SENNIK. Księża i anioły we śnie - co oznaczają?

Sny o duchownych, kościele, a nawet o sprawach ostatecznych na ogół wróżą wielkie szczęście, powodzenie w interesach, a także miłość małżeńską, owocującą w liczne i zdrowe potomstwo. Takie sny są szczególnie pomyślne dla panien na wydaniu, narzeczonych oraz ludzi rozpoczynających karierę zawodową. Co jeszcze zapowiadają sny o aniołach i księżach?

1. Ambona. Wchodzisz na nią – wielkie szczęście! Widzisz – oj, ciążą ci grzechy i grzeszki, po przebudzeniu zrób rachunek sumienia.

2. Anioł. Dobry znak! Czeka cię szczęście, powodzenie w interesach i świetne układy rodzinno-towarzyskie. Zakochana dziewczyna śniąca o aniele może mieć pewność, że narzeczony będzie znakomitym mężem! Mężatce zwiastuje gromadkę fajnych i zdrowych dzieciaków. Anioł to też zapowiedź niespodzianki. Bardzo miłej!

3. Biblia. Czytasz ją? Zostanie ci ogłoszona dobra nowina. Sen o biblii oznacza też prawdziwą miłość.

4. Biskup. Oznacza awans i pieniądze, ale także protekcję, co wiele tłumaczy...

5. Chór kościelny. Wkrótce będziesz mógł zmienić swój status z „wolny” na „w związku”.

.. Woda we śnie - co oznacza?

6. Chrzest. W ważnych sprawach nie działaj samodzielnie. Poproś o radę kogoś, kto naprawdę zna się na rzeczy.

7. Cmentarz. To, wbrew pozorom, dobry sen! Wróży, że wreszcie porzucisz bagaż przeszłości i z nowymi siłami, radością i optymizmem spojrzysz na to, co przed tobą.

8. Cud. Jak we śnie, tak w życiu – marzenia się spełnią!

9. Diabeł. Popraw się, bo chyba masz zbyt swobodne podejście do uczciwości, tak w interesach, jak w życiu uczuciowym. Gonić diabła – pozbędziesz się wrogów (tylko nie za ostro!) i kłopotów.

10. Habit. Oznacza chorobę w rodzinie.

11. Kadzidło. Zacznij rozglądać się za nowym kochankiem, obecny romans/flirt powoli się wypala.

12. Kościół. Masz wątpliwości wobec przyjaciół? Niepotrzebnie! Sen o kościele oznacza, że są mili, czuli i zawsze gotowi do pomocy. Jeśli śni ci się, że wznosisz świątynię – czekają cię wielkie zaszczyty.

13. Ksiądz. Ksiądz po godzinach – pomyślność na każdym polu. Ksiądz podczas pracy – smuteczki.

.. Sen o zdradzie - co oznacza?

Redakcja 06/07/2017

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!