SENNIK. Co oznacza, gdy śni nam się kot? Czy kot jest symbolem kobiecości?

Sny o kotach podobno nie są dobre. Zwierzęta te uważamy za fałszywe i to też oznaczają w naszych snach. Koty we śnie to ostrzeżenie przed podstępem, fałszem. To także prastary symbol żeński w męskich snach. Co znaczą sny o kocie, kotach?

Koty często uważane są za zwierzęta fałszywe i w naszych snach są ostrzeżeniem przed podstępem, fałszem. To także prastary symbol żeński w męskich snach, oznacza potrzebę czułości u płci brzydkiej.

  • Kiedy widzimy w naszym śnie kota na parapecie, łaszącego się  - to bardzo zły znak.

  • Sam widok kota oznacza fałszywych przyjaciół, znajomych, a także zdradę i rozczarowanie w miłości.

  • Czarny kot oznacza przykrości.

  • Wychudzony kot - przykrą wiadomość, a miauczący oznacza intrygi.

  • Kiedy głaszczemy kota, oznacza to, że jesteśmy dla kogoś zbyt dobrzy, tym bardziej, że ta osoba na to nie zasługuje.

  • Atakujący kot to zawód na naszym przyjacielu.

  • Odganianie kota oznacza pokonanie przykrości i przeszkód.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 14/01/2013

Zobacz też

Awaryjne zasilanie: UPS, agregat prądotwórczy, hybryda. Co wybrać? Awaryjne zasilanie: UPS, agregat prądotwórczy, hybryda. Co wybrać? Awaryjne źródło zasilania – zasilacz UPS, agregator prądotwórczy lub hybrydę jednego i drugiego – powinni sobie zapewnić nie tylko prepersi! Każdy z nas powinien być gotowy na awarię prądu – skutek spięcia w instalacji, efekt nawałnicy lub inne zdarzenie losowe. Które z urządzeń warto wybrać? Awaria prądu. Co robić? Sprawdzone rady Awaria prądu. Co robić? Sprawdzone rady Gdy w domu zgaśnie światło, przyczyn tego problemu może być kilka. Co wtedy zrobić? Gdzie zadzwonić? Jak zabezpieczyć się na wypadek awarii prądu w domu? Dowiedz się, jak postępować w takich sytuacjach. Tuluza - miasto nauki i techniki. Dlaczego warto odwiedzić Tuluzę? Tuluza - miasto nauki i techniki. Dlaczego warto odwiedzić Tuluzę? Tuluza to miasto w południowo - zachodniej Francji, w departamencie Haute-Garonne nad Garonną, w pobliżu Pirenejów. Tuluza została założona przez Rzymian - jej nazwa brzmiała wtedy Tolosa, a w V wieku stała się stolicą Wizygotów. Zyskała równiez miano różowego miasta - "la ville rose" – bo wiele jej budynków jest zbudowanych z czerwonej cegły. Tuluza jest największym miastem w południowej części Francji. Dowiedz się, dlaczego warto odwiedzić to miasto, mające korzenie w starożytności! Samoloty, które zmieniły świat, odc. 2  - Airbus A380 Superjumbo Samoloty, które zmieniły świat, odc. 2 - Airbus A380 Superjumbo Supremacja Boeinga 747, zwanego Jumbo Jetem w segmencie samolotów wielkokadłubowych trwała nieprzerwanie od 1969 do końca XX wieku. Kres jej postanowił postawić Airbus produkując o wiele większy samolot. Czy Airbus A380 Superjumbo naprawdę zdetronizował Jumbo Jeta?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!