach oraz rozmaite życiowe uciążliwości.

1. Aparat fotograficzny. Aparat, którym robisz zdjęcia egzotycznych miejsc - ktoś z rodziny lub przyjaciół pilnie potrzebuje Twoje pomocy! Żeby jej udzielić, musisz ruszyć w drogę.

2. Bagaż. Podróż we śnie z mnóstwem waliz i tobołków, na jawie równa się kłopotom, zwłaszcza finansowym: kasa będzie odpływała cienkim, ale nieprzerwanym strumieniem, nie będzie z czego płacić rachunków! Śnić o bagażach, gdy się jest w trakcie podróży – nieprzewidziane, nagłe problemy na trasie.

.. Co oznaczają kwiaty we śnie?

3. Balon. Podróżować balonem zwiastuje ognisty romans, pełen wzlotów i upadków. Ale sen o wsiadaniu do balonu – uwaga, Twoje przedsięwzięcie będzie narażone na niepowodzenie!

4. Bilet. Sny o zapominaniu lub gubieniu biletu na pociąg lub samolot nie są dobrą wróżbą – oznaczają żal lub kłótnie z ukochanym lub ukochaną.

5. Błądzenie. Pobłądzić podczas podróży – przyjdzie niezbyt dobra wiadomość, a na dodatek ostrzeżenie przed złodziejem.

6. Cudzoziemiec. Zwiastuje kłopoty, ale na osłodę trzeba dodać, że będzie cię w nich wspierał przyjaciel.

7. Dworzec kolejowy. Zobaczyć dworzec – niezapowiedziana wizyta, pozostałe interpretacje są dość oczywiste: jesteś na dworcu? Ruszysz w podróż. Pociąg nie przyjeżdża? Czeka Cię zawód.

.. Sennik. Poznaj znaczenie snów!

8. Geografia. Uczysz się geografii, jeździsz palcem po mapie? Wkrótce zaczniesz zwiedzać w świat!

9. Hotel. Duże wydatki, zarobek mizerny.

10. Muzeum. Nieoczekiwany przypływ gotówki, poważanie i zaszczyty.

11. Obce miasto. Zyskasz przyjaciela na całe życie!

12. Obóz turystyczny. Polepszy Ci się zdrowie, będziesz się dużo śmiać i wesoło bawić. 

13. Podróż. Śnić o podróżach oznacza, że ktoś, kto jest daleko popadł w kłopoty – może zadzwonisz? Masz cudowny sen o egzotycznych plażach, skarbach lub zdobywaniu szczytów – poprawią się Twoje finanse.

14. Podziwiać widoki. Jest szansa, że staniesz się posiadaczem atrakcyjnej nieruchomości; przyszłość rysuje się kolorowo!

.. Co oznaczają tory we śnie?

Redakcja 11/08/2017

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!