SENNIK. Księża i anioły we śnie - co oznaczają?

Sny o duchownych, kościele, a nawet o sprawach ostatecznych na ogół wróżą wielkie szczęście, powodzenie w interesach, a także miłość małżeńską, owocującą w liczne i zdrowe potomstwo. Takie sny są szczególnie pomyślne dla panien na wydaniu, narzeczonych oraz ludzi rozpoczynających karierę zawodową. Co jeszcze zapowiadają sny o aniołach i księżach?

1. Ambona. Wchodzisz na nią – wielkie szczęście! Widzisz – oj, ciążą ci grzechy i grzeszki, po przebudzeniu zrób rachunek sumienia.

2. Anioł. Dobry znak! Czeka cię szczęście, powodzenie w interesach i świetne układy rodzinno-towarzyskie. Zakochana dziewczyna śniąca o aniele może mieć pewność, że narzeczony będzie znakomitym mężem! Mężatce zwiastuje gromadkę fajnych i zdrowych dzieciaków. Anioł to też zapowiedź niespodzianki. Bardzo miłej!

3. Biblia. Czytasz ją? Zostanie ci ogłoszona dobra nowina. Sen o biblii oznacza też prawdziwą miłość.

4. Biskup. Oznacza awans i pieniądze, ale także protekcję, co wiele tłumaczy...

5. Chór kościelny. Wkrótce będziesz mógł zmienić swój status z „wolny” na „w związku”.

.. Woda we śnie - co oznacza?

6. Chrzest. W ważnych sprawach nie działaj samodzielnie. Poproś o radę kogoś, kto naprawdę zna się na rzeczy.

7. Cmentarz. To, wbrew pozorom, dobry sen! Wróży, że wreszcie porzucisz bagaż przeszłości i z nowymi siłami, radością i optymizmem spojrzysz na to, co przed tobą.

8. Cud. Jak we śnie, tak w życiu – marzenia się spełnią!

9. Diabeł. Popraw się, bo chyba masz zbyt swobodne podejście do uczciwości, tak w interesach, jak w życiu uczuciowym. Gonić diabła – pozbędziesz się wrogów (tylko nie za ostro!) i kłopotów.

10. Habit. Oznacza chorobę w rodzinie.

11. Kadzidło. Zacznij rozglądać się za nowym kochankiem, obecny romans/flirt powoli się wypala.

12. Kościół. Masz wątpliwości wobec przyjaciół? Niepotrzebnie! Sen o kościele oznacza, że są mili, czuli i zawsze gotowi do pomocy. Jeśli śni ci się, że wznosisz świątynię – czekają cię wielkie zaszczyty.

13. Ksiądz. Ksiądz po godzinach – pomyślność na każdym polu. Ksiądz podczas pracy – smuteczki.

.. Sen o zdradzie - co oznacza?

Redakcja 19/06/2017

Zobacz też

Jaki jacht na Bałtyk? Nordship 430 Deck Saloon – jaki jest? OPINIE. Recenzja jachtu Nordship 430 DC Jaki jacht na Bałtyk? Nordship 430 Deck Saloon – jaki jest? OPINIE. Recenzja jachtu Nordship 430 DC Nordship 430. Dzielny i nietani jest najnowszy jacht duńskiej stoczni Nordship, znanego na całym świecie producenta jachtów typu Deck Saloon. Nordshipy słyną z dzielności morskiej, możliwości obsługiwania przez jednego żeglarza i tego, że ich wnętrze oraz wyposażenie pokładu opracowywane są na życzenie klienta. Jaki jacht na Bałtyk? Sunbeam 36.1 – co trzeba o nim wiedzieć? Sunbeam 36.1: RECENZJA, OPINIE Jaki jacht na Bałtyk? Sunbeam 36.1 – co trzeba o nim wiedzieć? Sunbeam 36.1: RECENZJA, OPINIE Sunbeam 36.1 to typowo morski jacht, który pochodzi z... górskiego kraju! Produkuje go bowiem znana na całym świecie stocznia austriacka. Jest to jacht dla tych żeglarzy, których interesuje dzielność, bezpieczeństwo żeglugi i wygoda w żegludze morskiej. Jacht Saturn 25 Sport – dla kogo? Jaki jacht na Mazury? Jacht Saturn 25 Sport: recenzja, opinie Jacht Saturn 25 Sport – dla kogo? Jaki jacht na Mazury? Jacht Saturn 25 Sport: recenzja, opinie Siedmioipółmetrowy Saturn 25 Sport to usportowiona wersja popularnego na Mazurach jachtu o tej samej nazwie. Projektant oznaczył go symbolami P-C, od Performance-Criuser. Czy taki pół-wyczynowy jacht nadaje się na wygodne spędzenie urlopu pod żaglami? Nordic walking – jak chodzić z kijkami? Nordic walking – SPRAWDZONE RADY Nordic walking – jak chodzić z kijkami? Nordic walking – SPRAWDZONE RADY Często widzimy w lesie lub w parku ludzi, którzy wyglądają, jakby zgubili narty: idą, podpierając się kijkami. To, co z daleka wydaje się zabawne, jest w rzeczywistości coraz bardziej popularnym sportem, który można uprawiać w każdym wieku. Nordic walking - oto, co trzeba wiedzieć na jego temat.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!