Sen o zmarłym. Co to znaczy, gdy śni się zmarły? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza, gdy śni mi się zmarły? Często śnią nam się bliscy, którzy odeszli. To jednak nie tylko wyraz tęsknoty za nimi! Co więc znaczy, jeśli śni mi się matka lub ojciec? Co oznacza sen o zmarłym dziadku lub nieżyjącej babci?
Zdjęcie z artykułu: Sen o zmarłym. Co to znaczy, gdy śni się zmarły? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW
Sen o zmarłym. Co to znaczy, gdy śni się zmarły? SENNIK – ZNACZENIE SNÓWźródło:Thinkstockphotos.com/arda savaşcıoğulları

Sny mogą być jednorazowe lub "seryjne". Piękne lub koszmarne. Znaczenie snów próbują odgadnąć psychoterapeuci, szukamy też wyjaśnienia snów, czytając senniki. Dla każdego z nas sny mogą mieć jednak zupełnie inny sens, związany z naszym życiem, uczuciami i pragnieniami oraz sytuacją, w której aktualnie się znajdujemy. Dlatego najlepszą interpretację snu poda sam śniący. Warto zastanowić się nad tym, co się nam śni, bo to droga do poznania siebie. Śnimy o różnych rzeczach, ale wszystko, co dzieje się w krainie snów, ma odzwierciedlenie w nas. Sny mówią o tym, czego się boimy i o czym marzymy.

Dlaczego śnią nam się zmarli? Czy to dobry sen?

Jeśli śnią się nam zmarli, nie jest to powód do niepokoju. Senniki podają, że ujrzeć zmarłych we śnie to niespodziewany ratunek w trudnych sytuacjach. Zmarli we śnie symbolizują lub zapowiadają również dobre wiadomości, spełnienie pragnień i marzeń. A więc zmarli pojawiający się w naszych snach otaczają nas opieką, czuwają nad nami, pomagają w trudnych sytuacjach.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Jeżeli przyśni się nam śmierć, według senników oznacza to koniec jakiegoś etapu w życiu. Nie powinniśmy się też martwić, gdy w roli zmarłych widzimy samych siebie lub gdy przyśni się nam własny pogrzeb – to zapowiedź, że coś w naszej psychice obumrze na jakiś czas lub na zawsze. Jeśli zaś jest to pogrzeb nieznanej osoby – możemy otrzymać spadek.

Redakcja 05/01/2016

Zobacz też

Anomalie medyczne: narośla na twarzy pacjentów. Czy lekarzom uda się przywrócić im normalny wygląd? Anomalie medyczne: narośla na twarzy pacjentów. Czy lekarzom uda się przywrócić im normalny wygląd? Narośl na twarzy może skutecznie uniemożliwić normalne życie. Gdziekolwiek się pojawiają, Reggie i Maurice budzą sensację i przeróżne, najczęściej negatywne, reakcje otoczenia. Jak radzą sobie w życiu codziennym? Jak wielkie ryzyko są w stanie podjąć, żeby utrudniająca im życie narośl zniknęła z ich twarzy? FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Anomalie medyczne"! Tuż przed tragedią: najgorsza akcja FBI. Sekta z Waco i próba jej unicestwienia Tuż przed tragedią: najgorsza akcja FBI. Sekta z Waco i próba jej unicestwienia Kolejny odcinek programu „Tuż przed tragedią" przedstawia prawdopodobnie najgorszą akcję FBI. Uchodzi za nią oblężenie sekty z Waco na farmie w Teksasie. Próba zatrzymania lidera Gałęzi Dawidowej - apokaliptycznej grupy religijnej zakończyła się śmiercią około 80 osób. W tym odcinku programu Tuż przed tragedią poznamy przebieg zdarzeń i analizę dramatu, jaki rozegrał się na farmie w Teksasie. Zapraszamy! Wyspa kanibali. Dokument o ludziach, których Stalin zmusił do nieludzkich zachowań Wyspa kanibali. Dokument o ludziach, których Stalin zmusił do nieludzkich zachowań Stalinizm i kanibalizm, zesłanie, głód i okrucieństwa systemu... FOKUS TV zaprasza na wstrząsający film o czasach stalinizmu w Związku Radzieckim i metodach rządzenia stosowanych przez Józefa Stalina. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla widzów zainteresowanych historią XX wieku! Poszukiwacze zaginionych arcydzieł: Vincent van Gogh - dzięki komu usłyszał o nim świat? Poszukiwacze zaginionych arcydzieł: Vincent van Gogh - dzięki komu usłyszał o nim świat? Vincent van Gogh - geniusz malarski, który zrewolucjonizował sztukę, ale za życia nie sprzedał prawie żadnego obrazu. Theo van Gogh - brat Vincenta, który przez wiele lat podejmował kolejne nieudane próby sprzedania jego dzieł. I Johanna Bonger - kobieta, dzięki której o genialnym malarzu usłyszał cały świat. Słyszeliście o jej istnieniu?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!